Muğla Gezilecek Yerler | En Popüler 57 Yer

1
3965
kumlubük koyu

Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin arasında kalan ve ülkemizin en güzel şehirlerinden biri kabul edilen Muğla, zengin tarihi geçmişi ve doğal güzellikleriyle her yıl birçok turisti ağırlıyor.

Muğla gezilecek yerler listemizde 57 yeri sizler için listeledik; ancak Muğla’nın sadece bu yerlerle sınırlı olmadığını söyleyebiliriz.

# Muğla Gezilecek Yerler

Beldeler

1. Fethiye

fethiye

Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Saklıkent, Fethiye’ye gittiğinizde görmeden dönmemeniz gereken yerlerin başında geliyor. Koyları, tabiat harikası doğal parkıyla ve tarihi zenginlikleriyle Türkiye’nin en değerli tatil cennetlerinden Fethiye’yi hala keşfetmediyseniz, mutlaka keşfetmenizi öneririz.

Fethiye’nin gezilecek diğer yerlerini merak ediyorsanız…

2. Marmaris

marmaris

Muğla’nın beldelerinden Marmaris, masmavi koylarıyla ve doğal güzellikleriyle görenleri büyülüyor. Meşhur Bördübet Koyu, Kleopatra Plajı ve Cennet Adası Marmaris’e gittiğinizde görmeniz gereken yerlerden. Tarihi dokusuyla da keşfetmeniz gereken yerlerden olan Marmaris’i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Marmaris’in gezilecek diğer yerlerini merak ediyorsanız…

3. Bozburun

Bozburun

Sakin tertemiz deniziyle, sessiz ve dinlendirici ortamıyla Marmaris ilçesinde bulunan Bozburun Beldesi, Muğla’nın en özel yerlerinden biri olmayı kesinlikle hak ediyor. Son zamanlarda tekne sayısında artış gözlense de yapılaşmanın diğer bölgelere göre daha planlı ve düzenli olması Bozburun’u daha özel kılıyor.

Bozburun’un gezilecek yerlerinin tamamını görmek için…

4. Bodrum

bodrum

Muğla’nın en güzel beldelerinden birisi şüphesiz Bodrum. Bembeyaz evleri ve taş sokaklarıyla, begonvillerin dört bir yanını sardığı Bodrum, tatillerin unutulmaz yerlerinden. Gümbet, Türkbükü ve daha nice güzel koylarıyla sarılı Bodrum’a yolunuz düşerse, Bodrum Kalesi’ni ve Zeki Müren Müze Evi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Bodrum’un gezilecek diğer yerlerini merak ediyorsanız…

5. Datça

Datça

Sakin cennet koyları, muhteşem bükleri ve daha birçok etkileyici güzelliğiyle Datça, Muğla’nın kısmen daha sakin ve kafa dinleyebileceğiniz özel yerlerinden biri. Datça’ya yolunuz düşerse mutlaka uğramanız gereken yerlerin başında ise Eski Datça, Knidos Antik Kenti ve Palamutbükü koyu geliyor.

Datça’nın diğer gezilecek yerlerini merak ediyorsanız…

6. Akyaka

Akyaka

Ula ilçesine bağlı Akyaka Beldesi, bölgenin önde gelen turizm rotalarının başında geliyor. Temiz ve huzurlu ortamı içerisinde çok keyifli bir tatil yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bulunduğu konum itibariyle ziyaretçilerine birçok doğa sporunuz yapma imkanı da sunan Akyaka’yı bu yaz Ege tatilinize dahil edebilirsiniz.

Akyaka’nın diğer gezilecek yerlerini merak ediyorsanız…

7. Selimiye

selimiye marmaris

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı olan Selimiye, Muğla’ya gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken noktalardan. Doğal güzellikleri ve yöresel lezzetleriyle de dikkat çeken Selimiye, keşif turunuzu bekliyor.

Selimiye’nin diğer gezilecek yerlerini merak ediyorsanız..

