Lezzet Dolu Bir Haftasonu için Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı

– Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı nerede?

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı, İstanbul’un Avrupa yakasında Beşiktaş semtinin merkezinde yer alan bir sokaktır. Oldukça ünlü olan bu sokakta birbirinden şirin birçok kahvaltı mekanı bulunuyor. Çelebioğlu caddesinde konumlanan bu mekanlar özellikle hafta sonları tıklım tıklım doluyor! Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı fiyatları ise normal düzeyde seyrediyor. Fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sayfayı kaydırın!

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı Adresi: Çelebioğlu Caddesi, Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’na nasıl gidilir?

İstanbul’un hemen her noktasından, otobüs, minibüs, metro, tramvay, feribot, deniz otobüsü, vapur, metrobüs ve Marmaray gibi vasıtalarla Beşiktaş Meydanı’na ulaşmak mümkündür. Meydana ulaştıktan sonra Kartal Heykeli’nden Çelebioğlu sokağına ulaşabilirsiniz.

Google Haritada Aç

Eğer metrobüsle ulaşım sağlayacaksanız; 34BZ ya da 34AS nolu hatlara binip Zincirlikuyu durağında inmeniz ve durağın yukarısında bulunan merdivenlerden çıktıktan sonra Beşiktaş-İskele veya Beşiktaş-Kabataş yazan dolmuşlara binmeniz gerekmektedir. Beşiktaş İskelesi durağında inip, Deniz Müzesi’nin karşısından ilerleyerek, Ihlamur caddesini geçtikten sonra kahvaltıcılar sokağına ulaşabilirsiniz.

– Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’ndaki En iyi Mekanlar

1. Çakmak Kahvaltı Salonu

Çakmak Kahvaltı Salonu

Kahvaltıcılar sokağının en eski mekanı olan Çakmak Kahvaltı Salonu, 2002 yılından beri kalitesini hiç bozmadan hizmet vermeye devam ediyor. Erzincanlı bir aile tarafından işletilen Çakmak Kahvaltı Salonu, küçük iç salonu, arka bahçesi ve ön bahçesi ile samimi ve salaş bir ortamdan oluşuyor. Erzincanlı bir aile tarafından işletilen mekandaki, bal, tulum peyniri ve kavurma gibi kahvaltı ürünlerinin çoğu memleketten getirtiliyor. İstanbul’da kahvaltı geleneğinin yaygınlaşmasında önemli bir rolü olan çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan geniş bir müdavim kitlesine sahip! Öyle ki özellikle hafta sonları, önünde uzun kuyruklar oluşuyor.

Çakmak Kahvaltı Salonu’nda, iki farklı kahvaltı menüsü bulunuyor: Çakmak Menü I’de bal, kaymak, beyaz peynir, taze kaşar, söğüş, zeytin, çay; Çakmak Menü II’de ise peynir tabağı, bal, kaymak, söğüş salata, nutella, acuka, ev reçeli, çingene salatası, iki adet pişi, karışık zeytin, süzme yoğurt, sahan yumurta ve çay bulunuyor. Çakmak menü I fiyatı 18 TL; Çakmak menü II ise 66 TL. Menüde ki diğer ürünlerden menemen çeşitlerinin ücreti 9 ile 22 TL; omlet çeşitlerinin 9 ile 18 TL; pişi çeşitlerinin ise 2 ile 6 TL arasında değişiyor.

Denemeden geçmeyin! Çakmak Kahvaltı Salonu’nda enfes menemen çeşitlerinin yanı sıra bal-kaymak ikilisini mutlaka denemelisiniz.

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Çelebioğlu Sk. No:8, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 227 04 85

07.00-18.00

Web Sitesi

2. Balkon Cafe & Kahvaltı

Balkon Cafe & Kahvaltı

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’nın en iyi kahvaltı mekanlarından biri olan Balkon Cafe & Kahvaltı, uzun yıllardır kendi sektöründe, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Mıhlaması ile meşhur olan mekanın kapısında hafta sonları uzun bir kuyruk oluşuyor. Dolayısıyla yer bulmak için erkenden gitmenizi öneriyoruz. Balkon Cafe & Kahvaltı’da dopdolu iki kişilik serpme kahvaltı menüsü en az üç kişiyi doyuracak nitelikte!

