Balıkesir Kamp Yerleri – Balıkesir’de Kamp Yapılacak En İyi 52 Yer!

Balıkesir, sahip olduğu doğası ve Akçay, Edremit ve Erdek gibi tatil beldeleri ile hem yazlıkçılara hem de doğa kampı yapmak isteyen pek çok insana harika manzaralar, harika doğal ortamlar sunuyor. Özellikle Erdek ve Ayvalık’ta birbirinden güzel doğal koylar bulunuyor. Buralarda bir kamp deneyimi yaşayarak güneşi batırabilir, sabahına denizin maviliklerine uyanarak temiz havanın keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Üstelik ulaşımı kolay yerler. İstanbul’dan gelmek isterseniz Yenikapı-Bandırma deniz otobüsünü kullanabilir ve kalan yolu gün aşırı çalışan ilçe otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Balıkesir’de kamp atabileceğiniz ücretli ve ücretsiz en iyi kamp yerlerini paylaşıyoruz. Ayrıca ilgili kamp yerlerinin sunduğu olanaklar, nasıl ve ne şekilde ulaşım sağlamanız konusunda detaylı bilgileri okuyabilirsiniz.

Ücretsiz Kamp Alanları

Ortunç Koyu Kamp Alanı

Ortunç Koyu Kamp Alanı

Koyun kendisi de, denizi ve sunduğu manzara da harika. Sessiz, sakin bir kodumda bulunan Ortunç Koyu, çam ağaçlarının altına çadırınızı kurabileceğiniz müsait alanlar ve denize girebileceğiniz yerler sunuyor. Buraya hafta sonları kısmen de olsa piknikçiler geliyor. Bu gibi durumlarda çadır kampı atmak için yer bulmak biraz zor olabilir. Koy çevresinde birkaç özel site bulunmaktadır ancak bu sizin kamp atmanıza engel teşkil etmiyor. Akvaryum Koyu’na yürüme mesafesinde bulunan Ortunç Koyu’na Edremit üzerinden Ayvalık yönünü takip ederek ulaşabilirsiniz. Koy kendi haline bir yer olduğu için WC, soyunma kabini ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi de koya yakın marketlerden temin edebilirsiniz.

Konumu: Koy

Kamp Olanakları: Denize girilebilir alan ve yürüyüş parkurları. WC, elektrik, duş ve şezlong gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Küçükova Koyu Kamp Alanı

Küçükova Koyu Kamp Alanı

Balıkesir’in özellikle Erdek ve Ayvalık ilçelerinde gizli kalmış irili ufaklı birbirinden güzel koylar bulunuyor. Bunlardan biri de Küçükova Koyu. Erdek’te bulunan koy alanı Ortunç Koyu’na kıyasla daha büyük, kumsalı ve denizi daha güzel olan bir yerdir. Kumsal alanı yemyeşil bir doğa ile birleşiyor. Ancak buranın bir dezavantajı aracınızla gelemiyor oluşunuz. Eğer bir 4×4 aracınız yoksa en yakın 300 metre kala park etmeniz ve öyle gelmeniz gerekiyor. Kampçılar için belki bir avantaj sayılabilecek çeşmesi bulunuyor. Ancak burada da WC, duş ve soyunma kabini gibi imkânlar bulunmuyor. Özellikle hafta içi sessiz olması nedeniyle kamp atmayı düşünebilirsiniz.

Konumu: Koy

Kamp Olanakları: Çeşme, denize girilebilir alan ve yürüyüş parkurları. WC, elektrik, duş ve şezlong gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Turhanlı Kamp Alanı

Turhanlı Kamp Alanı

Balıkesir Kamp alanları içerisinde yer alan Turhanlı Kamp Alanı eşsiz doğası ve yeşil alanları ile kamp severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Sessizliği ve sakinliği ile huzur arayanların gözde mekânıdır diyebiliriz. Bu alanda kamp yapabileceğiniz harika alanlar bulabilirsiniz. Erek ilçesinde bulunuyor. Kamp alanına giriş ücretsiz olup ilçeye yalnızca 6 km uzaklıkta bulunuyor. Kamp alanına ulaşmak için Bandırma üzerinden feribotları kullanabilirsiniz. Özellikle de sessizliği ve sakinliği ile dikkat çeken kamp alanı, yeşilin en güzel tonuna sahip doğası ile göz kamaştırıyor. Geniş alanı sayesinde rahatça kamp kurabilirsiniz. Kampta karavana izin verilmiyor. Ayrıca çadır alabileceğiniz herhangi bir tesiste bulunmuyor. Kamp alanının kampçıya sunduğu olanaklar biraz kısıtlı. Özellikle de market ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir işletme bulunmuyor. Ayrıca WC, duş, elektrik gibi ihtiyaçlarınız için de ayrı bir yer yok. Bu yüzden önceden hazırlıklı gelmenizde fayda var.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: Çadır konaklama yerleri, yürüyüş parkurları, olta balıkçılığı ve kontrollü ateş yakılabilir alanlar. WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Çaylak Şelalesi Kamp Alanı

Çaylak Şelalesi Kamp Alanı

Balıkesir’in Susurluk ilçesine yaklaşık 5 km mesafede bulunan Çaylak Şelalesi, yemyeşil bir vadi içerisinde, ağaçların arasında kalan, küçük bir şelaleye sahip hem ziyaret amaçlı, hem kamp atmak için hem de piknik yapmaya uygun keyif veren yerlerden biridir. Yazın sıcaklarından kaçıp serinleyebileceğiniz ve doğada keyifli bir vakit geçirebileceğiniz şelale ve çevresi fotoğraf severler için de güzel manzaralara sahip. Şelaleye özel araçla ulaşım oldukça kolaydır. Toplu taşımayı kullanacak olanlar Kocapınar’a giden ilçe minibüslerine binebilir ve köy yolu ayrımında inerek şelaleye ulaşımlarını sağlayabilirler. Özellikle kampçılar buraya gelmeden önce yiyeceklerini temin etmeleri gerekiyor. Ayrıca alanda WC ve duş gibi imkânlar da bulunmuyor.

Kamp Olanakları: Çadır konaklama yerleri, yürüyüş parkurları ve kontrollü ateş yakılabilir alanlar. WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Turan Köy Kamp Alanı

Balıkesir ücretsiz kamp alanları içerisinde bulunuyor. Turan Köyü içerisinde yer alan kamp, denizi ile beğeni topluyor. Kamp alanında ise ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir tesis bulunmuyor. Ancak yörenin halkı yardımsever olduğu için onlardan isteyebilirsiniz. Akşamları kamp alanında bulunan deniz kenarında yürüyüş yapabilirsiniz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: Çadır konaklama yerleri, yürüyüş parkurları ve denize girilebilir alan. WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına yakın Turanköy beldesindeki bakkal veya marketlerden temin edebilirsiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Ayvalık Adaları Kamp Alanı

Ayvalık Adaları Kamp Alanı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesi sınırlarında bulunan tabiat parkı diğer parklardan farklı olarak ücretsiz olarak giriş yapılabilmektedir. Bölgenin en güzel koylarına, denize girilebilecek sahillerine sahip olan tabiat parkı kamp yapmak için de özel olarak ayrılmış yerlere sahip. Her bir yanı doğal manzaralar ile çevrili olan bölgede adalar arası ulaşımınızı tekne turları ile yapabilir, unutulmayacak bir gezinti keyfi yaşayabilirsiniz. Adaların daimi sakini olan deniz canlılarını yerinde görmek ve bölgenin doğal zenginliğine tanık olmak için burayı tercih edebilirsiniz. Kamp için özel alanlar olmakla birlikte park içerisinde bir de restoran bulunuyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, restoran, çöp konteynerleri, yürüyüş parkurları, tekne turları, bisiklet sporu ve botanik gezisi. Elektrik ihtiyacınızı restorandan karşılayabilirsiniz. Gece kamp için yiyecek ve içeceklerinizi alana gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Web Sitesi: http://ayvalikadalari.tabiat.gov.tr/