8. Orhaniye

Marmaris orhaniye

Yine Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı olan diğer yerleşim yerlerinden biri de Orhaniye. Gizli koyları ve güzelliğini görmediyseniz, mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Orhaniye’nin gezilecek diğer yerlerini merak ediyorsanız…

9. Milas

milas

Muğla’nın beldelerinden Milas, tarihi dokusu ve yaşanmışlıklarıyla da görenleri büyülüyor. Gezip, göreceğiniz yerleriyle sizi etkileyeceğine emin olduğumuz Milas’ı keşif turu listenize mutlaka eklemelisiniz.

Milas’ın gezilecek diğer yerlerini merak ediyorsanız…

10. Ören

Ören

Gereme veya Keramos olarak da bilinen Ören, Milas ilçesinde bulunuyor. Ören’i ziyaret edenlerden duyduğumuz ‘adeta cennetten kopmuş bir köşe‘ ifadesi bölgenin güzelliği hakkında bizlere ipucu verir nitelikte.

11. Köyceğiz

Köyceğiz

Birçok uygarlığın egemenlik kurduğu Köyceğiz, zengin tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle tatilcilerin ilgi gösterdiği tatil beldelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Köyceğiz Gölü çevresinde konumlanan ilçe, bölgenin en önemli antik kentlerinden biri olan Kaunos‘a da ev sahipliği yapıyor.

Kaleler

12. Bodrum Kalesi

bodrum kalesi

Bodrum’un en bilindik simgelerinden Bodrum Kalesi 1406-1522 yıllarında inşa edilmiş bir kale. Yarımada formunda olan kaleden, Bodrum’un manzarasını izlemek çok zevkli olacaktır. Kalenin içinde bir de Bodrum Su Altı Müzesi bulunuyor. Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Ziyaret Saatleri: 09:00-19:00 (Pazartesi günleri hariç)
Giriş ücreti: 20 lira (18 yaş altı ve 65 yaş üstüne ücretsiz)

13. Yediler Manastırı

yediler manastırı

Gölyaka Köyü’nün kuzeyinde bulunan ve Bafa Gölü manzarasına sahip bölge, özellikle yabancı turistler tarafından oldukça fazla ilgi gören yerlerin başında geliyor. Birkaç saatlik bir yürüyüşün ardından ulaşılan bölgede birçok antik kalıntıyı incelemek mümkün.

14. Marmaris Kalesi

Marmaris Kalesi

Muğla’nın önemli beldelerinden Marmaris, Ege ve Akdeniz arasında geçiş noktası da olduğundan tarihi önemini her zaman koruyor. M.Ö 2 bin yılına inşa edilen Marmaris Kalesi de bölgenin gelebilecek tehlikelere karşı korunmasını sağlamış. 1991 yılında restorasyonu tamamlanan kalenin içinde Marmaris Arkeoloji Müzesi de ziyarete açık.

Ziyaret Saatleri: 08:30-19:30
Giriş ücreti: 8 TL

15. Beçin Kalesi

Beçin Kalesi

Menteşoğulları Beyliği tarafından kurulan Beçin Şehri Milas-Ören karayolunun 5. kilometresinde sarp bir kayanın üzerinde kurulmuştur. Ören yerini çevreleyen Beçin Kalesi, 1,5 metre kalınlığındaki duvarlarla çevrilidir.

Müze ve Antik Yapılar

16. Bodrum Antik Tiyatrosu

bodrum antik tiyatro

Karia Kralı tarafından yaptırılan 13 bin kişi kapasiteli tiyatro günümüzde önemli sanatçıların yaz konserlerine ev sahipliği yapıyor. Tiyatro Göktepe’nin yamacına yaslanmış bir şekilde inşa edilmiştir. Anadolu’nun en eski tiyatrolarından biri olarak kabul edilmektedir.

17. Halikarnas Mozolesi

halikarnas mozolesi

Dünya’nın 7 harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi, eşi ve kız kardeşi tarafından Kral Mausolos’un mezarı olarak yaptırılmış. Ancak Bodrum ilçesinde bulunan mozoleden günümüze sadece bazı kalıntılar kalmış. Mozolede yapılan kapı çalışmaları sonucunda çıkarılan pek çok kabartma ve heykel günümüzde British Museum’da sergilenmekte.

