Siz de kamp yapmayı seviyor, ” İzmir’de nerede kamp yapılır ?” diye düşünüyorsanız, İzmir kamp alanları hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda derledik…

Yaz döneminde İzmir kamp alanları içinde yer bulabilmek bile oldukça zor…Şehrin gürültüsünden bunalıp, çadırını alan kamp yapar oldu. Eskiden küçük bir kesimin meraklısı olduğu kamplar, günümüzde pek çok genç tarafından hem tatil hem kafa dinleme olarak algılanıyor. Bu durum da kamp alanı arayışlarını bir hayli arttırdı.

İçindekiler

İzmir Kamp Alanları

1. İngiliz Burnu – Foça

İngiliz Burnu
İngiliz Burnu

Burası muhteşem deniz manzarasını seyretmek için şehirde uğranması gereken önemli noktalardan. Yalnız herhangi bir tesisleşme olmadığı için duş, elektrik, yeme içme gibi olanaklar bu bölgede henüz yok. Bu arada özellikle akşamları pek tekin olmayan bir yere dönüşebiliyor. Gitmek isteyenlerin bunu göz önünde bulundurmasında fayda olduğunu düşünüyoruz.

2. Hipo Camp – Menderes

Hipo Camp

Fiyat olarak çoğu kişi tarafından pahalı bulunan Hipo Camp’ta duş, tuvalet, market, mutfak gibi günlük ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz birçok imkan bulunuyor. Dilerseniz 10 dakikalık yürüyüş mesafesindeki marketleri de tercih edebiliyorsunuz. Kendi çadırınızda kalabileceğiniz gibi işletmeye ait çadırlarda ya da bungalov evlerde konaklama gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

3. Karagöl Orman Kampı – Menemen

Karagöl Orman Kampı
Karagöl Orman Kampı

Güzel bir göl manzarasının keyfini sürmek için tercih edebileceğiniz Karagöl Orman Kampı, çeşitli imkanlarıyla ihtiyacınız olan her şeyi bulmanıza olanak tanıyor. Kamp alanı içinde tuvalet, çeşme, çocuklar için park alanları mevcut. Civarda alışveriş yapabileceğiniz yerler de bulunuyor. Yalnız buraya ulaşmak için bol virajlı ve biraz meşakkatli bir yolculuk yapmanız gerekiyor.

4. Acar Camping – Foça

Acar Camping
Acar Camping

Foça’da bulunan Acar Camping, ziyaretçilerin günlük ihtiyaçlarını karşılaması için gerekli imkanları sunuyor. Buraya “damsız” kabul edilmediği için tek başına gitmeniz sorun olabilir. Bunun dışında genel olarak memnun kalabileceğiniz, denizi ise temizliği ile sizi sevindirecek bir yer. Tabi denizinin kısa bir süre içinde derinleştiğini bilerek davranmanız faydalı olacaktır.

5. Teos Orman Kampı – Seferihisar

Teos Orman Kampı
Teos Orman Kampı

Sığacık Seferihisar’da yer alan Teos Orman Kampı, mavi ve yeşil ile birlikte huzur duyacağınız kamp alanlarından bir diğeri. Kamp alanında piknik alanlarından tutunda otopark, içme suyu, elektrik ve hatta soyunma kabinlerine kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

6. Demircili – Urla

Demircili
Demircili

Denize karşı muazzam bir kamp yapmak isteyenler için Urla’nın Demircili koyu tercih edilmesi gereken kamp alanlarından biri. Berrak ve masmavi deniziyle dikkat çeken Demircili plajı içerisinde ayrılan özel alanda kamp yapabilir, tuvalet ve yemek ihtiyaçlarınızı plaj içerisindeki tesisten karşılayabilirsiniz.

7. Delikli Koy – Alaçatı

Delikli Koy
Delikli Koy

İzmir’in sevilen semtlerinden Alaçatı’da yer alan  Delikli Koy, kamp severler için birebir. Görür görmez hayran kalacağınız bu muhteşem plajda çadır kurabilir, huzur içerisinde dalgaların sesini dinleyebilirsiniz.

