Dikili Kamp Yerleri – Dikili’de Kamp Yapılacak En İyi 24 Yer!

Yeşil ve mavinin buluştuğu, Ege’nin incisi, cennet İzmir! Tarihi dokusu, plajları, denizleri ve doğa tatili merkezleri ile her sene binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. İzmir’in genelde yüksek kesimlerinde olan el değmemiş doğaya sahip alanlarında doğanın içerisinde kamp yapmak, şehrin stresinden ve kalabalığından kaçıp denize karşı doğal manzaralarda kamp deneyimi yaşamak için oldukça cazip bir şehir. Bu şehrin şüphesiz kamp yapılacak en iyi yerlerinden biri de Dikili’dir. Ege sahillerine sıfır konumda bulunan bu şirin tatil beldesi deniz ve orman kesişiminde birbirinden güzel kamp yerlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Ücretsiz Kamp Yerleri

Hayıtlı Koyu Kamp Alanı

Hayıtlı Koyu Kamp Alanı
mekan360

Hayıtlı Koyu Kamp Alanı, İzmir şehir merkeziden 108 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hayıtlı, bölgenin en sakin plajlarından biridir. Şehrin kalabalığından bıktıysanız deniz ve doğanın içinde harika bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. İnce kumdan oluşan sahili ve berrak denizi ile rahatlayacağınız bir yer. Aracınız ile giriş yapabilirsiniz fakat toplu taşıma ile gelecekseniz Dikili’ye geldikten sonra Bademli servisine binmeniz gerekiyor. Burada kamp atma imkânınız vardır ancak market, tuvalet ve duş gibi imkânlar ne yazık ki yoktur. Buranın en önemli özelliği ise koydan çıkan termal suyun, pek çok hastalık tedavisinde kullanılıyor olmasıdır. Bölgeye kamp yapmaya gelmişken burayı da ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik ve çeşme gibi imkânlar mevcut değil. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı henüz kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Pissa Koyu Kamp Alanı

Pissa Koyu Kamp Alanı

Bademli koyunun muhteşem plajı yerlerinden biri olan Pissa Koyu Dikili ilçe merkezine 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. Harika deniziyle son yılların popüler plajlarından biridir. Ulaşım için aracınız dışında başka bir seçenek bulunmuyor. Giriş ve şezlonglar ücretlidir ancak tuvalet, duş ve çeşme gibi imkânlar sağlanmaktadır. Deniz suyunun pürüzsüz olduğu bu plaj sizlere kamp süreniz boyunca huzur verecek, kalabalık şehrin gürültüsünden uzakta harika bir sabaha uyanmanızı sağlayacaktır.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: Ücretsiz koy alanında WC, elektrik, duş gibi imkânlar bulunmuyor. Pissa plajında yer alan işletme alanlarında kamp atacaklar WC, duş, elektrik, soyunma kabini, şezlong ve şemsiye gibi imkânlardan faydalanabilir. Yiyecek ve içeceklerinizi plaja yakın işletmelerden temin edebilirsiniz.

Kamp Ücreti: Pissa koyunda ücretsiz kamp atılacak yerler mevcut. Şezlong ve şemsiye gibi imkânlardan faydalanmak için plajda yer alan işletmelerin alanlarını tercih edebilirsiniz.

Haritada Görüntüle >

Dikili Karagöl Kamp Alanı

Dikili Karagöl Kamp Alanı

Karagöl kamp alanına gelebilmeniz için Denizköy istikametine gitmeniz gerekecek. Sonrasında herhangi bir tabela yok, yolun devamını yöre halkına sormanız en iyisi olacaktır. Eğer arabanız 4×4 değilse Karagöl’e ulaşmanız biraz zor olacaktır. Araçla gelenler yolun yaklaşık 2 km’lik kısmını yürümeniz durumunda kalacaklar. Yol boyunca volkanik karagöl ve volkanik kayalar ile karşılaşacaksınız. Karagöl’ün derinliği pek bilinmediği için yüzmek tehlikeli olacaktır. Kamp için oldukça uygundur fakat alanda herhangi bir işletme olmadığı için su, yiyecek ve fenerinizi mutlaka yanınızda bulundurun.