Haritada Görüntüle >

Şeytan Sofrası Kamp Alanı

Şeytan Sofrası Kamp Alanı

Öyle bir yer düşünün ki karşınızda masmavi deniz ve onu tamamlayan yemyeşil bitki örtüsüne sahip irili ufaklı dağ silsilesi. İşte bu manzarayı burada görebilmek mümkündür. Bölgenin en iyi seyir terası sayılabilecek yeri olan Şeytan Sofrası’na yalnızca yerli değil yabancı turistler de akın ediyor. Sırf bu manzarayı görebilmek için! Bölgede kamp atabileceğiniz alanlar bulunuyor. Ancak WC, duş ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı gece karşılayabileceğiniz açık bir yer yok. Gündüz vakitleri ise bölgede bulunan restoranlar burayı ziyaret edenlere yemek servisinde bulunuyor. Fiyatlar biraz pahalı olabilir. Bu da sunduğu manzaradan kaynaklanıyor olsa gerek.

Kamp Olanakları: Çadır kamp yerleri, yürüyüş parkurları ve restoran mevcuttur. Gece kampı için yiyecek ve içeceklerinizi alana gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Kirazlı Manastırı Kamp Alanı

Kirazlı Manastırı Kamp Alanı

Balıkesir’in en güzel kamp alanlarından biridir. Tarih severlerin de ilgi odağı olan alan, Kirazlı Manastırı ve çevresinde yer alıyor. Erdek ilçesinde konumlanıyor. Oldukça sessiz ve sakin olan bir kamp alanıdır. Birçok bitki türüne de ev sahipliği yapıyor. Burada doğal hayatı tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. Alan en yakın merkeze 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Buraya karavan sokmak zor olabilir bu yüzden yalnızca çadır kampı yapılabilir. Alan içerisinde herhangi bir tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı önceden karşılayıp gelmelisiniz.

Kamp Olanakları: WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Çataldağ Gölü Kamp Alanı

Çataldağ Göleti Kamp Alanı

Balıkesir-Bursa il sınırında bulunan Çataldağı Gölü, aynı adı taşıyan Çataldağı eteklerinde etrafı gür ve sık çam ağaçları ile çevrili, kuş seslerinden başka bir sesin olmadığı muazzam bir yer. Şehrin gürültüsünden kaçıp kafa dinleyebileceğiniz Çataldağı Gölü ve çevresi çadır kampı için aradığınız ambiyansı size fazlasıyla verecektir. Toplu taşıma ile ulaşım ne yazık ki imkânsız. Şahsı aracıyla gelecek olanlar dağın yamacına kadar gelip burada araçlarını park edebilirler. Kamp alanına yakın Suuçtu Şelalesi’de bulunmaktadır. Görülmeye değer. Kamp için Çataldağı’nı tercih ederseniz yiyecek ve içeceklerinizi mutlaka alıp öyle gelmelisiniz.

Kamp Olanakları: WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Patriçya Koyu Kamp Alanı

Patriçya Koyu Kamp Alanı

Gözün alabildiğine denizin maviliğinde kaybolup gitmek istiyorsanız Patriçya Koyu tam da aradığınız yer olabilir. Alibey Adası’na bağlı bu kara parçası size muhteşem bir doğal manzara ve sessizlik sunacak. Cunda ilçe merkezine gelmeden hemen önce toprak yola saparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak yoları inanılmaz bozuk, taşlı ve çukurlu. Aracınız zarar görebilir. Fakat sona geldiğinizde sizi harika bir manzara karşılıyor olacak. Kamp için burayı tercih ederseniz kamp süresi boyunca yiyecek ve içeceğiniz stoklu gelin. Etrafta herhangi bir işletme yok.

Konumu: Koy

Kamp Olanakları: WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Güre Kamp Alanı

Güre Kamp Alanı

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre yerleşim yeri Edremit Körfezi’nde bulunan sessiz, sakin kendi halinde şirin bir yer. Daha çok yazlıkçı villalarını görebileceğiniz Güre ve çevresinde çadır kampı atılmaya müsait alanlar da bulunmaktadır. Ayrıca etrafta piknik alanları da mevcuttur. Yeşilin olduğu her yere çadırınızı kurabilirsiniz. Özel bir kamp işletmesi yok. Bu nedenle herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca WC, elektrik, yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınızı da Güre merkezindeki işletmelerde kolayca karşılayabilirsiniz. Hepsi yürüme mesafesindedir.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınızı Güre merkezindeki bakkal veya marketlerden karşılayabilirsiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Sarımsaklı Kamp Alanı

Sarımsaklı Kamp Alanı

Ayvalık’a bağlı Sarımsaklı tatil beldesi uzun kıyı şeridi ile temiz ve kaliteli plajlara ev sahipliği yapıyor. Çadır kampı da yapabileceğiniz Sarımsaklı’da kamp süresi boyunca imkânlardan yararlanmak isterseniz ücretli plaj yerlerini tercih edebilirsiniz. Ücret ödemek istemezseniz Sarımsaklı’da ücretsiz plaj yerlerine mevcuttur. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız için plaja yakın birkaç market yeri bulunmaktadır. Balıkesir’in tüm ilçelerinden Ayvalık’a ulaşım kolaydır. Ayvalık’a geldikten sonra şehiriçi dolmuşlarla Sarımsaklı’ya gelebilirsiniz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: Ücretsiz alanlarda kamp atanlar WC ve elektrik gibi ihtiyaçların yanı sıra yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını plaja yakın işletmelerden karşılayabilirler.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Koca Avşar Köyü Kamp Alanı

Kocaavşar Gölü Kamp Alanı

Yemyeşil doğası ile doğal hayatı sonuna kadar yaşatan bir kamp alanıdır. Balıkesir merkeze 25 kilometre uzaklıkta bulunuyor. WC, su gibi imkânları size sunuyor. Ahşap piknik masaları ve mangalı ile çadır yaptığınız sürede hoş vakitler geçirebilirsiniz. Geceleri burada ateş yakabilir hoş bir ortam oluşturabilirsiniz. Burada çadırınızla ya da karavanınızla konaklama sağlayabilirsiniz.

Konumu: Çay Kenarı

Kamp Olanakları: WC, çöp konteynerleri, ateş ve mangal yakılabilir alan, piknik masaları ve yürüyüş parkurları. Elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Narlı Köyü Kamp Alanı

Narlı Köyü Kamp Alanı

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı bu şirin köy denize kıyı, kamp severler için harika bir kamp yeri ve doğal ortam sunuyor. Ulaşımı kolay. Edremit ilçe merkezinden toplu taşıma araçları ile gelebilirsiniz. Şahsi araç sahipleri de Edremit üzerinden ulaşımlarını sağlayabilirler. Araç için köy merkezinde park yerleri bulunmaktadır. Kamp süresi boyunca WC, elektrik ve duş yeri gibi imkanların olmadığını bilmelisiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi de Narlı köyünden temin edebilirsiniz.