18. Milas Müzesi

milas müzesi

1987 ziyarete açılan Milas Müzesi, ziyaretçilerine bölgede yapılan kazılarda çıkarılan birçok eseri inceleme fırsatı sunuyor. Eğer siz de Muğla’nın tarihine tanıklık etmek isterseniz bu özenle hazırlanmış müzeyi ziyaret etmenizi öneriyoruz. Giriş ise ücretsiz.

19. Stratonikeia Antik Kenti

Stratonikeia Antik Kenti

Tarihte her zaman medeniyetler için cazibe merkezi olan Muğla’da birçok antik kenti ziyaret edebilirsiniz. Muğla’nın Yatağan ilçesinde bulunan kent, aynı zamanda dünyanın en büyük mermer kenti olarak da biliniyor. Tarihte önemli bir yere sahip olan Stratonikeia Antik Kenti de görmeniz gereken önemli yerlerin başında geliyor.

20. Likya Kaya Mezarları

Likya Antik Kaya Mezarları

Yapımı M.Ö. 2. yüzyıla kadar dayandırılan Likya Antik Kaya Mezarları, Dalyan bölgesine gelenlerin mutlaka uğradığı yerlerden biri. Işıklandırmalar ile çok daha güzel olan bu muhteşem kaya mezarlarını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

21- Kayaköy

kayaköy fethiye

Kayaköy 1923 yılına kadar, Likya Urgarlığı’ndan beri yaşamın olduğu bir köydü. Mübadele dönemiyle birlikte boşalan köy, günümüzde terkedilmiş. Eski adı Levissi olan bu Rum köyü, tarihi dokuları ve izleri görmeyi seviyorsanız sadece 6₺ giriş ücreti vererek ziyaret edebilirsiniz.

22. Osman Hamdi Bey Konağı

osman hamdi konağı

Muğla’nın Yatağan ilçesinde bulunan Konak, ünlü Osmanlı ressamı Osman Hamdi Bey’in 1891-1893´de 2 yıl yaşadığı ev olarak biliniyor. En ünlü resimlerinden olan ”Kamplumbağa Terbiyecisi” resmini de burada yapmaya başladığı bilinenler arasında. Muğla Valiliği tarafından restore edilen konak, ziyaretlerinizi bekliyor.

23. Muğla Müzesi

muğla müzesi

1994 yılında eski bir cezaevinin restore edilerek müzeye dönüştürülmesiyle oluşan Muğla Müzesi, 3 ana bölüme ayrılmış. Arkeolojik buluntuların sergilendiği müze içerisinde sanat galerisi bölümü ve Türkiye’nin ilk “Doğa Tarihi Müzesi” bulunmaktadır. Günümüzde nesli tükenmiş olan canlıların kalıntıları, eski yöresel kıyafetler ve bulunan fosilleri inceleyebilirsiniz.

Ziyaret Saatleri: 09.00/19.00 Her gün
Girişler ücretsizdir.

24. Marmaris Müzesi

marmaris müzesi

Marmaris Kalesi içerisinde ziyaret edebileceğiniz müzede, Marmaris’te yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda bulunan kalıntılar sergilenmektedir. Roma, Bizans ve Helenistik döneme ait kalıntıları Marmaris Müzesi içerisinde görebilirsiniz.

Ziyaret Saatleri: 08.30/19.00
Giriş Ücreti: 5₺

25. Zeki Müren Sanat Müzesi

zeki müren müzesi

Zeki Müren’in sağlığında yaşadığı ev, 2000 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından satın alınarak müzeye çevrilmiştir. Bodrum’da bulunan evde; Zeki Müren’in eşyaları, takıları, kıyafetleri sergilenmektedir. İki katlı evin alt katına dokunulmadan, üst katı ziyaretçiler için müzeye çevrilmiştir. Bodrum’da bulunan müzeyi yılda 100 bin kişi ziyaret ediyor.