8. Varil Barrel Camping – Selçuk

Vari Barrel Camping
Varil Barrel Camping

Şirince turistik açıdan son yıllarda oldukça popülerleşmiş Selçuk köylerinden biri. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz köy içerisinde ünlü sanatçı Hayko Cepkin’in işlettiği Varil Barrel Camping yer alıyor. Küçük ücretlerle muhteşem bir kamp deneyimi ise sizleri bekliyor.

9. Dereköy Kamp Alanı – Kemalpaşa

Dereköy Kamp Alanı
Dereköy Kamp Alanı

Kemalpaşa – Torbalı yolu üzerinde bulabileceğiniz Dereköy kamp alanı, İzmir’in en meşhur kamp alanlarından bir diğeri. Çadırınızı sırtınıza takıp rahatlıkla gidebileceğiniz alan içerisinde sizlere yalnızca WC imkanı sunuluyor. Elektrik maalesef ki yok. Yalnızca kafa tatili yapmak isteyenler için ise müthiş dinlendirici bir kamp noktası. İzmir’de orman kampı tercih edenlere önerebileceğimiz noktalardan biri.

10. Sazlıca Plajları – Foça

Sazlıca Plajları
Sazlıca Plajları

Sessiz, sakin ve kafa dinleyeceğiniz bir yer arıyorsanız Sazlıca Plajları sizin için oldukça ideal olacaktır. Kamp alanında dilerseniz kendi çadırınızı kurabiliyorsunuz. Eğer yer durumu müsaitse kafanıza en fazla yatan yeri tercih edebilirsiniz. Genel olarak bir kamp için ihtiyacınız olabilecek her şey burada mevcut ancak yorumlardan anladığımız kadarıyla temizlik konusunda birçok kişi burayı sınıfta bırakmış. Tabi bu durum göreceli olduğundan bu konuda kesin bir şey söyleyemiyoruz.

11. Çam Kamping – Dikili

Çam Camping
Çam Camping

Muhteşem bir manzaraya sahip olan Çam Kamping, ziyaretçilerini bu manzarası ve konumu sayesinde kendisine hayran bırakıyor. Ortalama fiyatlarla yeme içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz olanakların mevcut olduğu kamp alanının giriş ücreti ise 80₺ gibi yüksek bir meblağ.

12. Pikamp Seferihisar Kamp Alanı – Seferihisar

Pikamp Seferihisar Kamp Alanı
Pikamp Seferihisar Kamp Alanı

Bakir bir alan olan bu kamp alanı, yürüyüşü ve sakinliği sevenlerin tercih etmesi gereken yerlerden. Yalnız yanınızda ihtiyacınız olabilecek şeyleri getirmenizde fayda var.

13. Nazarköy Kamp Alanı – Kemalpaşa

Nazarköy Kanyonu
Nazarköy Kanyonu

İzmir’de birçok kişinin memnun kaldığı yerlerden biri olan Nazarköy Kamp Alanı Kemalpaşa’da Nazarköy Kanyonu içinde bulunuyor. Yiyecek ve içeceğinizi yanınızda götürmenizi tavsiye ediyoruz. Çantanızı ve gerekli ekipmanınızı alıp bu güzel doğanın koynuna kendinizi bırakıp, huzur içinde bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz.

14. Caravan Camping – Bergama

Caravan Camping
Caravan Camping

Caravan Camping, doğal ve samimi atmosferi ile ziyaretçilerini memnun etmeyi başaran bir kamp bölgesi. Tesis içinde dilerseniz kamp yapabilir dilerseniz de apart seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kamp alanının denize sıfır bir konumda olması, deniz sesiyle huzur bulanlar için muhteşem olanak. Aynı zamanda şehir merkezine çok kısa bir sürede ulaşabiliyor olmak ise ihtiyacınız olan şeylere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

15. Nuri’nin Yeri – Urla

Nuri'nin Yeri
Nuri’nin Yeri

Nuri’nin Yeri, Torasan civarında yer alıyor. Mutfak, duş, tuvalet, otopark gibi imkanları bu kamp alanında bulabilirsiniz. Huzur içinde konaklayabileceğiniz bu mekan size denizin güzellikleri ile dinlendiğinizi hissedebileceğiniz sakin bir tatil imkanı sunuyor.