Kamp Olanakları: WC, elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına yakın Narlı köyündeki bakkallardan temin edebilirsiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Ücretli Kamp Alanları

Akaleos Kamp Alanı

Akaleos Kamp Alanı

Balıkesir’in kamp aktiviteleri adına en güzel noktası olan Kaz Dağları’nda Zeytinli Köyü’ne yaklaşık 4 km uzaklıkta bulunan Akaleos kamp alanı, Zeytinli Deresi’nin kenarında kurulu, doğa ile iç içe olabileceğiniz sessiz, sakin ve huzur veren bir yer. Gözün alabildiğine yeşil bir tabiat ile çevrili olan kamp alanında İnternet olmaksızın dış dünyadan kopup yalnızca kendini dinlemek istiyorsanız burayı tavsiye edebiliriz. Kaldığınız süre boyunca ihtiyacınız olan temel kamp gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kano turu da yapabilirsiniz. Akaleos kamp alanına ulaşmak için Kaz Dağları’nda Zeytinli Köyü’ne geldikten sonra kalan 4 km’lik yolu yürüyerek veya varsa aracınızla gelebilirsiniz.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, üç öğün yemek servisi, temiz içme suyu, ortak kullanım buzdolabı, gölet, iskele, kano turu, çadır ve ağaç ev konaklama, yürüyüş parkurları ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 40 TL.

Telefon: 0537 418 35 68

Facebook: https://www.facebook.com/akaleoskamp/

Haritada Görüntüle >

Çamlıkaltı Piknik ve Kamp Alanı

Çamlıkaltı Kamp Alanı

Kapıdağ Yarımadası’nda denize sıfır bir noktada bulunan Çamlıkaltı kamp alanı hem ailenizle piknik yapıp denize girebileceğiniz hem de arkadaşlarınızla kamp atabileceğiniz yerlerden biridir. Geniş, düz bir çimenlik alana kurulu olan kamp alanı sahile birkaç adım uzaklıkta bulunuyor. Hafta sonları dolup taşan kamp alanında mangalınızı yakabilir, doğada yürüyüş yapabilir ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak hatırlatmak isteriz ki, burada müzikli eğlence gece saat 00-01.00’e kadar sürmekte. Rahatsız olmam derseniz kendinizi eğlenceye verin ve ortamın keyfini çıkarın.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, büfe, ateş ve mangal yakılabilir alan, bulaşıkhane, piknik masaları, çöp konteynerleri, denize girilebilir alan müzikli eğlence, otopark alanı ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler 40 TL, çadır kiralama 50 TL, piknik alanına araç ile giriş 10 TL ve piknik alanında masa ücreti 15 TL. ( Güncel fiyat alınız )

Telefon:   0532 440 13 67

Facebook: https://www.facebook.com/camlikalticamping/

Haritada Görüntüle >

Ant Kamping

Kapıdağ Yarımadası’nda Erdek’e 7 km uzaklıkta bulunan Ant Camping, sahile yürüme mesafesinde çocuklu aileler ve çadır kampı atmak isteyen sırt çantalı gezginler için ideal bir kamp alanıdır. Çadır atmaya uygun düz çimenlik bir zemin üzerine kurulu olan alanda piknik masaları ve araçla gelenler için otopark alanı da mevcuttur. Kamp süresi boyunca kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz ortak kullanım mutfak alanı da bulunmaktadır Ant Camping, çadır kampının yanı sıra karavan konaklamaları için de uygun bir yer. İstanbul’dan gelmeyi düşünenler Yenikapı-Bandırma deniz otobüslerini kullanarak Bandırma’ya gelebilir ve buradan Erdek otobüslerine binerek kamp alanına ulaşımlarını sağlayabilirler.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, ateş yakılabilir alan, aydınlatma, ortak kullanım mutfak alanı, bulaşıkhane, çamaşırhane, otopark alanı, evcil hayvan, yürüyüş parkurları ve denize girilebilir alan. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce 600 metre uzaklıktaki Bandırma Köyü’nden temin edebilirsiniz.

Kamp Ücreti: Yetişkin çadır konaklama ücreti 40 TL, 4-12 yaş arası 15 TL. Yetişkin karavan konaklama ücreti 50 TL, 4-12 yaş arası 15 TL.

Telefon: 0533 696 90 44

Web Sitesi: http://www.antcamping.com/

Facebook: https://www.facebook.com/camping.erdek/

Haritada Görüntüle >

Kapıdağ Camping

Balıkesir’in Erdek ilçesinde denize sıfır bir konumda bulunan Kapıdağ Camping, fıstık ağaçlarının içerisinde gölgelik alanı olan, denizin tatlı esintisini bolca hissedebileceğiniz keyifli yerlerden biridir. Plajı kumlu ve çadır kampının yanı sıra çocuklu ailelerin de güvenle deniz tatili yapabilecekleri yerlerden biridir. Deniz ve doğanın keyfini çıkarabileceğiniz Kapıdağ Camping, konukları için elektrik, 24 saat sıcak su, kablosuz internet ve market gibi imkânlar sunmaktadır. Balıkesir’den gün aşırı kalkan Erdek otobüsleri ile ulaşım kolaydır. İstanbul’dan gelecekler Yenikapı-Bandırma deniz otobüsleri ile Bandırma’ya gelip buradan Erdek otobüslerine binerek doğrudan kamp alanına ulaşabilirler.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, Wi-Fi, elektrik prizleri, ortak kullanım mutfak alanı, 100 metre ileride fırın, yürüyüş parkurları, denize girilebilir alan, büfe ve 100 metre ileride bistro.

Kamp Ücreti: Tek kişi çadır konaklama 50 TL, 2 kişi 80 TL, 3 kişi 110 TL, 4 kişi 140 TL ve 5 kişi 160 TL. 6-12 yaş arası 15 TL. 0-6 yaş arası ücretsizdir. Karavan konaklama 45 TL. Çamaşır makinesi kullanımı 10 TL. Kamp yerinde bırakılan boş karavan veya motokaravan 20 TL. Müşteri misafirlerinden günübirlik ve konaklama ücreti alınmaktadır. Günübirlik piknikçi ücretleri yetişkin 12,5 TL, 6-12 yaş arası 7,5’dir.

Telefon: 0537 390 81 89

Web Sitesi: https://www.kapidagcamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/kapidagcamping/

Haritada Görüntüle >

Ela Ela Kamp Alanı

Kapıdağ Kamping

Doğa kampı denilince aklan gelen ilk yerlerden birisi de Balıkesir’de bulunan Ela Ela Kamp Alanı’dır. Yemyeşil doğanın mavi denizlerle buluştuğu kamp alanı, sık sık ziyaretçi akınına uğruyor. Balıkesir’de bulunan kamp alanı merkeze yakınlığıyla da dikkat çekiyor. İlçe merkezine 300 metre uzaklıkta bulunan alana kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Kamp alanına Bandırma üzerinden feribotla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş ağaçlıklar üzerine kurulu alan, huzurlu bir tatil arayanlar için en iyi yerlerdendir. Kamp alanına kamp kurmak için çadırınızı götürebilirsiniz. Ayrıca çadırınız yoksa tesis içerisinde her türlü ihtiyacın bulunduğu çadırlardan kiralayabilirsiniz. Kamp alanında karavana izin verilmiyor. Kamp alanı hizmet açısından da oldukça iyi bir statüye sahiptir. Alan içerisinde bir kampçının ihtiyacı olan her türlü imkân bulunmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, üç öğün yemek servisi, çadır ve bungalov oda konaklama, Wi-Fi, 24 saat açık resepsiyon, bahçe alanı, ortak kullanım alanları, temizlik hizmetleri, çamaşır yıkama (ücretli) ve otopark alanı. Bungalov odalarda WC, banyo, balkon, saç kurutma makinesi, mini bar (buzdolabı), LCD televizyon, vantilatör, havlu ve banyo malzemeleri.