Konumu: Göl Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı henüz kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı

Aşıklar Şelalesi Kamp Alanı

Buraya gitmek için Dikili’de Gökçeağıl ve Nebiler köyü yönünde devam etmeniz gerekiyor. Bu yöne girdikten sonra yolun yaklaşık 5. kilometresinde şelale karşınıza çıkacaktır. Aracınızı girişte bulunan park yerine bırakabilirsiniz. İşletme girişte otopark ücreti alıyor. Ulaşımı oldukça rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Hafta içi gitmeniz tavsiye edilir. Su ve tuvalet imkânları bulunuyor. Şelalenin orada piknik masaları var ancak genelde dolu oluyor. Şelalenin sesi eşliğinde kamp yapmak oldukça huzurlu olacaktır. Bölgede bir de ziyaret edebileceğiniz mağara bulunmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, temiz su, Wi-Fi, restoran ve yürüyüş parkurları.

Giriş ve Kamp Ücreti: Araçla gelenler için girişte 10 TL otopark ücreti alınmaktadır.

Telefon: 0232 679 71 11

Haritada Görüntüle >

Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı

Dikili Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı

Birçok farklı bitkiyi içerisinde barındıran bu kamp alanı rengârenk bir ortam sunuyor. Üç bine yakın bitki çeşidine ev sahipliği yapan kamp alanı ziyaretçilerine görsel bir şölen sunuyor. Dikili şehir merkezinde yürüme mesafesindedir. Tropik bölgeler ve Alp Dağları’nda yetişen bitkileri burada görebilmek mümkündür. Ayrıca kurutulmuş bitkilerin korunduğu ve bilimsel çalışmaların yapıldığı bir de Herbaryum Müzesi bulunmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, temiz su, Wi-Fi, restoran ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Araçla gelenler için girişte 10 TL otopark ücreti alınmaktadır.

Haritada Görüntüle >

Killik Koyu Kamp Alanı

Dikili Killik Koyu Kamp Alanı

Dikili’nin sınırları içerisinde Bademli Koyu’nda bulunmaktadır. Bembeyaz bir kayaç yapısı vardır. Buradaki kil ile yüzünüze maske yapabilmeniz mümkün. Kumlarının beyaz olmasıyla da “Türkiye’nin Maldivleri’” olarak anılmaktadır. Rengi turkuaz denizi dalgasız olması nedeniyle çocuklar aileler için ideal yerlerden biridir. Plajda birkaç işletme var ve fiyatları da uygundur. Buraya ulaşımınızı kendi aracınız dışında toplu taşıma otobüsleriyle de yapabilmek mümkündür. Dikili’ye geldikten sonra Bademli servislerine binerek Killik Koyu’na gelebilirsiniz.

Konumu: Sahil kenarı

Kamp Olanakları: Ücretsiz kamp alanında herhangi bir kamp olanağı bulunmuyor. Koyda yer alan işletmeler WC, elektrik, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong ve büfe gizi hizmetlere sahiptir.

Kamp Ücreti: Koyda ücretsiz çadır kamp alanları bulunmaktadır. Ancak WC, duş, soyunma kabini, şezlong ve büfe gibi imkânlardan faydalanmak isterseniz 10 TL giriş ücretli ile işletmelerin plaj/kamp alanlarına gidebilirsiniz.

Haritada Görüntüle >

Zindancık Koyu Kamp Alanı

Dikili Zindancık Koyu Kamp Alanı

Zindancık Koyu, Dikili’nin Bademli Koyu’na bağlı deniz ve kamp tatili için tercih edilebilecek yerlerinden biridir. Şehir merkezine uzaklığı 10 km’dir. İnce ve beyaz kuma sahip sahili, sakin ve berrak deniziyle birlikte doğal bir ortam sunmaktadır. Adeta keşfedilmemiş bir cennettir. Zindancık Koyu’na ulaşmak için Dikili’ye geldikten sonra ilçe merkezinden 7 km güney yönüne devam ederek, Bademli köyüne gelebilir ve buradan da Killik Koyu tabelalarını takip ederek zeytin ağaçlarının arasından koya ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi henüz kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Çandarlı Cennet Tepe Piknik ve Kamp Alanı