Zira menüde domates ve salatalık tabağı, salam tabağı, acuka, bal-kaymak, menemen, peynir tabağı, zeytin tabağı, nutella ve sınırsız çay bulunuyor. İki kişilik serpme kahvaltının fiyatı ise sadece 56 TL. Bunun yanı sıra pişi tabağı ve pancake tabağı gibi alternatifleri de menünüze ekleyebilir, hem gözünüze hem de damağınıza hitap edecek mükellef bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Denemeden geçmeyin! Balkon Cafe & Kahvaltı’da mıhlamanın kıvamına bayılacaksınız!

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Çelebioğlu Sk. No:18, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 259 98 98

07.00-18.00

Web Sitesi

3. Carmenta Kahvaltı & Cafe

Carmenta Kahvaltı & Cafe

Carmenta Kahvaltı Cafe, kahvaltıcılar sokağı Beşiktaş denildiğinde akla ilk gelen mekanlardan biri oluyor. Salaş, küçük ve samimi ortamıyla birçok müdavime sahip olan kafede, serpme kahvaltı ve kahvaltı tabağı gibi seçenekler sunuluyor. Carmenta’da oldukça doyurucu bir serpme kahvaltı menüsü bulunuyor.

Spesiyal serpme kahvaltı olarak geçen menü içerisinde; patates kızartması, menemen, sigara böreği, domates ve salatalık tabağı, tereyağı, reçel, peynir tabağı (kaşar, beyaz, çeçil), bal-kaymak, karışık zeytin tabağı, acuka, salam, hafta sonu kişi başı ikişer bardak çay hafta içi ise sınırsız çay bulunuyor. İki kişilik spesiyal serpme kahvaltının ücreti ise 65 TL.

Denemeden geçmeyin! Carmenta Kahvaltı & Cafe’de krep ve pişilerin tadına bakmayı unutmayın.

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Çelebioğlu Sk. No:12, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 227 27 07

06.30-19.00

4. Pişi Breakfast & Burger

Pişi Breakfast & Burger

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’nda bulunan Pişi Breakfast & Burger, pişileri, kahvaltı menüleri ve burger çeşitleriyle ünlü bir mekan. Sokaktaki diğer kafeler gibi mütevazı ve samimi bir ortama sahip olan Pişi, salaş dekorasyonuyla, özellikle gençlerin tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Hafta sonları uzun kuyrukların oluştuğu ve yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Pişi’de ‘Kahvaltı I, Kahvaltı II ve Pişi Tabağı’ olmak üzere üç ayrı kahvaltı menüsü bulunuyor.

Pişi’de en çok tercih edilen menülerden biri olan Kahvaltı I’in içerisinde; peynir ve zeytin çeşitleri, acuka, kurutulmuş domates, salam, tereyağı, salatalık, reçel, yumurta, tavuk jambon ve bir büyük bardak çay yer alıyor. Üstelik Kahvaltı I 29 TL, Kahvaltı II 24 TL, Pişi Tabağı ise sadece 25 TL. Bunun yanı sıra Pişi’de; menemen çeşitleri 12 ile 18 TL, yumurta çeşitleri 11 ile 17 TL, pişi çeşitleri (her biri 5 adet) ise 12 ile 18 TL arasında değişiyor.

Denemeden geçmeyin! Beşiktaş kahvaltıcılar sokağı fiyatları açısından bakıldığında cebe en uygun mekanlardan biri olan Pişi’de; bal ve kaymağın, omlet, krep, reçel ve peynir çeşitlerinin ve son olarak menemenin tadına bakmanızı öneriyoruz.

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Çelebioğlu Sok. 14/B, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 327 71 90

07.00-18.00 *Cumartesi-Pazar: 08.00-19.00

5. Reçel Türevleri

Reçel Türevleri

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’nın en iyi ve en popüler mekanlarının arasında başta gelen Reçel Türevleri, adını, birbirinden harika 41 çeşit reçelinden ve mekan sahibi Türev Uludağ’dan alıyor. Adanalı bir aileye mensup olan Türev Uludağ, annesinin tarifleriyle hazırlanmış özel reçelleri bizzat memleketinden getirtiyor. İstanbul’da kahvaltı mekanları arasında git gide yerini daha sağlamlaştıran Reçel Türevleri’nde iki çeşit serpme kahvaltı menüsü bulunuyor.