Kamp Ücreti: Çadır ve bungalov konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0530 468 43 51

Web Sitesi: https://www.orenelabutikotel.com/

Facebook: https://www.facebook.com/orenelabutikotel/

Haritada Görüntüle >

Sır Kamping

Doğal güzellikleri ve denizi ile dikkat çeken Sır Camping, oldukça temiz bir havaya ev sahipliği yapıyor. Kamp severlerin gözde mekânları arasında üst sıralarda bulunuyor. Balıkesir’in Edremit ilçesinin Altınoluk bölgesinde bulunan kamp alanı oldukça popüler bir mekândır. Merkeze yakınlığı ile de dikkat çeken alan ilçe merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kamp alanında hem kendi çadırınızla hem de karavanınızla kamp yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tüm imkânlar tesis tarafından sağlanıyor. Kamp içerisinde WC, elektrik, duş gibi imkânlar bulunuyor.

Kamp Olanakları: 70 yatak kapasitesi 20 oda, WC, duş, elektrik, 24 saat sıcak su, üç öğün yemek servisi, 24 saat açık resepsiyon, bahçe alanı, ortak kullanım alanı, Wi-Fi, temizlik hizmetleri, çamaşır yıkama (ücretli), otopark alanı. Motel odalarında WC, banyo, Wi-Fi, plazma TV, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, klima, kalorifer ve oda kahvaltı servisi.

Kamp Ücreti: Çadır ve motel konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Tesis rezervasyonsuz müşteri kabul etmemektedir.

Telefon: 0266 388 20 44 – 0266 388 20 45 – 0534 085 88 70

Web Sitesi: http://www.sirmotel.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/sirmotelbeach/

Haritada Görüntüle >

 

Cunda Fora Beach Club & Glamping

Cunda Fora Glamping

Oldukça büyük ve yeşil bir alana kurulmuş olan alan, Balıkesir’de bulunuyor. Özellikle denizi ve plajı ile dikkat çekiyor. Kamp alanında çadır kurulumuna izin verilmiyor. Karavan ya da bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Kiraladığınız evlerin önünde bulunan hamak ya da şezlonglarda dinlenebilirsiniz. Kamp alanında her türlü imkân mevcut bulunuyor. Merkeze 2 kilometre uzaklıkta bulunan alan, ücretli kamp alanları arasında yer alıyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: Karavan ve oda konaklama, WC, duş, elektrik, 24 saat sıcak su, üç öğün yemek servisi, 24 saat açık resepsiyon, bahçe alanı, ortak kullanım alanı, Wi-Fi, temizlik hizmetleri, çamaşır yıkama (ücretli), otopark alanı. Otel odalarında WC, banyo, Wi-Fi, plazma TV, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, klima ve oda kahvaltı servisi.

Kamp Ücreti: Karavan ve oda konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 327 13 43 – 0530 372 27 29

Web Sitesi: https://www.cundaforaglamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/cundaforaglamping/

Haritada Görüntüle >

Mysia Beach Camping

Mysia Beach Camping

Mysia Beach Camping denizinin ve kumunun güzelliği ile karşımıza çıkıyor. Kamp alanı oldukça sakin ve eğlenceli bir atmosfere sahiptir. Kamp alanında çadır kurulumuna izin veriliyor ancak karavana izin verilmiyor. Ayrıca kamp alanının kendi çadırları da mevcut bulunuyor. Kamp alanına Bandırma üzerinden feribotla ulaşım sağlanabilir. Erdek merkeze toplamda 6 kilometre mesafede yer almakta. Kamp alanının içerisinde ise otoparktan eğlence yerlerine kadar birçok hizmet bulunuyor. Mysia Beach Camping ücretli kamp alanları içerisinde yer alıyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, ortak kullanım mutfak alanı, Wi-Fi, otopark alanı, plaj, şezlong ve soyunma kabinleri.

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler tek kişi 50 TL, 2 kişi 80 TL ve 3+ kişi 100 TL.

Telefon: 0532 771 73 55

Web Sitesi: http://www.mysiabeach.com/

Instagram: https://www.instagram.com/mysia_beach_camping/

Haritada Görüntüle >

Cumhuriyet Camping

Erdek Cumhuriyet Kamping

En yakın merkeze 4 kilometre uzaklıkta bulunan Cumhuriyet Camping’in denize ve plaja yakınlığı dikkat çekiyor. Tesiste çadırla kalabileceğiniz gibi ayrıca kiralayabileceğiniz odalar da bulunuyor. İçerisinde her türlü hizmete ev sahipliği yapan alan, ücretli kamp alanları içerisinde yer alıyor. Kamp alanına ulaşım sağlamak için Yenikapı üzerinden Bandırma vapurunu kullanabilirsiniz.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, ortak kullanım mutfak alanı, bahçe, hamak, mangal yakılabilir alan, plaj, şezlong ve şemsiye. Odalarda 24 saat sıcak su, WC, banyo, Wi-Fi ve eşya dolabı mevcuttur.

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler tek kişi 50 TL, 2 kişi 80 TL, 3 kişi 110 TL ve 4 kişi 140 TL. 2 kişilik çadır kiralama ücreti 120 TL. 2 kişilik oda konaklama ücreti 150 TL, 3 kişi 180 TL ve 4 kişi 200 TL. Tesis gazi ve şehit ailelerine ücretsiz hizmet vermektedir.

Telefon: 0546 208 19 23

Web Sitesi: http://www.cumhuriyetcamping.com/

Facebook: https://www.facebook.com/erdekcumhuriyetcamping/

Haritada Görüntüle >

Altın Camping

Altın Kamping

Oldukça yeşil ve huzurlu bir kamp alanıdır. Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alıyor. Burada kendi ekipmanlarınızla konaklayabileceğiniz gibi alanın otelinde ya da çadırlarında da kalabilirsiniz. Ücretli kamp alanları içerisinde bulunan alan en yakın şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kamp alanında ise her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mevcut bulunuyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, restoran, tenis, masa tenisi ve plaj voleybolu, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, kafe, bar ve teraslı TV salonu, çadır, karavan ve oda konaklama, çöp konteynerleri ve yürüyüş parkurları.

Kamp Ücreti: Garden Camp’ta kendi çadırınızda kişi başı 35 TL, kendi karavanınızda kişi başı 50 TL ve 3-13 yaş arası kişi başı 20 TL. Beach Camp’ta kendi çadırınızda kişi başı 45 TL, kendi karavanınızda 60 TL ve 3-13 yaş arası 20 TL. 2 kişilik çadır kiralama 110 TL, 4 kişilik çadır kiralama 180 TL ve karavan kiralama 180 TL.

Telefon: 0266 416 37 37 – 0545 255 22 70

Web Sitesi: http://www.altincamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/altinkamp/

Haritada Görüntüle >

Göktur Camping

Özellikle güler yüzlü çalışanları ile ön plana çıkan alan, Balıkesir’de bulunuyor. Eski Erdek yolu üzerinde yer alıyor. Erdek merkeze ise 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Alanda çadır, karavan, pansiyon ve bungalov seçenekleri mevcut bulunuyor. Girişi ise ücretlidir. Kamp alanı içerisinde her türlü imkân bulunuyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, restoran, buzdolabı, mangal ve semaver yakılabilir alan, piknik tüpü (kiralanabilir), ortak kullanım mutfak alanı, yürüyüş parkurları, plaj, şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, çadır, karavan, prefabrik ve bungalov oda konaklama.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 40 TL, tek kişi karavan konaklama 60 TL, 2 kişi 90 TL ve 3 kişi 120 TL. Bungalov ve prefabrik konaklama ücreti için aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. 0-8 yaş arası ücretsiz, 15 yaş üzeri tam ücretlidir. Resmi tatillerde ücret tarifesi değişmektedir.

