Didim Gece Hayatı | 12 Farklı Mekan

Çevresinde yer alan Ege sahil şehirlerine oranla daha sakin ve nezih bir eğlence anlayışına sahip olan Didim, doğası ve güzelliği dışında, gece hayatıyla da sizleri memnun edecek!

Sabaha kadar dans edebileceğiniz gece kulüpleri, canlı müziğe eşlik edebileceğiniz salaş barları, denize nazır içkilerinizi yudumlayabileceğiniz sahil kafeleri ve günün her saati kıpır kıpır olan Altınkum Sahili’yle Didim gece hayatı sizi çağırıyor.

# Didim Gece Hayatı

Listemizin ilk sırasında;

1. Medusa Club

Medusa Club

Medusa Club, Didim’in neredeyse tarihinde yer alacak kadar eski ve ünlü bir mekandır. Didim gece hayatı denildiğinde akla ilk gelen yer olan Medusa Club, bu şirin tatil beldesindeki eğlence hayatına yön veriyor. Öyle ki Medusa Club, Türkiye’nin en popüler sanatçılarının, müzik gruplarının ve Dj’lerinin konserlerine ev sahipliği yapıyor. Yaz sezonu boyunca devam eden kesintisiz eğlencesiyle hızını hiç kesmeyen Medusa’da, birbirinden farklı ve ilginç birçok organizasyon, parti ve sahne gösterisi düzenleniyor.

Didim’de yaz sezonunun bir numaralı gece kulübü olmaya devam eden Medusa Club’da, geniş bir alkol ve kokteyl menüsü bulunuyor. Menüdeki içki fiyatlar 30 ila 45 TL arasında seyrederken; şişe açtırmak isteyenler için bu ücret 450 TL ile 600 TL’ye kadar çıkabiliyor. Birbirinden egzotik kokteyllerin fiyatı ise 35 ile 45 TL arasında değişiyor. Didim gece hayatı ve eğlencesine yakından şahit olmak için mutlaka gitmeniz gereken mekanlardan biri olan Medusa Club, haftanın yedi günü 22.30 – 05.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Medusa Club hakkında daha fazla bilgi almak için Medusa Club linkine tıklamanız yeterli!

Adres: Altınkum, Yalı Cd. No:30, 09270 Didim/Aydın

İletişim: 0532 256 12 91

2. Tren Beach Club

Tren Beach Club

Didim gece hayatına ve aynı zamanda gündüz eğlencesine yeni katılmış bir mekan olan Tren Beach Club, 2017’den bu yana yaz sezonu boyunca hizmet vermeye devam ediyor. Hem bir plaj hem de bir eğlence mekanı olan Tren Beach Club’da gündüz, deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini yaşayıp, akşam saatlerine doğru müziğin ritminin artmasıyla dansın ve eğlencenin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Tren Beach Club, birbirinden ünlü şarkıcıların ve Dj’lerin sahne aldığı bir mekan olarak, daha birçok renkli etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Yiyecek ve içecek ücretleri bakımından pahalı bir mekan olan Tren Beach Club’a girmek için 30 TL giriş ücreti vermeniz gerekiyor. Sabah 08.00’da hizmet vermeye başlayan Tren Beach Club’da, eğlence ve müzik, 04.00 sularına kadar hız kesmeden devam ediyor.

Adres: Altınkum Mahallesi Yalı Caddesi Numara 28, Yenihisar – Didim, 09270 Didim/Aydın

İletişim: 0539 630 87 36

3. Sensation Disco&Beach Club

Sensation Disco&Beach Club

Aydın’ın gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biri olan Didim’de adını duyurmuş bir diğer eğlence mekânı olan Sensation Beach Club, tıpkı Tren Beach Club gibi, gündüz plaj olarak, gece ise gece kulübü olarak hizmet veriyor. Altınkum Sahili boyunca yan yana sıralanmış Beach Club’lerin tam ortasında yer alan Sensation Beach Club, açık ve ferah alanıyla eğlenceye doyacağınız bir yer.

Fiyat açısından, rakiplerine göre makul düzeyde seyreden Sensation Beach Club’a girme için 20 TL giriş ücreti vermeniz gerekiyor. Mekanın kapısında alınan giriş ücretleri, bazı günlerde, hayvan barınaklarına bağışlanıyor. Didim gece hayatı ve eğlencesine yön veren kulüplerden biri olan Sensation Beach Club, 22.30 ile 05.00 saatleri arasında gece kulübü olarak hizmet vermeye devam ediyor. Eğer Sensation’daysanız uykuyu unutun!

Adres: Altınkum, Yalı Cad. 09270 Didim/Aydın

İletişim: 0535 913 70 27

4. Temmuz Bar

Temmuz Bar

Altınkum Sahili üzerinde dizilmiş barlardan birisi olan Temmuz Bar, haziran ayının başlarında açılış yapıp, yaz sezonu bitene kadar hizmet vermeye devam ediyor. Son yıllarda yenilenen konseptiyle konuklarına daha rahat ve huzurlu bir ortam sunan bar, bazen ünlü sanatçıların da sahne aldığı canlı müzik programlarına ev sahipliği yapıyor.