Menüler kısaca; söğüş tabağı, kaşar, eski kaşar, beyaz peynir, haşlanmış yumurta, salam, sosis, kızartılmış pastırma, bal, tereyağı ve dört farklı reçelden oluşuyor. Reçelleri kendi isteğinize göre seçebiliyorsunuz. Menüde Serpme I 35 TL, Serpme II 80 TL, Reçel-Kaymak ikilisi ise 14 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Denemeden Geçmeyin! Reçel Türevleri’nde elma, incir, limon, ayva, havuç ve çilek reçelini kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Google haritalarda aç

Sinanpaşa, Şair Veysi Sk. No:1 D:31, 34357 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 227 44 77

07.30-17.00

6. Zeytindalı Cafe

Zeytindalı Cafe

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’na renk katan Zeytindalı Cafe, henüz 2014 yılında açılmış, 50 kişilik bir mekan olmasına rağmen birçok müdavime sahip! Bunu hafta sonları oluşan kuyruktan anlayabiliyorsunuz… Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Zeytindalı, haliyle fiyat açısından da cebe dost bir menüyle hizmet veriyor. Zeytindalı Cafe, kahvaltı çeşitlerinin, pişi, menemen ve omletin yanı sıra gözleme çeşitleriyle dikkat çekiyor.

Kısaca fiyatlardan bahsedecek olursak: Kahvaltı tabağı (tek kişilik-1 büyük bardak çay) 25 TL, Serpme kahvaltı (iki kişilik-4 adet büyük bardak çay) 64 TL civarında seyrediyor. Bunun yanı sıra gözleme çeşitleri 15-18 TL, menemen çeşitleri 10-16 TL, omlet çeşitleri 10-14 TL, pişi çeşitleri (4 adet) 10-13 TL arasında değişiyor.

Denemeden geçmeyin! Mantar seviyorsanız; Beşiktaş kahvaltıcılar sokağında fiyatlar açısından oldukça uygun olan Zeytindalı Cafe’de, ‘mantarlı kaşarlı omlet’i denemenizi öneriyoruz. Zira mantarlı kaşarlı omlet yalnızca 14 TL

Google haritalarda aç

Sinanpaşa, Çelebi Oğlu Sk. 34353 Beşiktaş/İstanbul

0537 980 75 42

07.30-17.30

Web Sitesi

7. Siyah Cafe & Breakfast

Siyah Cafe & Breakfast

Siyah Cafe & Breakfast, adı gibi siyah, gri ve kırmızı tonlarının hakim olduğu dekorasyonuyla, Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’ndaki en güzel mekanlar arasında yer alıyor. İşletme sahiplerinin Beşiktaş taraftarı olmasının etkisini mekanın dekorunda hemen fark edebiliyorsunuz. Bir açık alan bir de iç mekandan oluşan kafede kahvaltı tabağı ve serpme kahvaltı gibi seçeneklerle dolu zengin bir menüyle hizmet veriyor. Bunun yanı sıra menüde hamburger ve makarna gibi seçenekler de bulunuyor.

Siyah Cafe & Breakfast’ta; küçük kahvaltı tabağı 14 TL, büyük kahvaltı tabağı 23 TL, iki kişilik serpme kahvaltı (sınırsız çay ve sahanda yumurta) 60 TL olarak fiyatlandırılıyor. Bunların dışında pişi tabağı çeşitleri 10-18 TL, gözleme çeşitleri 14-16 TL, tostlar 12-16 TL arasında değişiyor.

Denemeden geçmeyin! Siyah Cafe & Breakfast’ta, menemen, omlet ve pişi çeşitlerinin tadına bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Google haritalarda aç

Sinanpaşa, 34353 Beşiktaş/İstanbul

0534 260 76 14

08.00-18.00

8. Bi Kahvaltı

Bi Kahvaltı

Beşiktaş’taki kahvaltı mekanları arasında hemen göze çarpan Bi Kahvaltı, mükellef ve sağlam bir kahvaltı yapmak isteyenler için oldukça ideal. Tabi bir de yeşillik severleri, sebzeden meyveden vazgeçemeyenleri de buraya alıyoruz. Zira Bi Kahvaltı’da, biberli yumurtadan, dereotlu omlet ve krepe, yeşillik tabağından, domates, salatalık ve biber gibi sebzelerden oluşan söğüş tabağına kadar yeşilliklerle bezenmiş birçok ürünü bulmak mümkün!