Telefon: 0536 739 36 06

Web Sitesi: https://www.gokturcamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/gokturcamping/

Haritada Görüntüle >

Avcılar Deniz Camping

Avcılar Deniz Kamping

Altınoluk ilçesinde bulunan alan, eşsiz manzarası ve otantik ortamı ile dikkat çekiyor. Avcılar iskelesinde bulunuyor. Denize sıfır olacak şekilde konumlanmıştır. Karavan ve çadır imkânı bulunuyor. İçerisinde her türlü hizmet bulunuyor. Balıkesir ücretli kamp alanları içerisinde yer alıyor. Oldukça sakin ve geniş olan kamp alanı merkeze oldukça yakın bir mesafede bulunuyor.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, restoran, çadır, karavan ve bungalov konaklama, ortak kullanım mutfak alanı, bahçe alanı, semaver ve mangal yakılabilir alan, yürüyüş parkurları ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır, karavan ve bungalov konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon: 0532 424 86 19

Web Sitesi: http://www.altinolukcadirkamp.com/

Facebook: https://www.facebook.com/Deniz-Camping-435167453287650/

Haritada Görüntüle >

Askar Camping Gure

Askar Kamping Güre

Balıkesir ilinin en güzel kamp yerlerinden biridir. Yeşilin ve mavinin her tonunu üzerinde taşıyor. Edremit ilçesi sınırları içerisinde bulunan alan oldukça seviliyor. Özellikle de temizliği ile ön plana çıkıyor. Alana giriş ücretlidir İçerisinde her türlü imkân bulunuyor. Ayrıca plaj ve duş hizmeti de bulunuyor. Altınoluk güzergâhından alana ulaşabilirsiniz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, ortak kullanım mutfak alanı, buzdolabı, piknik masaları, plaj, soyunma kabinleri, şemsiye ve şezlong, yürüyüş parkurları ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Tek kişilik çadır konaklama 30 TL, 2 kişilik 50 TL.

Telefon: 0266 384 11 21 – 0542 254 82 21

Web Sitesi: https://asentyazilim.wixsite.com/askarcamping

Facebook: https://www.facebook.com/askarcamping/

Haritada Görüntüle >

Yeşilim Camping

Yeşilim Camping

Balıkesir’in Erdek ilçesinde bulunan kamp alanı nostaljik havası ile ziyaretçilerine güzel anlar yaşatıyor. Yeşilliğin ve engin mavilerin buluştuğu bu güzel yerde sevdiklerinizle beraber keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Alana giriş ücretlidir. İster kendi çadırınızla isterseniz de kiralama çadırlarla konaklama yapabilirsiniz. Karavana da izin veriliyor ve kiralama fırsatınız bulunuyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, restoran, Wi-Fi, plaj, şemsiye, şezlong ve soyunma kabinleri, çadır ve karavan konaklama yerleri, ortak kullanım mutfak alanı, semaver ve mangal yakılabilir alan, yürüyüş parkurları ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır ve karavan konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 835 30 04 – 0535 776 11 18

Web Sitesi: http://www.yesilimcamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/yesilimcamping/

Haritada Görüntüle >

Ayvalık Camping Saklı Cennet

Ayvalık Çamlık Kamping

Kızılçam ağaçları kamp alanı oldukça hoş bir görüntü oluşturuyor. Doğal hayatı yaşayabileceğiniz alan içerisinde her türlü imkânı bulunduruyor. Burada hem kendi çadırınıza hem de tesisin çadırlarında kalabilirsiniz. Her çadırın kendi plartformu olmakla beraber, platformda yer alan ayrı priz ve aydınlatma sayesinde Ayvalık Saklı Cennet Kamp Alanı’nda hiç sorun yaşamadan,beklemeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle ayrı prizler sayesinde istediğiniz her an elektriğe ulaşabileceksiniz.

Pandemi süreci sebebiyle -normalde olan- otel hizmeti hijyen koşulları sebebiyle şuanda verilememektedir. Yinede Ayvalık’ta Paşa Koyu’nun tamamına hakim olan Saklı Cennet’in muhteşem manzarası ve doğası içerisinde çok keyifli vakit geçireceğinize eminiz.

Aklınızda Bulusun! Saklı Cennet Kamping’in tam karşında yer alan büyüleyici Cunda manzarası sayesinde muhteşem instagram fotoğrafları çekilebilirsiniz!

Konumu: Koy

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, restoran, ortak kullanım mutfak alanı, buzdolabı, güvenlik, otopark alanı ve yürüyüş parkurları. (Bazı hizmetler geçici olarak pandemi sürecinde verilememektedir. Lütfen firma yetkilileriyle iletişime geçiniz.)

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler 65 TL. Çadır kiralama ve konaklama ücreti için aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +905323527179

Web Sitesi: http://www.ayvalikcamping.com/

Facebook: https://www.facebook.com/ayvalikcampingg/

Haritada Görüntüle >

Murat Reis Resort & Bungalov

Murat Reis Resort & Bungalov

Küçük Cennet olarak da bilinen Ayvalık’ın en güzel kamp yerlerinden birisidir. Sizlere doğa ile içe içe yaşayabileceğiniz ortamlar sunuyor. Sabahları kuşların cıvıltısı ile huzurlu bir güne başlayabilirsiniz. Alanda ayrı bir kamp alanı bulunmuyor. Boş araziye çadırınızı ya da karavanınızı kurabilirsiniz. Çadırda kalmak istemezseniz bölgede tesis bulunuyor. Tesisin otelinde de konaklayabilirsiniz. Sarımsaklı merkeze yürüme mesafesinde bulunuyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, 24 saat resepsiyon, Wi-Fi, restoran, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri, otopark alanı, spa, havuz, evcil hayvan, bar, odalarda klima, TV ünitesi, balkon, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri.

Kamp Ücreti: Oda ve bungalov konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisini alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 312 01 01

Web Sitesi: https://www.dresortayvalik.com/

Instagram: https://www.instagram.com/muratreisayvalik/

Haritada Görüntüle >

Endemik Camping

Endemik Kamping

Oldukça hoş ve sakin bir ortama sahip olan alan ziyaretçileri büyük kolaylıklar sağlıyor. Burada doğal hayatı tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. Kamp içerisinde çadır alanı, karavan alanı ve bungalov evler gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca alan içerisinde beach club, çay bahçesi, lokanta, duş gibi imkânlar da bulunuyor. Sınırsız internet imkânı sağlayan alan da safari turu da yapabilirsiniz. Alana giriş ücretlidir.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, lokanta, çadır ve bungalov konaklama, çay bahçesi, serpme kahvaltı, Wi-Fi, bahçe alanı, semaver ve mangal yakılabilir alan, teras ve balkon kafe, yürüyüş parkurları, otopark alanı, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri.

Kamp Ücreti: Çadır ve bungalov konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0532 431 00 67

Web Sitesi: https://www.endemikcamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/endemik_club/

Haritada Görüntüle >

Cunda Adası Ada Camping

Cunda Ada Kamping

Balıkesir’in en güzel kaçamak yerlerinden biridir. Cunda (Alibey) Adası’nda bulunan kamp alanı bulunduğu yemyeşil bahçe alanı, sunduğu çadır ve karavan konaklama yerleri ile kamp severler için ideal yerlerden biridir. Kamp alanı Midilli’ye bakan sahilde yer alıyor. Kendine ait özel kumsal plajı ile kamp süreniz boyunca hem doğanın hem de denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tesis, ihtiyacınız olan her şeyi eksiksiz olarak karşılamaktadır.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, aydınlatma ve elektrik prizi, ortak kullanım mutfak alanı, gazlı ocak, plaj, şezlong, şemsiye, minder ve soyunma kabinleri, mangal yakılabilir alan, gece bekçisi, buzdolabı ve çamaşır yıkama hizmetleri ve otopark alanı.