Çandarlı Cennet Tepe Piknik ve Kamp Alanı

İzmir’in Dikili ilçesinin güneyinde Çandarlı’da bulunan Cennet Tepe Piknik ve Kamp Alanı, Dikili ilçe merkezine yaklaşık 18 km mesafede bulunmaktadır. İzmir ile arasında ise 100 km mesafe bulunmaktadır. Buraya İzmir şehir merkezinden hareket eden otobüslerle doğrudan gelebilmek mümkündür. Çandarlı plajında harika denizin ve kumun tadını çıkartmak, Cennet Tepe’de deniz manzarasına karşı arkadaşlarınız ile kamp yapmak muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Kamp Olanakları: Mangal yakılabilir alan, piknik masaları ve yürüyüş parkurları. WC, elektrik ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi henüz kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Ücretli Kamp Yerleri

Eos Camping

Dikili Eos Camping

Eos Camping, İzmir’in Dikili ilçesinden 40 dakika uzaklıkta Denizköy sahilinde, zeytin ağaçlarının içerisinde olan yerleşik çadır ve özel çadır konaklamasına ev sahipliği yapan bir işletmedir. Bisikletli müşteriyseniz eğer size özel indirimlerden de yararlanacaksınız demektir. Duş, Wi-Fi, buzdolabı ve mangal gibi imkânlar da bulunmaktadır. Üstelik evcil hayvan sahiplerini de dostlarıyla birlikte burada kamp yapabiliyorlar.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: Duş, WC, aydınlatma, Wi-Fi, bulaşık alanı, buzdolabı, büfe, elektrik, otopark alanı, şezlong, masa, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, piknik ve mangal alanı ve evcil hayvan. Kamp alanına girişler 08.00 – 22.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Check-In 12.00, Check-Out 14.00’dır.

Kamp Ücreti: Tam 40 TL kişi/gece, öğrenci 30 TL kişi/gece ve günübirlik 25 TL. Bisikletli konuklara özel indirim uygulanmaktadır. 0-7 yaş arası ücretsizdir.

Telefon: 0539 284 31 13

Web Sitesi: https://www.eoskamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/eoskamping/

Haritada Görüntüle >

Bademli Çam Camping

Bademli Çam Kamping

Çam Camping, Dikili ile arasında 15 dakika mesafesi olan Bademli köyü sahilinde, zeytin ve çam ağaçları içerisinde yer alan bir işletmedir. Kamp tatili için harika bölgelerden biri olan Çam Camping, konuklarına doğanın zümrüt yeşili ve denizin göz alıcı maviliğini sunan yerlerden biri. İsteğe göre karavan ve çadır keyfi de sunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde duş, elektrik ve özel mangal gibi imkânları da bulunuyor. Akşamları piknik masalarını alıp denize koyabilir ve orada oturabilirsiniz. Tek kötü yanı ise tuvalet ve duş yerlerinin biraz bakımsız olmasıdır.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, duş, temiz su, elektrik, büfe, restoran, şezlong ve şemsiye, denize girilebilir alan, Yürüyüş parkurları, ortak kullanım mutfak alanı, ateş ve mangal yakma alanları.

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler 70 TL, çadır kiralama 100 TL. 0-7 yaş arası ücretsizdir.

Telefon: 0538 627 61 13 – 0537 235 12 34

Web Sitesi: http://www.camcampingdikili.com/

Instagram: https://www.instagram.com/camcampingdikili/

Haritada Görüntüle >

Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı

Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı

Bademli koyunda bulunan Zeytin Gölgesi Kamp Alanı, Dikili ile arasında 10 kilometre mesafesi olan, bölgedeki temin kamp yerlerinden biridir. Çadır kampı için uygundur. Adından da anlaşılacağı gibi zeytin bahçelerinin içinde şirin bir yerdir. Plaja da yakın olduğu için denize girebilmek mümkün ve ayrıca mangal yakmak da serbesttir. Tuvalet, duş, elektrik, market ve restoran gibi imkânları bulunan kamp alanı, konum itibariyle de merkezi bir yerde olduğundan dolayı ulaşımı oldukça kolaydır. Burada kamp yapmak üzerinizdeki bütün yükü atacaktır!

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, soyunma kabinleri, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, piknik alanları ve masalar.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 40 TL.