16. Dolungaz Camping Alanı – Urla

Dolungaz Camping Alanı
Dolungaz Camping Alanı

Dolungaz Camping Alanı, kamp alanına kadar aracınızla gidebileceğiniz bir yerde bulunuyor. Çadırların kurulduğu yer denize sıfır konumu ile kendini doğanın tam kalbinde hissetmek isteyenlere hitap ediyor. Alanda kamp kurmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmuyor.

17. Ağaçaltı Kamp Yeri – Urla

Ağaçaltı Kamp Yeri
Ağaçaltı Kamp Yeri

Güzel doğasıyla dikkat çeken bu kamp alanında kendi çadırınızı kurma imkanınız bulunmuyor. Konaklama yerlerindeki duş ve tuvaletler ise ortak kullanıma açık. İşletme Urla’nın Gülbahçe Mahallesi’nde bulunuyor.

18. Deniz Çadır Kamp – Dikili

Deniz Çadır Kamp
Deniz Çadır Kamp

Deniz Çadır Kamp, Bademli Köyü’nde bulunuyor. 2002 yılından bu yana doğa tutkunu tatilcileri misafir eden işletme, sürdürülebilir turizm açısından büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir. İşletmede 2019 sezonunda kamp için kişi başı 35₺ ücret talep edilmektedir. 7 yaşa kadar olan çocuklardan ise ücret alınmıyor. Eğer hazır çadırlarda kalmak isterseniz de iki kişilik çadırlarda geceliği 100₺ veya 4 kişilik çadırlarda geceliği 120₺ olmak üzere ücretlendirilmektedir. Kamp alanı ile ilgili diğer detaylar için internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

19. Kalemlik Orman Kampı – Menderes

Kalemlik Orman Kampı
Kalemlik Orman Kampı

Her çeşit konaklama olanağına sahip olan bu geniş ormanlık alan, kamp yapmak isteyenlerin yanı sıra piknik yapmak isteyenlerin de sıklıkla ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor. İzmir’den otobüsle kolay bir şekilde gelinebiliyor olması burayı hayli cazip bir destinasyon yapıyor. Kamp alanında kamp süresince ihtiyacınız olabilecek her türlü imkana sahip olabiliyorsunuz. Yalnız sezonun en kalabalık olduğu temmuz ve ağustos aylarında günübirlik piknik yapmaya gelen ziyaretçiler ne yazık ki kamp alanının oldukça kalabalık ve gürültülü olmasına neden olabiliyor. Bunu da belirtelim istedik.

20. Mona Glamping Caravan Suites – Seferihisar

Burası otel konforunu bir karavanda ya da çadırda yaşamak isteyenler için İzmir’de ziyaret edilmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Havaalanına yakın olması ise burayı daha cazip kılıyor. Bizce bu kamp alanı oldukça farklı bir deneyim imkanı sunuyor. İşletme kendi çadırınızı kuracak alan bulunmuyor ve mevcut çadır veya karavanlarda kalmanız gerekiyor. Rezervasyon, fiyat ve diğer detaylar için burayı tıklayabilirsiniz.

21. Torasan Kamping – Urla

Torasan Camping
Torasan Camping

Deniz kenarında olması nedeniyle deniz sevenler için burası ideal bir seçim olabilir ancak aşırı kumlu olması nedeniyle kamp yapmak sizi biraz sıkıntıya sokabilir. 2018 yılında kişi başı alınan 30₺ ise ziyaretçilerin çoğu tarafından hayli fazla bulunmuştur. Bunu da belirtelim.

22. Şirinbaba Camping – Karaburun

Şirinbaba Camping
Şirinbaba Camping

İzmir kamp alanları arasında Karaburun bölgesinde bulunan pek çok kamp yeri bulunuyor. Bunlardan biri olan Şirinbaba Camping de ziyaretçilerin kamp yapmak için tercih edebilecekleri yerler arasında. Kamp alanında birçok ihtiyacınızı gireceğiniz şartlar asgari düzeyde sağlanmış. Dileyen kendi yemeğini yapabileceği gibi kamp alanında sunulan yemek hizmetinde de ücretli olarak faydalanabilmektedir.