Hafta sonları yer bulmak konusunda sıkıntı yaşayabileceğiniz Bi Kahvaltı’da neyse ki servis oldukça hızlı. Dolayısıyla kapıda sıra olsa bile fazla beklemiyorsunuz. Bi Kahvaltı menüsünde tek kişilik kahvaltı tabağı 25 TL, iki kişilik serpme kahvaltı ise 59 TL, organik bal-kaymak 24 TL, omlet çeşitleri 12-16 TL, menemen 12-18 TL olarak belirleniyor.

Denemeden geçmeyin! Bi Kahvaltı’ya yolunuz düşerse şayet, dereotlu omletin tadına mutlaka bakmalısınız.

Google haritalarda aç

Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Cad. Çelebioğlu Sok. No:21 D:23/B, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 258 34 23

07.30-18.00

Web Sitesi

9. Peynir Ekmek Cafe & Kahvaltı

Peynir Ekmek Cafe & Kahvaltı

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’nın tam köşesinde sağda yer alan Peynir Ekmek, diğer mekanlara göre daha büyük ve ferah olmasıyla dikkat çekiyor. Oldukça renkli bir mekan olan Peynir Ekmek Cafe & Kahvaltı’da Karadeniz kahvaltısı gibi özel seçenekler de bulunuyor. Menüdeki fiyatlar ise 25 ile 40 TL arasında değişiyor. Karadeniz kahvaltısı 40 TL, standart kahvaltı 25 TL, iki kişilik serpme kahvaltı 80 TL, Hamur işi kahvaltı 35 TL, Peynir kahvaltı 40 TL.

Denemeden geçmeyin! Peynir Ekmek Cafe & Kahvaltı’da mıhlama ve peynir eritmesini denmeden geçmeyin…

Google haritalarda aç

Sinanpaşa, Çelebi Oğlu Sk. No:14, 34353 Beşiktaş

(0212) 259 58 59

07.00-19.00

10. Otlangaç Kahvaltı & Cafe

Otlangaç Kahvaltı & Cafe

Kahvaltıcılar sokağındaki küçük ve salaş mekanlardan biri olan Otlangaç hafta sonu kahvaltısı için güzel bir alternatif… Pişi ve menemenleriyle meşhur olan Otlangaç Kahvaltı & Cafe fiyat açısından da oldukça uygun. Menüdeki fiyatlar; Otlangaç kahvaltı tabağı 29 TL, iki kişilik serpme kahvaltı 62 TL, simit tabağı 15 TL olarak belirlenmekte olup; gözleme çeşitleri 12-20 TL, pişi çeşitleri (4 adet) 8-15 TL, menemen çeşitleri 11-17 TL, yumurta ve omlet çeşitleri ise 9 ile 18 TL arasında değişiyor.

Denemeden geçmeyin! Otlangaç Cafe’ye yolunuz düşerse, Sevim Hanım’ın meşhur gözlemesinden yemenizi öneriyoruz. Üstelik bu gözlemenin fiyatı yalnızca 20 TL.

Şair Veysi Sokak, No:20/B, Beşiktaş/İstanbul

0533 344 62 73

06.30-22.30

11. Eleven Brothers

Eleven Brothers

İstanbul’da kahvaltı denildiğinde ilk akla gelen yer olan Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı, kendisi kadar popüler olan Eleven Brothers Cafe & Kahvaltı’ya ev sahipliği yapıyor. 2016’dan beri Beşiktaş’ın sevilen kahvaltı mekanlarından biri olarak hizmet veren Eleven Brothers, hızlı servisi ve lezzetli kahvaltısı ile birçok müdavime sahip. Fiyat açısından normal düzeyde olan Eleven Brothers’ta; iki kişilik serpme kahvaltı 70 TL, tek kişilik kahvaltı tabağı ise 23 TL.

Denemeden geçmeyin! Eleven Brothers Cafe Kahvaltı’da muhteşem menemen çeşitlerinden birinin tadına kesinlikle bakmalısınız.