Telefon: 0541 860 67 75 – 0546 956 03 11

Instagram: https://www.instagram.com/zeytingolgesicamping/

Haritada Görüntüle >

Alder Camping

Alder Camping

Alder Camping, İzmir’in Dikili ilçesinde bulunan en meşhur kamp alanlarından biridir. Dikili ile arasında yaklaşık 3 kilometre mesafe vardır. Yalnızca kamp alanı değil apart ve otel olarak da hizmet vermektedir. Çadır kampı düşünmüyorsanız, otel konaklamasından faydalanabilirsiniz. Özel aracınızla gitmeniz tavsiye edilir ama toplu taşıma kullanacaksanız 837 numaralı hatta binerseniz kampın yakınlarından geçersiniz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, restoran, çadır ve apart konaklama yerleri, ortak kullanım mutfak alanı ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Çadır ve oda konaklama ücretleri sezona göre değişiklik göstermektedir. Kamp alanına gitmeden önce aşağıdaki telefon numarası üzerinden işletme ile iletişime geçebilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Telefon: 0232 671 00 47

Facebook: https://www.facebook.com/alder.dikili

Haritada Görüntüle >

Üç Çınarlar Kamp Alanı

Üç Çınarlar Kamp Alanı

Dikili’de kamp yapmak istiyorum fakat nereyi tercih etmeliyim diyorsanız burası ilk tavsiye edilecek yerlerden birisidir. Dikili ile arasında yaklaşık 7 kilometre mesafesi bulunuyor. İşletme sahipleri oldukça kibar ve nazik insanlar. Kamp alanında duş, elektrik ve buzdolabı gibi imkânlar bulunuyor. Dışarıdan getirilen yiyeceğe ve içeceğe de karışılmıyor. Şezlong da kamp fiyatı içindedir. Denizin kenarında ve çınar ağaçlarının altında muhteşem bir sakinliğe uyanmak burada harika olacaktır.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, büfe, restoran, otopark alanı, şezlong, şemsiye, soyunma kabini, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, piknik alanı ve masalar.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL.

Telefon: 0532 726 83 71

Web Sitesi: https://uc-cnarlar-cadr-kamp.business.site/

Haritada Görüntüle >

Dikili Caravan Camping

Dikili Karavan Kamping
balnet.net

Dikili’de bulunan kamp alanları arasında Caravan Camping diğer birkaç kamp yeri gibi bölgenin tercih edilen işletmelerinden biridir. Denize sıfır konumda bulunan bu doğal yer şahane bir kamp ortamı sunuyor. Merkeze uzaklığı ise yalnızca yirmi dakika yürüme mesafesinde. Aracınız ile gidecekseniz Dikili ile arası yalnızca 3 dakikadır. Tercih edilme sebeplerinden biri de zaten merkeze olan yakınlığından. İster kendi çadırınızı getirirsiniz isterseniz de oranın çadırlarında kalabilirsiniz. Fiyatları da oldukça makuldür.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, restoran, otopark alanı, yürüyüş parkurları, piknik alanı ve masalar.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL, karavan konaklama 100 TL.

Haritada Görüntüle >

Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı

Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı

Bademli’de bulunan en popüler kamp alanlarından biri Bademli Deniz Çadır Kamp Alanıdır. Dikili ile arasında 9 kilometre mesafe bulunuyor. Özel aracınız ile gitmeniz tavsiye edilir. Fiyatları uygun ve aynı zamanda temizliğe oldukça önem veriliyor. Elektrik gibi ihtiyaçlar da fiyat dahilinde. Dilerseniz kendi çadırınızı getirin dilerseniz de işletmenin sunduğu çadırı kullanın. Ancak hazır çadırlar erkenden bitebiliyor. Bu nedenle özellikle yaz sezonunda kendi çadırınızı getirmeniz veya önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, duş, aydınlatma, buzdolabı, bulaşıkhane, büfe, elektrik, otopark alanı, Wi-Fi, mangal yakılabilir alan ve piknik yerleri ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler 45 TL, çadır kiralama 2 kişilik 120 TL, 4 kişilik 160 TL. 0-7 yaş arası ücretsizdir. Bisikletli misafirlere konaklamalarında %15 indirim uygulanmaktadır. Check-In 14:00, Check-Out 12.00’dır.

Telefon: 0532 726 82 11 – 0505 577 95 19

Web Sitesi: https://www.denizkamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/denizcadirkamp/

Haritada Görüntüle >

Almondville Bungalows

Almondville Bungalows

Dikili’nin Bademli Koyu’nda bulunan Almondville Bungalows, doğanın içerisinde sakin, dinlenmek için ideal bir tatil ortamı sunuyor. Tesiste on adet bungalov oda mevcut. Odaların içinde; banyo, mini bar, klima, duş ve Wi-Fi gibi imkânlar bulunuyor. Açık yüzme havuzu ile özel bir de plajı var. İşletmede restoran, tekne turu, köy kahvaltısı ve otopark gibi imkânlar da mevcut. Burası Edremit Havaalanına 87 km, otogara ise 94 km uzaklıktadır. Sabah kahvaltısının dışında tüm yiyecekler ve tekne turu ücretli.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, Wi-Fi, çamaşır makinesi, buzdolabı, piknik alanı, restoran, kafe ve yüzme havuzu.