Ziyaret Saatleri: 08.00/19.00
Giriş Ücreti: 5₺

26. Fethiye Müzesi

fethiye müzesi

Fethiye’de çıkarılan arkeolojik eserlerin kronolojik sıralamaya göre düzenlendiği müzede iki farklı bölüm bulunmaktadır. Arkeolojik ve etnografya bölümleri olan müzede; eski seramik eşyalar, günlük kullanım kıyafetleri, topraktan çömlekler, heykeller ve gümüş takıları görebilirsiniz. Müzenin en önemli eseri Kumrulu Genç Kız Heykeli’dir.

Ziyaret Saatleri: 09.00/19.00 Her gün
Giriş Ücreti: 5₺

Muğla müzeleri ve tarihi yerlerinin tamamı için…

Plaj ve Koyları

28. Kumlubük Koyu

kumlubük koyu

Muğla’nın en güzel koylarından biri de, Marmaris merkeze 24 km uzaklıkta bulunan Kumlubük Koyu Kumlubük denmesinin yanı sıra kumsalı çakıllı olan plajda deniz ise masmavi ve tertemiz. Koyda denizin tadını doyasıya çıkarabilir, su sporlarıyla gönlünüzce eğlenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Giriş ise ücretsiz.

29. Sarıgerme Plajı

sarıgerme plajı

Mavi bayraklı Sarıgerme Plajı, temiz ve fazla derin olmayan denizi ve muhteşem havası ile Muğla’da denize girilebilecek en güzel yerlerden biri. Bölgedeki rüzgarlı hava sayesinde rüzgar sörfünün de tadını çıkarabilirsiniz.

30. Bozukkale Koyu

bozukkale koyu

Kara ulaşımı olmayan bu koya ulaşım tekneyle sağlanıyor. Bu da bölgenin sakin ve bakir kalmasını sağlıyor. Turkuaz rengi tertemiz suyuyla sizi karşılayan Bozukkale Koyu kesinlikle keşfedilmeyi ve ilgi görmeyi hak ediyor.

31. Hisarönü

hisarönü marmaris

Muğla’nın en güzel koylarından birisi de Datça- Marmaris yolu arasında kalan Hisarönü. Son dönemlerin en popüler tatil beldelerinden biri haline gelen koy, Gökova Körfezi’nin en uç noktasında bulunuyor ve eşsiz doğa güzelliğiyle görenleri büyülüyor.

32. Zeytinlikkuyu Plajı

Zeytinlikkuyu Plajı

Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan plaj, deniz seven tatilcilerin Muğla’daki uğrak mekanlarından birisi konumunda. Temiz denizi ve keyifli plajı ile denizin ve güneşin tadını Zeytinlikkuyu Plajı’nda sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

33. Günlüklü Koyu

günlüklü koyu

Fethiye’nin en bilinen koylarından biri olan Günlüklü, mavi yolculuklarından vazgeçilmez duraklarından biri. Günlüklü Koyu, sahip olduğu çok güzel plajlarla ziyaretçilerine keyifli bir tatilin kapılarını aralama fırsatı sunuyor. Yolunuz Muğla- Fethiye’ye düşerse, siz de mutlaka ziyaret etmelisiniz.

34. Şeytan Yalısı

Şeytan yalısı

Mazı Köyü istikametinden ulaşabileceğiniz bu huzur dolu yerde zeytin ağaçlarının gölgesinde keyifli ve doğal bir tatilin tadını çıkabilirsiniz.

35. Kumlubük Koyu

Kumlubük Koyu

Marmaris’e yaklaşık 30 km. mesafede bulunan bu güzel koyda denizin ve plajın tadını çıkarabilir, dilerseniz dalış yaparak su altı dünyasının güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

36. Kızkumu

Kızkumu

Denizin ortasında yürüyen insanlara rastlamak istiyorsanız Kızkumu Plajı’na mutlaka uğramalısınız. Efsanelere de konu olan deniz ortasındaki bu kumdan yol ziyaretçilerin çok fazla ilgisini çekmektedir.

37. Bördübet Koyu

Marmaris bördübet koyu

Muğla’nın en bakir noktalarından biri olan Bördübet Koyu, size huzurun ve sakinliğin içinde bir tatil vadediyor. Bu doğal güzelliğin insan eliyle kirletilip yok edilmemesini diliyoruz.