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Çelebi Oğlu Sk. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 236 08 75

06.30-19.00

12. Limos Cafe

Limos Cafe

Kahvaltıcılar sokağındaki en bilindik ve en gözde mekanlardan biri olan Limos Cafe, kahvaltısının yanı sıra özel pizzalarıyla da oldukça meşhur! Zevkli dekorasyonu, samimi ortamı ve sıcak atmosferiyle çok beğeneceğinizi düşündüğümüz Limos Cafe’de gönül rahatlığıyla Pazar kahvaltısının keyfini çıkarabilirsiniz. Limos Cafe’de iki kişilik serpme kahvaltı 64 TL; üç kişilik serpme kahvaltı ise 90 TL.

Fiyatlar açısından diğer kahvaltı mekanlarından çok farklı olmayan Limos Cafe’de gözlemeden, muhlamaya, menemenden, omlete, yumurtadan, reçele, bal ve kaymaktan peynir çeşitlerine envai çeşit kahvaltılıkları bir arada bulabilirsiniz.

Denemeden geçmeyin! Limos Cafe’ye yolunuz düşerse şayet menemeni ve kaşarlı gözlemesini mutlaka denemeli, yanında da sıcacık tavşankanı bir çay içmelisiniz.

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Çelebi Oğlu Sk. No:11, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 236 92 36

07.00-20.30

Web Sitesi

13. Cafe Faruk Kahvaltı

Cafe Faruk Kahvaltı

Beşiktaş’ta kahvaltı namına en meşhur mekânlardan biri olan Cafe Faruk Kahvaltı, hafta sonlarının vazgeçilmezlerinden biri oluyor. Öyle ki özellikle Pazar günleri Cafe Faruk’un önünde uzun kuyruklar oluşuyor. Dolayısıyla erkenden gidip, yerinizi kapmanızı öneriyoruz. Faruk Usta’nın mutfağından çıkan lezzetli kahvaltılıkları denemek için Cafe Faruk Kahvaltı’ya mutlaka gitmenizi öneriyoruz.

Serpme kahvaltıda rakip tanımayan mekanda fiyatlar da oldukça uygun. Mesela tek kişilik kahvaltı tabağının fiyatı yalnızca 15 TL iken; tek kişilik serpme kahvaltının fiyatı 28 TL, aynı kahvaltının iki kişilik olanı ise sadece 55 TL! Üstelik iki kişilik serpme kahvaltıda üç kişilik bir grup rahatlıkla karnını doyurabiliyor.

Denemeden geçmeyin! Cafe Faruk Kahvaltı’da Sahanda kavurma tavayı mutlaka denemelisiniz. Bu harika lezzetin fiyatını merak ediyorsanız, söyleyeli: Sadece 15 TL!

Google haritalarda aç

Sinan Paşa Mahallesi Şair Veysi Sokak 4/E-F, 34353 Beşiktaş

(0212) 227 43 03

07.00-18.00

14. Kardeş Payı Kahvaltı Cafe

Kardeş Payı Kahvaltı Cafe

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’nda serpme kahvaltı denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Kardeş Payı Kahvaltı Cafe, şirin dekorasyonu ve salaş ortamıyla oldukça beğeniliyor. Güzel bir Pazar kahvaltısı için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Kardeş Payı Kahvaltı Cafe’de kahvaltıya ek olarak konuklara ikramlarda bulunuluyor.

Fiyat açısından da cebinize dost olan mekanda, iki kişilik serpme kahvaltı 56 TL, tek kişilik kahvaltı tabağı 16 TL civarında seyrediyor. Gözleme ve menemen gibi lezzetlerin fiyatı ise içerisinde bulunan malzemelere göre 10 TL’den başlayıp, 20 TL’ye kadar çıkıyor.

Denemeden geçmeyin! Kardeş Payı Kahvaltı Cafe’ye yolunuz düşerse, gözlemenin tadına bakmanızı öneriyor ve afiyet olsun diyoruz.

Google haritalarda aç

Sinanpaşa, Çelebi Oğlu Sk. No:5, 34353 Beşiktaş/İstanbul

0533 922 21 96

07.00-00.00

15. Gufra Gurme Kahvaltı Cafe

Gufra Gurme Kahvaltı Cafe

Kahvaltı sokağında yer alan Gufra Gurme Kahvaltı, hafta sonlarını değerlendirebileceğiniz, küçük ve samimi bir mekan. Kahvaltı adına birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz mekanda iki kişi için ortalama hesap tutarı 50 ile 60 TL arasında değişiyor. Gufra Gurme Kahvaltı Cafe’de birbirinden lezzetti gözleme çeşitleri bulunuyor. Gözleme fiyatları 12 TL’den başlayıp 15 TL’ye kadar çıkıyor.