Giriş ve Kamp Ücreti: Günübirlik plaj girişi 65 TL, kamp konaklama 75 TL, karavan-motokaravan 30 TL, otomobil 10 TL, oto üçtü çadır konaklama 25 TL, elektrik (çadırlar için ücretsizdir) 10 TL, buzdolabı kullanımı 30 TL ve çamaşır makinesi kullanımı 40 TL. 0-6 yaş ücretsizdir. Bungalov konaklama hafta içi 450 TL, Cuma ve Cumartesi 500 TL, 3 kişilik bungalov konaklama hafta içi 550 TL, Cuma ve Cumartesi 600 TL. 2 kişilik karavan konaklama hafta içi 350 TL, Cuma ve Cumartesi 400 TL, 3 kişilik hafta içi 450 TL, Cuma ve Cumartesi 500 TL. İlave yatak 100 TL, 6 yaşa kadar 1. Çocuk ücretsiz, 2. Çocuk ve 6-10 yaş arası %50 indirimlidir. Resmi tatil ve bayram günleri fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Telefon: 0266 327 12 11

Web Sitesi: http://www.adacamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/adacampcunda/

Haritada Görüntüle >

Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanı

Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanı

Balıkesir-Çanakkale il sınırlarında bulunan Darıdere Tabiat Parkı, yemyeşil çimen ve ağaçlık alanın çevrelediği, yürüyüş ve kampçılık aktiviteleri adına keyif veren yerlerden biridir. Burası aynı zamanda Eko Fest etkinliklerinin yapıldığı yer. İçerisinde bir de şelalesi olan park alanında doğanın içerisinde sessiz ve sakin bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Şahsi aracıyla gelecek olanlar Edremit-Akçay yolunu takip ederek Narlı Köyü’ne gelmeli ve buradan yaklaşık 14 km daha yol giderek park alanına ulaşımını sağlayabilirler. Tabiat Parkı içerisinde büfe, lokanta ve WC gibi yerler bulunuyor. Parka giriş ve çadır veya karavan kampı ücretlidir.

Kamp Olanakları: WC, çeşme, büfe, çocuk oyun alanı, lokanta, etkinlik alanı, piknik masaları, mescit, çay bahçesi, akarsu köprüsü, dere, kameriyeler, yürüyüş yolları, çadır ve karavan konaklama yerleri ve botanik gezisi.

Giriş ve Kamp Ücreti: Şahıs 7 TL, öğrenci 3,5 TL, bisiklet 7 TL, motosiklet ve ATV 10 TL, otomobil, kamyonet ve pikap 21 TL, minibüs 63 TL, midibüs 105 TL, otobüs 189 TL. 1 ünite çadır yeri 43 TL, 1 ünite karavan/motokaravan 43 TL, 2 yataklı kır evi 135 TL, 3 yataklı kır evi 180 TL, 4 yataklı kır evi 250 TL, 5 yataklı kır evi 350 TL ve 6 yataklı kır evi 425 TL.

Web Sitesi: http://daridere.tabiat.gov.tr/

Haritada Görüntüle >

Naturland Mesire ve Kamp Alanı

Naturland Mesire ve Kamp Alanı

Kalabalıktan uzakta, kafa dinleyip huzurlu bir tatil veya hafta sonu kamp deneyimi yaşamak isteyenler burayı tercih edebilir. Çadır ve bungalov konaklama yerlerine ev sahipliği yapan kamp alanı Kaz Dağları’nın yemyeşil doğasının başladığı noktada harika bir piknik ve kamp alanıdır. Tesiste ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş. Restoranı var ve ayrıca kendinize mangal da yapabiliyorsunuz. Akçay’ı geçtikten sonra Kavlaklar Köy yolunun 2. Kilometresinde Kristal Maden Suyu Fabrikası yönüne saparak 2,5 km sonra kamp yerine varabilirsiniz.

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, çeşme, büfe, restoran, piknik masaları, ateş ve mangal yakılabilir alan, çadır ve bungalov konaklama yerleri, havuz, yürüyüş parkurları ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL. Bungalov konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesisi arayarak güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 388 18 00 – 0541 710 39 98

Haritada Görüntüle >

Endes Camping

Endes Kamp Ağaç Evleri

Kazdağları milli parkı girişinde bulunuyor. Enfes havası ve sunduğu doğal yaşam ile vazgeçilmez kamp yerlerinden bir tanesidir. İçerisinde bungalov evleri, yoga dersleri ve kaynak suları ile oldukça kaliteli bir hizmet veriyor. Ayrıca Tekne Turları, dağ yürüyüşü, yoga ve yüzme gibi sporlar da yaptırıyor. İçerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar mevcut bulunuyor. Edremit merkeze 35 kilometre uzaklıkta bulunan alana otobüsle kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, Wi-Fi, restoran, çadır ve oda konaklama, bahçe alanı, ateş ve mangal yakılabilir alan, açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, yoga ve meditasyon, yürüyüş parkurları ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL, taş odalarda tek kişi konaklama 400 TL, 2 kişi 550 TL, ahşap ve bungalov odalarda tek kişi konaklama 375 TL, 2 kişi 500 TL, 6-12 yaş arası 125 TL. Rezervasyonunuzu tesisin internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Telefon: 0266 377 17 11 – 0545 479 08 12

Web Sitesi: http://www.endeskamp.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/endes_kamp_agac_evleri/

Haritada Görüntüle >

Albatross Dağ Evleri

Albatros Dağ Evleri

Kaz Dağları’na giden yol üzerinde Güre Köyü’nde bulunan Albatros Dağ Evleri, adından da anlayacağınız üzere dağların yamacında, yemyeşil bir doğa içerisinde sessiz sakin bir hafta sonu taktili geçirebileceğiniz güzel yerlerden biridir. Sahip olduğu doğal ortamı sayesinde konuklarına doğayla baş başa kalabilecekleri bir yer sunan Albatros Dağ Evleri, bungalov tarzı ahşap oda konaklama imkanı sunmaktadır. Odalar düzenli ve ihtiyaca göre dizayn edilmiştir. Edremit-Akçay yolunu takip ederek Güre Köyü sapağından konaklama yerine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak/soğuk su, Wi-Fi, klima, restoran, üç öğün yemek servisi, etkinlikler, piknik masaları, doğa sporları aktiviteleri ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesisi arayarak güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 387 38 34 – 0546 231 01 01

Web Sitesi: http://www.albatrossdagevleri.net/

Instagram: https://www.instagram.com/albatrossdagevleri/

Haritada Görüntüle >

Ay Camping

Erdek Ay Camping

Bandırma ilçesinde bulunan kamp alanı doğal güzellikleri ile insanları büyülüyor. Deniz kenarında bulunan yeri ile sabahları dalga sesine gözlerinizi açabilirsiniz. Alanda çadır ve karavana izin veriliyor. Ayrıca mangal ve ateş yakmaya da izin veriliyor. Tesis içerisinde duş, WC, lokanta gibi hizmetler de bulunuyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, çocuk oyun alanı, ortak kullanım mutfak alanı, buzdolabı, mangal yakılabilir alan, ücretsiz otopark, çadır, konaklama yerleri, kafeterya, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarası üzerinden tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 835 48 82

Haritada Görüntüle >

Yeşilçam Camping

Yeşilcam Kamping

Balıkesir’in Erdek ilçesi Turanköy mevkiinde bulunan kamp alanı geniş bir düzlükte çam ağaçlarının altına kurulu çadır kapasitesi yüksek kamp alanlarından biridir. Sahile sıfır konumda bulunan kamp alanının etrafı yemyeşil dağlarla çevrili ve önü masmavi denize bakmaktadır. Denizin tatlı esintisinin yüzünüze vuracağı ve tertemiz çam ağaçlarının oksijenini soluyabileceğiniz kamp alanı sessiz bir ortam sunuyor. İhtiyaçlarınız için tesis önemli sayılabilecek imkanlar sağlamaktadır.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, çocuk oyun alanı, ortak kullanım mutfak alanı, buzdolabı, mangal yakılabilir alan, ücretsiz otopark, çadır konaklama yerleri, kafeterya, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL.