Kamp Ücreti: Bungalov konaklama 10 TL.

Haritada Görüntüle >

Tekin Aile Kampı

Tekin Aile Kampı

İzmir’in Dikili ilçesinde merkezi konumda bulunan Tekin Aile Kampı, denize birkaç adım yürüme mesafesinde çocuklu ailelerin keyifli ve huzurlu bir şekilde kamp yapabilecekleri yerlerden biridir. İzmir ve çevre yerlerden ulaşımınızı toplu taşıma otobüsleriyle kolayca sağlayabilirsiniz. Kamp alanı, konukların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte hizmetlere sahip. Konaklama birimleri ücretli olup sezona göre değişiklik gösteriyor. Gitmeden önce arayıp bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: WC, elektrik, temiz su, duş, ortak kullanım mutfak alanı, bulaşıkhane, çamaşırhane, Wi-Fi, otopark alanı, yürüyüş parkuru ve mangal yakılabilir alan.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezona göre değişiklik göstermektedir. Kamp alanına gitmeden önce aşağıdaki numarayı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon: 0536 483 32 40

Web Sitesi: https://tekin-aile-kamp.business.site/

Haritada Görüntüle >

İkizler Beach Camping

İkizler Beach Camping

Burası şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Kamp alanı deniz kenarındadır ve özel bir de plajı bulunmaktadır. Kamp alanı akasya, kavak ve çam ağaçlarının gölgesinde keyif veren bir yerdir. Karavanlar için elektrik prizleri bulunuyor. Ücretsiz Wi-Fi, sıcak duş, su ve balık tutabilme imkânları mevcuttur. Çadırlarda ise sünger yatak,4 kişilik masa, nevresim takımı, elektrik ve aydınlatma gibi imkânlar sunulmaktadır. Kampın yanında benzin istasyonu, market ve banka gibi yerler bulunmakta. Doğa ile iç içe bir kamp deneyimi yaşamak isteyenler için uygundur. Akşamları ateşin başında eğlenceler ve gündüz plaj voleybolu gibi etkinliklerle de doyasıya eğlenebilmek mümkün.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, soyunma kabinleri, büfe, Wi-Fi, şezlong ve şemsiye, denize girilebilir alan, mangal yakılabilir alan ve piknik masaları ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL.

Telefon: 0506 570 38 22

Haritada Görüntüle >

Abone Camping

Abone Kamp

Dikili ilçe merkezine yaklaşık 7 kilometre mesafede bulunan Abone Camping, Kazdağları’ndan esen serin rüzgârların eksik olmadığı oksijeni zengin kamp alanlarından biridir. Uzun, temiz ve oldukça geniş sahili, yemyeşil bitki örtüsüne sahip doğal yapısıyla, şehrin gürültüsünden uzak tam bir kafa dinleme yeridir. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir restoranı bulunmaktadır. Aynı zamanda Wi-Fi, canlı müzik, mangal, ücretsiz otopark, buzdolabı ve çocuk oyun alanı gibi imkânlara da sahiptir.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, restoran, Wi-Fi, ücretsiz otopark alanı, çocuk oyun alanı, mangal yakılabilir alan ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 40 TL

Telefon: 0232 675 77 67

Haritada Görüntüle >

Ali Baba’nın Yeri (Barcelona Beach)

Ali Baba'nın Yeri Barcelona Beach

Dikili ilçe merkezine yakın, denize sıfır konumda bulunan kamp alanı yemyeşil geniş bahçe içerisinde konumlanmış renkli ve eğlenceli bir yer. Şehrin gürültüsünden izole olan kamp alanı sahip olduğu geniş bahçesiyle çocuklu aileler için de tercih edilebilecek yerlerden biridir. Kamp süreniz boyunca faydalanabileceğiniz WC, elektrik, duş, Wi-Fi ve sahilde şezlong ve şemsiye gibi imkânlar bulunmaktadır. Kamp alanında konaklama yaparsanız plaj için ayrıca bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, soyunma kabinleri, büfe, Wi-Fi, şezlong ve şemsiye, denize girilebilir alan, otopark alanı, mangal yakılabilir alan ve piknik masaları.