23. Esinti Camping – Seferihisar

Esinti Camping
Esinti Camping

Seferihisar’da bulunan Esinti Camping’e kendi aracınızla gidebileceğiniz gibi belediye otobüsleri ile de ulaşabilirsiniz. Eğer İzmir’de kamp yapmak gibi bir planınız varsa seçenekleriniz arasına bu kamp alanını da ekleyebilirsiniz.

24. Abone Kamp – Dikili

Abone Kamp
Abone Kamp

Geniş plajı ve keyif veren denizi ile denizde bolca vakit geçirmek isteyenler bu kamp alanını tercih edebilir. Ailenizle gidebileceğiniz kamp alanın yeşil bir alanda bulunması da burayı avantajlı bir konuma getiriyor. Sakin ortamı ise kafa dinlemek için birebir.

25. Arvalya Özel Kamp Alanı – Selçuk

Arvalya Özel Kamp Alanı
Arvalya Özel Kamp Alanı

Kamp alanı ile ilgili çok detaylı bilgiye ulaşamasak da fotoğraflardan anladığımız kadarı ile oldukça özenli ve güzel bir işletme. Yalnız işletmenin konaklama alternatifleri arasında kendi çadırınızla kamp kurma seçeneği bulunmuyor.

26. Tanay Tabiat Parkı – Çeşme

Tanay Tabiat Parkı
Tanay Tabiat Parkı

Muhteşem Ilıca Plajı’nın hemen yakınında bulunan Tanay Tabiat Parkı, keyifli ve doğa ile baş başa bir kamp deneyimi yaşamak için tercih etmeniz gereken bir yer. Tabi ki muhteşem lokasyonu nedeniyle burası büyük ilgi görmektedir. Gölgelik alanlarının çokluğu nedeniyle sıcaktan bunalmanızı engelleyen kamp alanı içinde ihtiyacınız olan her şeyi bulmanız mümkün.

27. Garden Camping – Selçuk

Garden Camping
Garden Camping

Avrupai bir tesis olan Garden Camping, Selçuk’ta bulunuyor. Efes ve Meryem Ana Kilisesi’ne yakın konumu burayı daha da cazip kılıyor. Ziyaretçilerin bu kamp alanıyla ilgili en fazla memnuniyetlerini belirttikleri nokta ise temizlik. Fiyat konusunda ise kabala bir ücretlendirme yok ve aldığınız hizmetlere göre fiyatlandırma var.

28. Yolluca Askeri Kampı – Urla

Yolluca Askeri Kampı
Yolluca Askeri Kampı

Askeri personellere ve ailelerine yönelik olan bu kamp, temizliği ve muhteşem denizi ile dikkat çekiyor. Yalnız kamp alanı içinde konaklama imkanının olmayışı nedeniyle ziyaretçilerin buraya geldiğinde konaklamak için civardaki kamp alanlarını ya da diğer konaklama seçeneklerini değerlendirmeleri gerekiyor.

29. Venüs Kamp – Menderes

Venüs Kamp
Venüs Kamp

Sürekli kamera ile izlenen Venüs Kamp, çadır veya karavanla gelenler için kamp yapılabilecek özel yerlerden biri. Kamp alanının olduğu yer Özdere mevkisinde bulunuyor.

30. Ürkmez Camping – Seferihisar

Ürkmez Camping
Ürkmez Camping

Her zevke göre konaklama seçenekleri bulunan Ürkmez Camping içinde çadır, karavan veya bungalov ev seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Giriş ücreti olarak kişi başı 20₺ alınan işletmede tercih edebileceğiniz konaklama seçeneğine göre konaklama ücreti hesaplanıyor.

31. Tarım Bakanlığı Kampı – Urla

Tarım Bakanlığı Kampı
Tarım Bakanlığı Kampı

Kamp kurmak için izin verilmeyen yerleşke içinde konaklamak için mevcut şartları değerlendirmeniz gerekiyor. Tarım Bakanlığı’na bağlı personeller için günlük ücret 15₺ iken diğer misafirler için bu ücret 20₺ olarak belirlenmiş durumda. Mangal yapmaya müsaade edilmediği için yeme içme için tesisin olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Genel olarak sakin olan işletme her türlü ihtiyaca karşılık verebiliyor.