Denemeden geçmeyin! Gufra Gurme Kahvaltı’da, enfes omlet ve kreplerin tadına bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Google haritalarda aç

Sinanpaşa, Şair Nedim Caddesi, Kahvaltıcılar Sokağı, Köşeli Sk. 3/A, 34353 Beşiktaş

(0212) 261 11 61

08.00-19.00

Web Sitesi

16. Fesleğen Cafe & Breakfast

Fesleğen Cafe & Breakfast

Küçük ve şirin bir mekan olan Fesleğen Cafe, Kahvaltıcılar Sokağı’nda, sakin bir kahvaltı için tercih edebileceğiniz bir müessese. Fesleğen Cafe & Breakfast menüsünde; iki kişilik özel Fesleğen Serpme kahvaltı 78 TL, iki kişilik Klasik Serpme kahvaltı 72 TL, iki kişilik İdeal Serpme kahvaltı 68 TL, tek kişilik kahvaltı tabağı ise 29 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Mekanın özel spesiyali olan Fesleğen Serpme kahvaltı; Ezine peyniri, kaşar, çeçil peynir, vişneli lor, tahin pekmez, nutella, pişi, sebzeli omlet, menemen, pancake, patates kızartması, sosis, salam, yumurtalı ekmek ve daha sayamadığımız birçok kahvaltılıktan ve tabi ki sınırsız çaydan oluşuyor.

Denemeden geçmeyin! Fesleğen Cafe & Breakfast’ta kahvaltıdan sonra kumda pişirilen mis gibi bir Türk kahvesi içmenizi öneriyoruz.

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Şair Veysi Sk. No:20, 34353 Beşiktaş/İstanbul

0212 223 39 44

07.30-18.00

Web Sitesi

Yukarıdaki mekanlarda, yoğunluk sebebiyle yer bulamazsanız, Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’na oldukça yakın olan iki kahvaltı mekanını sizler için aşağıya bıraktık;

17. Cumbalı Kahvaltı

Cumbalı Kahvaltı

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’nın hemen üst caddesinde bulunan Cumbalı Kahvaltı’da, pişiden menemene, omletten krepe, yeşillik tabağından peynir tabağına, reçel çeşitlerinden bal ve kaymağa kadar birçok ürünü kapsayan geniş bir menüyle hizmet veriyor. Cumbalı Kahvaltı’da sevgililer için aşk tabağı, yakın arkadaşlar içinse dost tabağı gibi özel spesiyaller bulunuyor. Pahalılık açısından oldukça uygun olan Cumbalı Kahvaltı’da fiyatlar 10 ila 50 TL arasında değişiyor.

Denemeden geçmeyin! Cumbalı Kahvaltı’ya sevgilinizle gidecekseniz sevgili tabağını; arkadaşınla gidecekseniz dost tabağını yabana atmayın bir deneyin…

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Alaybeyi Sk No:3, 34353 Beşiktaş/İstanbul

0539 279 75 17

08.00-16.30

18. Aslı Börek Beşiktaş

Aslı Börek Beşiktaş

Beşiktaş Kahvaltıcılar sokağına oldukça yakın bir konumda yer alan Aslı Börek, herkesçe bilinen popüler bir kahvaltı cenneti. Aslı Börek’te; adı üstünde börekten, çöreğe, çaydan, simide, kahvaltı tabağından, açık büfe kahvaltıya, serpme kahvaltıdan, menemenine kadar her şeyi bulmak mümkün. Üstelik fiyatlar da makul düzeyde! Örneğin iki kişilik bir masanın hesap ücreti ortalama 50 ile 60 TL arasında değişiyor.

Denemeden geçmeyin! Aslı Börek’te tabi ki enfes böreklerin tadına bakmadan dönmek olmaz.

Google haritalarda aç.

Sinanpaşa, Mumcu Bakkal Sokağı No:5, 34353 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 259 59 51

06.30-23.00

Web Sitesi

İlginizi Çekebilecek İstanbul’da Diğer Kahvaltı Yerleri

İstanbul’da Doğa İçinde Kahvaltı Yapabileceğiniz 36 Mekan

 

Yorum yapın

Bizi Takip Edin