Giriş Ücreti: Plaj/kamp alanına giriş ücreti 30 TL.

Telefon: 0532 387 62 36

Haritada Görüntüle >

Bedriye Hanım Çiftliği Bungalov ve Çadır Kamp Alanı

Bedriye Hanım Çiftliği Çadır Kamp Alanı

Dikili ilçe merkezine yürüme mesafesinde bulunan kamp alanı hem çadır hem de bungalov konaklama yerleri ile kamp deneyimi yaşamak isteyen kişiler için ideal yerlerden biridir. Zeytin ağaçlarının arasına geniş bir çadır alanına sahip olan alan organik hayatı yerinde deneyimleyebilmeniz için de pek çok olanağa sahip. Bahçesinde mangal yakabilir, kamelyalarında gölge keyfi yapabilirsiniz.

Kamp Olanakları: Çadır, karavan ve bungalov konaklama yerleri, WC, duş, elektrik, buzdolabı, bulaşıkhane, ortak kullanım mutfak alanı, mangal yakılabilir alan, kamelyalar, otopark ve yürüyüş parkuru.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 40 TL, karavan yeri 70 TL. Bungalov oda konaklama ücretleri sezona göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarası üzerinden tesisle iletişime gererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon: 0542 585 34 59

Instagram: https://www.instagram.com/bademli_konaklama/

Haritada Görüntüle >

Huzur Kamping

Dikili Huzur Kamping

Dikili’nin Bademli beldesinde bulunan Huzur Kamping, denize yalnızca birkaç adım yürüme mesafesinde bulunan çadır ve oda konaklama imkânıyla kampçılara gayet keyifli bir ortam sunuyor. Yemyeşil geniş bir düzlük üzerine kurulu olan tesis ihtiyacınız olabilecek tüm gereksinimlere sahip. Çadır konaklama ücreti oldukça makul. Dikili ilçe merkezinden Bademli’ye giden toplu taşıma otobüsleri ile ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, büfe, mangal yakılabilir alan, piknik masaları, otopark alanı ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 40 TL.

Haritada Görüntüle >

Şamlıgöl Piknik ve Kamp Alanı

Sahile sıfır konumda bulunan Şamlıgöl, piknik yapmak ve kamp atmak için son derece sakin ve huzurlu bir ortam sunuyor. Çadırınızı kurabileceğiniz düzlük alanları yemyeşil ağaçlar çevreliyor. Alanda WC yeri mevcuttur. Ayrıca kamp süresi boyunca ateşinizi yakabilir ve mangal da yapabilirsiniz. Piknik için yeterince masa mevcuttur.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, mangal yakılabilir alan, piknik masaları, büfe ve yürüyüş parkurları. Büfenin yeme ve içme ihtiyaçlarınızı karşılayacak ölçüde zengin olmaması nedeniyle, mangal malzemeleri ve diğer yiyeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce almanızı tavsiye ederiz.

Giriş ve Kamp Ücreti: Kamp alanına giriş ve çadır konaklama ücreti 50 TL.

Telefon: 0507 732 75 02 – 0532 791 07 90 – 0543 871 67 21

Haritada Görüntüle >

Panorama Park Kamp Alanı

Dikili Panorama Kamp Alanı

Dikili Pissa Koyu’nda bulunan Panorama Park, hem deniz keyfi hem de kamp deneyimi yaşayabileceğiniz yerlerden biridir. Zeytin ağaçlarının arasında yeterince büyük geniş düzlük alanlara kurabileceğiniz çadırlarınızda sabaha Ege’nin masmavi sularına karşı uyanabilirsiniz. Özellikle güneşin doğuşunu ve batışını izlemek isterseniz bu kamp yerini tercih edebilirsiniz. Kamp alanı, WC ve elektrik ihtiyaçlarınızın yanı sıra yeme içmeniz için de bir restorana sahiptir.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, restoran, çay bahçesi, çadır kamp alanı, mangal yakılabilir alan ve piknik masaları, otopark alanı ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 40 TL

Telefon: 0538 971 41 49

Instagram: https://www.instagram.com/panaromapark/

Haritada Görüntüle >

Yorum yapın

Bizi Takip Edin