Telefon: 0542 558 32 45 – 0534 549 55 52 – 0534 557 00 07

Facebook: https://www.facebook.com/Yesilcamcamping/

Haritada Görüntüle >

Antandros Camping

Antandros Motel Camping

Geniş bir alan üzerinde zeytin ağaçları ile kaplı bir kamptır. Denizi sıfır bulunan alan, merkeze yalnız 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Eşsiz havası ile insanları mest eden alan, Türkiye’nin nefesi Kaz Dağları’nı eteklerinde yer almaktadır. Burada çadırla ya da karavanla kamp yapabilirsiniz. Girişi ücretlidir. İçerisinde WC, elektrik, duş, restoran, kafe gibi seçenekler de bulunuyor.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, çocuk oyun alanı, ortak kullanım mutfak alanı, buzdolabı, mangal yakılabilir alan, bahçe, ücretsiz otopark, çadır konaklama yerleri, oda konaklama, kafeterya, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarası üzerinden tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 378 09 03 – 0541 378 09 03

Web Sitesi: http://www.antandrosmotel.com/

Instagram: https://www.facebook.com/AntandrosMotel/

Haritada Görüntüle >

Burhaniye Pelitköy İçmeler Kamp Alanı

Burhaniye Pelitköy İçmeler Kamp Alanı

Zeytin ağaçlarının gölgesinde bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka buraya uğramalısınız. Duş ve tuvalet gibi imkânları bulun alan ücretsiz kamp alanları içerisindedir. Balıkesir’de yer alan kamp alanı, gün batımı ile kampçıların gözde mekânlarından birisidir. Köy içerisinde yer alan kamp alanında ihtiyaçlarınızı köyden karşılayabilirsiniz.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, duş, restoran, büfe, piknik alanı, yürüyüş parkurları, plaj, soyunma kabinleri ve iskele.

Kamp Ücreti: Plaja giriş ücretlidir.

Haritada Görüntüle >

Barbaros Beach & Camping

Barbaros Beach Camping

Doğal zeytin ağaçları ile süslenen kamp alanı, sağladığı imkânlar ile kampçıların gözde mekânlarından birisidir. Alanda hem çadırınızla hem de karavanınızla kamp yapabilirsiniz. İçerisinde otopark, loca, kafe, WC, oyun alanı, hayvanat bahçesi, mangal gibi bölümleri de barındırıyor. Turkuaz rengi denizi ile dikkat çekiyor. Alana giriş ise ücretlidir.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, hayvanat bahçesi, hamak, çocuk oyun alanları, piknik alanları, kamelyalar, otopark alanı, kafeterya ve büfe, localar, zeytin ormanları, çadır ve karavan alanları, mangal ve semaver yakılabilir alanlar, güvenlik ve cankurtaran, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarası üzerinden tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0534 085 68 95

Web Sitesi: http://www.barbarosbeachandcamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/barbaroscamping/

Haritada Görüntüle >

Lamia Doğa Kamp

Lamia Doğa Camping

Kamp alanı yeni sayılabilecek bir yer. Kaz Dağları ormanlarının başladığı noktada yer alıyor. Orman içerisinde yer alan kamp alanı çevresi itibariyle yerleşim yerlerine uzak, kafa dinleyebileceğiniz bir yer. Hatta telefonlar bile burada çekmiyor. Bu da sizin kamp süresi boyunca dış dünyadan kopup tamamen kendinize odaklanabileceğiniz ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Kamp süreniz boyunca ihtiyaçlarınız için tesis duş, elektrik ve yemek gibi imkanlar sağlamaktadır.

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, aydınlatmalar, buzdolabı, kahvaltı, mangal yakılabilir alanlar, büfe, yürüyüş parkurları, otopark alanı ve çadır konaklama yerleri.

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler 40 TL, çadır kiralama 60 TL, mangal 15 TL ve semaver 15 TL. 0-12 yaş arası ücretsizdir.

Telefon: 0535 959 39 33

Instagram: https://www.instagram.com/lamiadogakamp/

Haritada Görüntüle >

Çamlaraltı Camping

Çamlaraltı Doğa Kamping

Şehir gürültüsünden uzakta kafa dinleyebileceğiniz bir yer olan Çamlaraltı Camping, doğayla iç içe bulunuyor. Kazdağı milli parkında yer alıyor. Alan içerisinde çadırınızla ya da karavanınızla kamp yapabilirsiniz. Ayrıca tesisin bungalov evlerinde de kalabilirsiniz. Kamp alanında yemek, WC, geri dönüşüm gibi hizmetlerde bulunuyor. Kamp alanına giriş ise ücretlidir.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, büfe, ateş ve mangal yakılabilir alan, piknik masaları, yürüyüş parkurları, plaj ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL.

Telefon: 0553 247 13 99

Facebook: https://www.facebook.com/CamlaraltiPiknikVeCadirKamp

Haritada Görüntüle >

Aldırmaz Kamping

Aldırmaz Kamping

Denize yakınlığı ile ön plana çıkıyor. Sessiz ve sakin ortamı ile ziyaretçilerinin ilgi odağı halinde bulunuyor. En yakın merkeze 8 kilometre uzaklıkta bulunan alan, denize ise 25 metre uzaklıkta bulunuyor. Kamp içerisinde WC, duş, çamaşır makinesi, otopark gizi hizmetler bulunuyor. Çadır ve karavana izin veriliyor. Girişi ücretlidir.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, elektrik, büfe, mangal yakılabilir alan, piknik masaları, plaj, şezlong, yürüyüş parkurları ve otopark alanı.

Giriş ve Kamp Ücreti: Günübirlik giriş ücreti 30 TL, çadır konaklama 40 TL.

Telefon: 0536 594 94 27

Haritada Görüntüle >

Hasan Boğuldu Göleti Kamp Alanı

Hasan Boğuldu Göleti Kamp Alanı

Kaz Dağları’nda oksijenin ve tabiatın tüm güzelliklerinin bol olduğu Hasan Boğuldu Göleti, buz gibi suyun aktığı ve etrafa yaydığı huzur veren sesi ile hafta sonu kaçamak yapılacak doğanın saklı güzelliklerinden biridir. Yol üzerinde birkaç kamp alanı da göreceksiniz. Ayrıca kamp alanı içerisinde bir de Sütüven Şelalesi bulunmaktadır. Burayı da görmeyi ihmal etmeyin. Hasan Boğuldu Göleti’ne Akçay’dan Kızılkeçili Köy yoluna saparak gelebilirsiniz. Kamp alanına girişte bir restoran bulunuyor. Buradan yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca mangal yakılabilir bölümleri de bulunmaktadır. Giriş ücretlidir.

Kamp Olanakları: Çadır konaklama yerleri, yürüyüş parkurları, restoran ve mangal yakılabilir alan. WC ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı restorandan giderebilirsiniz.

Kamp Ücreti: Gölet alana giriş 8 TL’dir.

Haritada Görüntüle >

İnek Obası Kamp Alanı

İnek Obası Kamp Alanı

Hasan Boğuldu Göleti’ne gelmeden hemen önceki son yol ayrımında bulunan İnek Obası kamp alanı, zeytin ve çam ormanları arasında geniş bir düzlük alana kurulu hem piknik hem de kamp aktiviteleri için tercih edilebilecek yerlerden biridir. Daha çok çocuklu ailelerin tercih ettiği kamp alanı çadır kampı ve sınırlı sayıda karavan konaklamasına da olanak sağlamaktadır. Tesis, kamp süreniz boyunca ihtiyacınız olan hemen her şeye sahiptir. Çadır konaklama fiyatları da makul. Kaz Dağları’nda kamp atmak ve kamp süresi boyunca konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız burayı bir değerlendirebilirsiniz.