32. Çınar Camping – Menderes

Çınar Camping
Çınar Camping

Hem çadır hem de evde kalma olanağı bulunan bir kamp alanı. Ziyaretçiler denizin taşlı ve dalgalı olduğunu belirtiyor. Ortak kullanma imkanı sunan buzdolapları var ancak herhangi bir kamera sistemi olmadığından güvenlik konusunda bazı zafiyetlerin olduğunu belirtmemiz gerek.

33. Üç Çınarlar Çadır Kamp – Dikili

Üç Çınarlar Çadır Kamp
Üç Çınarlar Çadır Kamp

Adını aldığı asırlık çınarların altında konumlanmış olan bu kamp alanı, fazla beklentisi olmayan ve huzur içinde hemen önündeki denizin keyfini sürmek isteyenler için oldukça yeterli. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmenin serbest olduğu mekanın hemen yakınında bulunan indirim marketlerinden ihtiyaçlarınızı uygun fiyata karşılayabilmek ise çok daha ekonomik bir tatil yapma olanağı sağlıyor. Normal sezonda oldukça kalabalık olduğu için sakinlik arayanlar burayı sezon sonunda ya da başında tercih ederse daha iyi olacaktır.

34. Morkoyun Bungalov Kamp – Karaburun

Morkoyun Bungalov Kamp
Morkoyun Bungalov Kamp

Güzel bir şekilde dizayn edilmiş özel bungalov evlerde konaklamak size ve sevdiklerinize çok iyi gelebilir. Genel olarak giden ziyaretçilerin memnun kaldığı işletmede özellikle yemeklerin lezzeti ön plana çıkmaktadır. Kamp alanından 10 dakikalık mesafede ise denize girebileceğiniz çok özel koylar bulunuyor.

35. Bahar Camping – Urla

Bahar Camping
Bahar Camping

İşletmede kendi çadırınızı kurmanıza izin verilmiyor. Bu nedenle mevcut imkanları değerlendirmeniz gerekiyor. Sakin ve mütevazı bir işletme olan Bahar Camping, kafa dinlemek isteyen ve çok büyük beklentileri olmayan ziyaretçileri memnun etmeyi başarıyor.

36. Olcay Camping – Menderes

Olcay Camping
Olcay Camping

Denize ve merkeze yakın bir konumda bulunan kamp alanı, kendi halinde eğlenmek ve dinlenmek isteyenlere hitap ediyor. Dilerseniz odanızın önünde yapacağınız mangal ile midenize de bayram ettirebiliyorsunuz. Ee daha ne olsun 🙂

37. Gümüldür Orman Kampı – Menderes

Gümüldür Orman Kampı
Gümüldür Orman Kampı

Güzel bir denize sahip olan kamp alanı, özellikle çocuklu aileler için çok ideal. Kişi başı 8,5₺ alınan ücret 4 kişilik bir araçla geldiğinizde araç başı 25₺ gibi daha ekonomik bir fiyata dönüşüyor. Temiz bir ortama sahip olan kamp alanında ortak kullanım elektrik, su, banyo, tuvalet, bulaşıkhane gibi çeşitli olanaklar da sunuluyor. Detaylar için burayı tıklayabilirsiniz.

38. Beyaz Hamak Motel Camping – Çeşme

Beyaz Hamak Motel Camping
Beyaz Hamak Motel Camping

Yakın zamanda el değiştiren işletme, Altınkum mevkiinde bulunuyor.

39. Ertaşlar Tatil Köyü – Dikili

Ertaşlar Tatil Köyü
Ertaşlar Tatil Köyü

Tatil köyü içinde 12 adet bungalov ve 18 adet betonarme oda bulunmaktadır. Toplamda 120 yatak kapasitesine sahip olan Ertaşlar Tatil Köyü’nün plajı mavi bayraklı olup kumlu ve temiz bir denize sahiptir. İşletme ile ilgili detaylara sitesinden ulaşabilirsiniz.