38. Kargı Koyu

datça kargı koyu

Muğla’nın Datça beldesine bağlı olan Kargı Koyu mutlaka ziyaret etmeniz gereken koylardan. Merkeze yakınlığı sebebiyle çok fazla tercih edilen koy, Datça merkeze sadece 3 km mesafede bulunuyor. Koyun kumsalı çakıllı ancak rahatsız edici değil. Koya merkezden giden minibüslerle gidebileceğiniz gibi, özel araçla da ulaşabilirsiniz.

39. Kabak Koyu

Kabak Koyu

Tepelikler tarafından koruma altına alınan Ölüdeniz’in en bakir bölgelerinden biri olan Kabak Koyu’na ulaşmak için ya tekneleri kullanmanız ya da zorlu bir yürüyüş yapmanız gerekiyor. Masmavi suyu ve huzur veren ortamıyla Kabak Koyu’nu listenize eklemelisiniz.

40. Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi

80’den fazla kelebek türü ve bitki çeşitliliğiyle adeta cennetten bir köşe olan Kelebekler Vadisi‘nde rüya gibi bir tatile yelken açabilirsiniz. Tekne turlarına katılarak gidebileceğiniz vadinin masmavi denizinde yüzmeyi de unutmayın.

41. Cennet Adası

Cennet Adası

Aslında bir yarımada olan bu doğal güzellik Nimara ismiyle de anılmaktadır. 8 kilometrelik bir tekne yolculuğundan sonra keyifli bir yürüyüşün ardından Cennet Adası‘nın tadını çıkarabilirsiniz.

42. Marmaris Boncuk Koyu

Marmaris Boncuk Koyu

Çamlı Köyü’nü takip ederek ulaşabileceğiniz Marmaris Boncuk Koyu, ziyaretçilerine doğanın en güzel renklerini sunuyor. Yeşil ve mavinin muhteşem uyumu içinde berrak denizin tadını çıkarabiliyorsunuz. Koya verilen “boncuk” ismi ise denizdeki minik çakıl taşlarından gelmektedir.

43. Akbük Koyu

akbük koyu

Akyaka’ya 25 km. mesafede bulunan Akbük Koyu, Gökova Körfezi’nin en çok tercih edilen noktalarından biri olmayı başarıyor. Akbük Koyu özellikle tertemiz ve berrak suyuyla dikkat çekiyor. Gezi rotanızda Akbük yoksa, eklemenizi tavsiye ederiz.

44. Ölüdeniz

Ölüdeniz

2006 yılında Dünya’nın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz, kuşkusuz Muğla’nın en özel yerlerinden biri. Deniz altından çıkan kaynak sularıyla temizlenen turkuaz rengi suyuyla harika bir görünüme bürünen Ölüdeniz’de çok güzel anılar biriktirebilirsiniz. Uygun rüzgarı sayesinde dilerseniz Ölüdeniz’de unutamayacağınız bir yamaç paraşütü deneyimi yaşamanız mümkün.

45. Palamutbükü Koyu

Palamutbükü Koyu

Datça’nın en meşhur koyu olan Palamutbükü, geniş ve çakıl taşlı bir kumsal yapısına sahip. Denizi de çabuk derinleşiyor, bu yüzden yüzme konusunda kendinize güvenmiyorsanız dikkat etmeniz gerek. Sahile ulaşmak için ise, merkezden saat başı kalkan servislere atlamanız yeterli.

46. İztuzu Plajı

İztuzu Plajı

2008 yılında Avrupa’nın en iyi açık alanı seçilerek ne kadar özel bir yer olduğunu kanıtlayan İztuzu, caretta caretta kaplumbağalarına da ev sahipliği yapıyor. Altın sarısı kumsalıyla İztuzu Plajı’na hayran kalacaksınız.

47. Çökertme Koyu

Çökertme Koyu

Ege’de mavi yolculuk yapanların mutlaka uğradığı Çökertme Koyu, Milas’a 52 km. mesafede bulunmaktadır. Siz de Çökertme’ye gelerek huzur içinde bu muhteşem doğanın ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Milli Parklar

48. Saklı Göl

Saklı Göl

Marmaris’in görülmesi gereken yerlerinden Saklı Göl için çevresindeki güzellikleriyle keyifli ve huzurlu zaman geçirmenin adresi olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklu aileler için oldukça uygun bir yer olan Saklı Göl, vaktiniz varsa mutlaka uğranması gereken duraklardan biri.

