Maximiles ile Uçak Biletini Nasıl Alırım?

0
776

Yurtiçine veya yurtdışına yapacağınız uçuşlarınızda kullanabileceğiniz Maximiles kartınızı kullanarak daha rahat bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?

Maximiles, satın aldığınız uçak biletlerinde Maximill kazandıran bir karttır. Online, müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya maximiles.com.tr web sitesinden biletinizi satın alabilirsiniz.

Seyahatte kazandıran kart Maximiles kart ile uçak bileti almanın keyfini yakalamak için yapmanız gereken tek şey sizin için en kolay olan yöntemi kullanarak uçak bileti rezervasyonunu yaptırmak olacaktır.

Telefonla satın almak için:

0 850 724 0 724 numaralı telefonu aradıktan sonra 3 ardından 1 tuşuna basın. Daha sonra Maximiles kart numaranızı ardından kart şifrenizi girin. Daha sonra 9-1 ve 2 tuşlarını tıklayarak Maximiles seyahat hattı temsilcisi ile görüşerek biletinizi onaylatabilirsiniz.

Siteden satın almak için:

Maximiles.com.tr web sitesini ziyaret ederek “Uçak bileti alımı” sayfasından biletinizi alabilirsiniz. Ancak internet sitesinden sadece yurtdışı uçak biletleri ve THY yurtiçi uçak biletini satın alabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here