40. Eos Camping – Dikili

Eos Camping
Eos Camping

Denize sıfır kamp kurma olanağı sunan kamp alanında uyandığınızda gözlerinizi denize karşı açmak tarifi imkansız bir mutluluğa sebep oluyor. Pek çok ihtiyacınızı ücret ödemeden karşılayabiliyorsunuz. Fiyat olarak ise makul düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

41. Zeytin Gölgesi – Dikili

Zeytin Gölgesi
Zeytin Gölgesi

Adından da anlaşılacağı üzere zeytin ağaçlarıyla dolu bir alanda kurulan bu kamp alanında makul fiyatlara tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Denize çok yakın konumu ise cabası…

42. Tekin Aile Kampı – Dikili

Tekin Aile Kampı
Tekin Aile Kampı

Ailelerin rahat etmesi amaçlanarak hazırlanan bu kamp alanı Dikili’nin Bademli Mahallesi’nde yer alıyor. Çok ayrıntılı bilgiler içermese de yol tarifi için internet sitesini inceleyebilirsiniz.

43. Yalçın’ın Yeri Kamping – Menderes

Yalçın'ın Yeri Kamping
Yalçın’ın Yeri Kamping

Temizliği ile dikkat çeken işletme, huzurlu bir tatil yapma olanağı sunuyor. Burası özellikle hafta sonu çok kalabalık oluyor. Bu nedenle sakinlik arayanların hafta içini tercih etmesi faydalı olacaktır.

44. Ünver Mocamp – Menderes

Ünver Mocamp
Ünver Mocamp

İzmir’de kamp yapılacak yerler arasında bulunan Ünver Mocamp, muhteşem deniziyle dikkat çekiyor. Fiyatların da ortalama olduğu işletmenin genel olarak beğenilmeyen yönü ise zaman zaman pikniğe gelen diğer ziyaretçilerin aşırı gürültü çıkarması.

45. Bros Valley – Kemalpaşa

Bros Valley Kamp Alanı
Bros Valley Kamp Alanı

Oldukça başarılı bir işletme olan Bros Valley, sadece bir kamp alanı değil; aynı zamanda çeşitli etkinliklere de katılabileceğiniz önemli bir tatil mekanı. 2019 yılı için kişi başı 40₺ ücret belirlenmiş durumda. Öğrenciler ve dağcılık, bisiklet veya motosiklet federasyonlarından birine üye olanlar için ise 35₺ ücret talep ediliyor. Burada pek çok doğa sporunu yapabileceğiniz imkanlar bulunuyor. Biz de bu güzel oluşumu İzmir kamp alanları hakkında hazırladığımız listeye dahil etmeyi uygun bulduk. Detaylar için sitesi burada.

46. Bungalove Camp – Seferihisar

Bungalove Camp
Bungalove Camp

Huzur ve sakinliği bir arada bulabileceğiniz oldukça hoş bir kamp yeri olan Bungalove Camp, ziyaretçilerini çok özel bir şekilde tasarlanmış bungalov evlerde misafir etmektedir. Yemek ve kahvaltı hizmeti sunulmadığı için bu ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmenizi tavsiye ediyoruz. Detaylar için burayı tıklayınız.

47. Remzi’nin Yeri – Foça

Remzi'nin Yeri
Remzi’nin Yeri

Burası küçük bir kamp alanı olduğundan yoğun zamanlarda hayli sıkışık olabiliyor. İzmir kamp bölgeleri arasında değerlendirebileceğiniz bu işletmede çadır kurmak için geceliği 20₺ ücret talep ediliyor. Denizi ziyaretçilerin çoğunluğu tarafından taşlı ve yosunlu olarak betimleniyor. Detayları incelemek ve rezervasyon bilgileri için sizi şöyle alalım…

48. Almondville Bungalows – Dikili

Almondville Bungalows
Almondville Bungalows

Doğal ürünlerle misafirlerini ağırlayan işletme, ziyaretçilerin özenle hazırlanmış bungalov evlerde konaklayarak dinlenmelerini sağlıyor. Kendisine özel plajı da bulunan tesis, Bademli Koyu civarında bulunuyor.

Siz de İzmir kamp alanları ilgili bilgi birikiminizi aşağıda yer alan yorumlar butonundan bizlerle paylaşarak, yazımızın geliştiricilerinden biri olabilirsiniz. 

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.