49. Azmak Nehri

Azmak Nehri

Akyaka’nın sembol güzelliklerinden biri olan Azmak Nehri, bol oksijen ve muhteşem bir doğa içinde zaman geçirmenizi sağlıyor. Nehir üzerindeki tekne turlarıyla gezinizi daha da güzel hale getirmeniz mümkün.

50. Saklıkent Kanyonu

Saklıkent Kanyonu

Fethiye’ye 45 km. mesafede bulunan bu görkemli doğal güzellik milli park statüsünde korunmakta. Devasa kayaların üzerinize geldiği hissi biraz ürkütse de böylesi muhteşem bir güzelliğin içinde yürüyüş yapmak sizin için muhteşem bir deneyim olacaktır. Kesinlikle bu güzelliği görmeden Muğla’dan ayrılmamalısınız.

51. Uyku Vadisi

Uyku Vadisi

Milas’ta bulunan Uyku Vadisi’ni ziyaret ederek şehrin bütün karmaşasından uzaklaşabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Yürüyüş için oldukça elverişli olan vadi, doğal güzellikleriyle kendisine hayran bırakıyor.

52. Yuvarlakçay

Yuvarlakçay

Doğası ve serin havasıyla Muğla’nın hafta sonu kaçamak rotası olan Yuvarlakçay, suyun üzerine kurulmuş olan salıncakla ülkemizin en güzel salıncakla fotoğraf çekilen yerlerinden biri. Çevredeki restoranlarda yemek yeme şansına sahipsiniz. Çok güzel fotoğraflar çekeceğinizden de emin olabilirsiniz.

53. Dalaman Çayı

Dalaman Çayı

Ege ve Akdeniz arasında doğal bir sınır olan Dalaman Çayı, doğanın güzelliklerini keşfetmek isteyenleri bekliyor. Özellikle rafting için uygun ortamıyla bu sporu yapmak isteyenlere tarafından sıklıkla tercih edilen çay, zorluk derecesi yüksek bir parkur olarak kabul edilmektedir.

54. Bodrum Tuzla Kuş Cenneti

Bodrum Tuzla Kuş Cenneti

Bodrum merkezine 25 km. mesafede bulunan Tuzla Kuş Cenneti, ziyaretçilerine 125 farklı kuş türünü inceleme imkanı sunuyor. Kuşların üreme mevsimi Mart ve Nisan aylarında kuşların dansları ve göç hareketleri ziyaretçilere keyifli anlar yaşatıyor.

55. Turgut Şelalesi

Turgut Şelalesi

Yaklaşık 4 metre yükseklikten akan şelalenin sesi insana gerçekten huzur veriyor. Suyu çok soğuk olmasına ve atlamanın yasak olduğunu belirten tabelalara rağmen suya atlayanları görmek mümkün. Bir Niagara Şelalesi beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz; ancak sevimli olan bu güzel şelaleyi de vaktiniz varsa gezi listenize ekleyebilirsiniz.

56. Kultak Köyü

kultak koyu

Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Kultak, doğal güzelliği ile son yıllarda ziyaretçilerden ilgi görmektedir. Bölgede özellikle zeytincilik faaliyetleri çok önemli bir yere sahiptir. Siz de köyün sakinliğini sevenlerdenseniz Kultak Köyü’ne uğramalısınız.

57. Mazı

mazı

Bodrum’a bağlı Mazı Köyü, Muğla’nın bakir kalmış güzelliklerinden biridir. Eğer sessiz bir ortamda denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak, biraz yalnız kalmak istiyorsanız Mazı, sizin için isabetli bir tercih olabilir.

Pin Muğla gezilecek yerler yazımızı beğendiyseniz ve eklemek istediğiniz yerler var ise aşağıdaki yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. 🙂 

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim

1 YORUM

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.