Kamp Olanakları: Çadır ve karavan konaklama yerleri, WC, elektrik, duş, ateş alanı, çöp konteynerleri, çocuk atölyesi, yürüyüş parkurları, nefes terapisi, meditasyon yoga, hamak ve sedirler, mangal ve barbekü, restoran ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Kendi çadırıyla gelenler Nisan-Ağustos dönemi konaklama 50 TL (kahvaltı dâhil 75 TL). Bayram süresi boyunca çadır konaklama 60 TL (kahvaltı dâhil 80 TL). Tesis çadırlarında 2 veya 3 kişi kahvaltı dâhil konaklama ücreti Haziran ayında 90 TL, Temmuz-Ağustos dönemi boyunca 100 TL’dir. Bayram süresinde 110 TL. 0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş arası %50 indirimlidir. Tesis rezervasyonuz müşteri kabul etmemektedir.

Telefon: 0533 360 85 03 – 0507 871 77 75

Web Sitesi: http://www.inekobasikamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/inekobasicadirkamp/

Haritada Görüntüle >

Ağlayan Şelale Kamping

Ağlayan Şelale Kamp Alanı

Kaz Dağları’nın eteklerinde, buz gibi akan derenin suyuna kurulu bu doğal yer, başta çocuklu ailelerin piknik yapabilmelerine ve çadır kampı sevenlerin çadırlarını kurabilecekleri keyifli bir ortam sunuyor. Kuş cıvıltısı, yaprak hışırtısı ve akan dere suyunun sesinden başka bir ses duymayacağınız kamp alanı tesisin de olması nedeniyle kamp süreniz boyunca ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında büyük kolaylık sağlıyor. Akçay’ı geçtikten sonra Edremit Caddesi yoluna sağarak Güre’ye gelmeden önceki son yol ayrımından kamp alanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araçlar için tesisin özel otopark alanı mevcuttur.

Kamp Olanakları: Çadır konaklama yerleri, WC, elektrik, duş, ateş alanı, çöp konteynerleri, yürüyüş parkurları, piknik masaları, mangal ve barbekü, restoran ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Ayrıca tesis rezervasyonsuz müşteri kabul etmemektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisini alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 387 33 61 – 0542 595 67 15

Web Sitesi: http://www.aglayanselale.com/

Haritada Görüntüle >

Şahindere Kanyonu Piknik ve Kamp Alanı

Şahindere Kanyonu Kamp Alanı

Pırıl pırıl akan bir derenin her iki yanına kurulu piknik ve mesire alanı olan Şahindere Kanyonu, tabiatın tüm güzelliklerini bir arada görebileceğiniz Kaz Dağları’nın yamacında gür ve sık ağaçlık alan içerisinde yer alan sessiz bir yer. Hafta sonu çocuklu ailelerin tercih ettiği alan çadır kampı için de uygundur. Bölgeye girişte çok cüzi bir ücret ödersiniz. Alanda yiyecek ve içecek, WC ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için tesis bulunmaktadır. Altınoluk belde merkezine yakın bir konumda bulunan kanyona toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım oldukça kolaydır. Özel araç sahipleri için tesisin otopark alanı mevcuttur.

Kamp Olanakları: Restoran, WC, elektrik, yürüyüş parkurları, şelale, ateş ve mangal yakılabilir alan, piknik masaları ve otopark alanı.

Giriş Ücreti: Kişi başı 3 TL.

Telefon: 0266 374 44 44

Haritada Görüntüle >

Erdek Abant Pansiyon ve Kamping

Erdek Abant Pansiyon Kamping

Erdek-Bandırma Kamplar yolu üzerinde bulunan kamp alanı Erdek ilçe merkezine 3 km mesafede yer almakta. 4500 m2 alan üzerine çam ve zeytin ağaçlarının içerisinde prefabrik ve çadır konaklama yerleri ile keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Plaja uzaklığı 80 metre. Denizi sığ, temiz ve kumsalı ince kumlu. Geniş bahçe alanı ve zeytin ağaçlarının arasında gölgelikte yapacağınız kamp, sıcak yaz günlerinde sizi kendinize getirecek, ortamın sessizliği ile rahat bir kamp deneyimi yaşayacaksınızdır. Kamp süresiniz boyunca yararlanabileceğiniz hizmetler fazlasıyla mevcut. Plajda şezlong ve şemsiye gibi imkânlar da bulunmaktadır.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, sıcak su, buzdolabı, aydınlatma, çadır, prefabrik ve oda konaklama, plaj, şezlong, şemsiye, Wi-Fi, mangal yakılabilir alan ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0266 855 78 35/70 88 – 0555 470 78 44

Web Sitesi: http://www.abantpansiyonerdek.com/

Facebook: https://www.facebook.com/abantpansiyonerdek/

Haritada Görüntüle >

Kapıdağ Kamping

Kapıdağ Kamping, Balıkesir

Denize sıfır olarak kurulmuş olan bu kamp alanı, ağaçların sağladığı gölgelik ve serinlik ile harika bir tatil imkânı sunuyor. Tertemiz denizin, kum plajının tadını çıkaracağınız bu alana günübirlik de gelebilirsiniz. Elektrik, sıcak su, tuvalet, internet, büfe gibi imkânlarının sağlandığı bu alanda çadır kiralayabilir ya da kendi çadırınıza kalabilirsiniz. Ufak motellerin de bulunduğu bu bölgeye merkezden minibüslerle gelmek mümkün.

Konumu: Sahil Kenarı

Kamp Olanakları: WC, duş, Wi-Fi, elektrik, mutfak, fırın (100 m) ve büfe.

Giriş Ücreti: Şahıs 12,5 TL, çocuk (6-12 yaş) 7,5 TL, otomobil 7,5 TL.

Kamp Ücreti: Karavan 35 TL, moto-karavan 35 TL, araçüstü çadır 35 TL, çadır (2 kişilik) 20 TL, çadır (3 kişilik) 25 TL, Decathlon Quechua Çadır 35 TL.

Telefon: 0537 390 81 89

Web Sitesi: https://www.kapidagcamping.com

Haritada Görüntüle >

Hızır Kamp Alanı

Hızır Kamp Alanı

Dağ ve vadinin arasında kalan bu alan manzarası ile konaklayanları adeta büyüler. Belirli bir ücret karşılığı girebileceğiniz bu alanda ister kendi çadırınız ister de alandaki ufak motellerde konaklayabilirsiniz. Elektrik, sıcak su, tuvalet, büfe gibi birçok imkâna sahip olan bu alanda doğa yürüyüşleri yapmak en çok tercih edilen aktivitelerdendir. Ateş yakmanın yasak olduğu bu alana Edremit merkezden kalkan minibüsler ya da şahsi aracınızla gelebilirsiniz.

Kamp Ücreti: Ocak – Mayıs dönemi taş ve ahşap evler 275 TL, ağaç evler 195 TL, kendi çadırıyla gelenler 145 TL. Haziran – Ağustos dönemi taş ve ahşap evler 325 TL, ağaç evler 235 TL, kendi çadırıyla gelenler 175 TL. Eylül – Aralık dönemi taş ve ahşap evler 300 TL, ağaç evler 215 TL, kendi çadırıyla gelenler 155 TL.

Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik ve büfe.

Telefon: 0554 438 98 33

Web Sitesi: http://www.hizirkamp.com

Haritada Görüntüle >

“Balıkesir Kamp Yerleri – Balıkesir’de Kamp Yapılacak En İyi 52 Yer!” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Bizi Takip Edin