Canlı müzik programları, yaz boyunca, hemen her gece yapılıyor. Sevdiğiniz şarkıları, deniz manzarası eşliğinde dinlemek istiyorsanız, Didim gece hayatı sembollerinden olan Temmuz Bar’a bir şans vermenizi öneriyoruz! Temmuz Bar, haftanın yedi günü 21.00 – 03.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Adres: Çamlık, Yunus Cad. No:75, 09270 Didim/Aydın

İletişim: (0256) 813 33 11

5. Swan Bar

Swan Bar

Didim’in en eski barlarından biri olan Swan Bar, bir İngiliz barı olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde de özellikle yaz aylarında Didim’e gelen İngilizlerin mesken tuttuğu Swan Bar, Didim gece hayatı açısından da oldukça popülerdir. Altınkum mevkiinde bulunan mekan, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmetiyle, oldukça nezih bir ortama sahiptir.

Dans gösterileri ve canlı müzik programları gibi etkinlikler düzenlenen Swan Bar, eğlenmek isteyenler için Didim’deki en doğru adreslerden biri! Swan Bar’da eğlence ve müzik sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor!

Adres: Çamlık, Yunus Cad. No:9, 09270 Yalıköy Köyü/Didim/Aydın

İletişim: (0256) 813 21 84

6. Pasaj Shot Bar

Pasaj Shot Bar

Didim’in en popüler eğlence mekanlarından biri olan Pasaj Shot Bar, Altınkum Plajı’nın kıyısında konumlanmış bir bardır. Muhteşem deniz manzarasının yanı sıra, samimi ve sıcak bir ortama sahip olan mekan, canlı müzik programıyla da oldukça beğeniliyor. Bunun dışında zengin shot ve alkol menüsüyle, misafirlerini ayrıca memnun eden Pasaj Shot Bar, Didim gece hayatı denildiğinde ilk sıralarda yerini alıyor. Pasaj Shot Bar haftanın yedi günü 12.00 ile 03.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Adres: Altınkum, Yalı Cad. 09270 Didim/Aydın

İletişim: 0505 562 51 86

7. Eflatun Bar

Eflatun Bar

Didim’de limana doğru ilerleyip, sahilin sonuna ulaştığınızda, sizi bekleyen son eğlence duraklarından biri de Eflatun Bar olacak. Didim gece hayatı denildiğinde akla ilk gelen mekânlardan biri olan Eflatun Bar, kaliteli müzik ve samimi ortamıyla giden herkesi memnun etmeyi başarıyor. Yaz sezonu boyunca her gece, birbirinden yetenekli müzisyenlerin canlı müzik programlarına ev sahipliği yapan Eflatun Bar, kış aylarında da hizmet veriyor.

Teras katından tüm Altınkum manzarasını seyredebileceğiniz Eflatun Bar’da eğlencenin ve müziğin tadını çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz! Eğer şanslıysanız bazı ünlü sanatçıların konserlerine de denk gelebilirsiniz. Haftanın yedi günü hizmet veren Eflatun Bar’a 21.00 ile 03.00 saatleri arasında gidebilirsiniz.

Adres: Çamlık, 09270 Didim/Aydın

İletişim: 0533 638 59 54

8. Chico’s Ali Bar

Chico’s Ali Bar

Rock müziğe ilginiz varsa Didim’de bu tarzı bulabileceğiniz tek yer Chico’s Ali Bar! Didim’deki tek rock bar olan Chico’s Ali Bar, her gece birbirinden eğlenceli canlı müzik programlarına ev sahipliği yapıyor. Canlı müziğin yanı sıra partiler ve sosyal organizasyonlar gibi birçok etkinliğin düzenlendiği mekanda, aradığınız eğlenceyi bulabilir, gece geç saatlere kadar bu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.  Chico’s Ali Bar’a haftanın yedi günü 15.00 ile 03.00 saatleri arasında gidebilirsiniz.

Adres: Altınkum, Yalı Cd. No:15, 09270 Didim/Aydın

İletişim: 0532 372 20 91

9. REHABilitasyon Bar

REHABilitasyon Bar

Eski adı Rehab olan bu şirin bar, önceden yalnızca Didim’in müdavimlerinin bildiği, keşfedilmemiş bir barken, şimdilerde yerli ve yabancı turistlerle dolup taşıyor. Sıcak ve samimi bir ortama ve şirin bir dekorasyona sahip olan REHABilitasyon Bar’a girdiğinizde, kapıda sizi sarı bir vosvos karşılıyor. Didim geneli düşünüldüğünde, daha uygun fiyatlarda bir hizmet bulacağınız Rehabilitasyon Bar’da iyi vakit geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Zakkum ve Hüsnü Şenlendirici gibi ünlü müzisyenlerin ve grupların konserlerine de ev sahipliği yapan mekân, Didim gece hayatı açısından oldukça popüler! Adı gibi insanı rehabilite eden bir etkiye sahip olan Rehabilitasyon Bar, bir yandan canlı müziğin keyfini çıkarıp, diğer yandan eşinizle dostunuzla rahatça eğlenebilirsiniz! Tatilinize renk katacak olan Rehabilitasyon Bar, haftanın yedi günü, 22.00-02.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Adres: Altınkum Mah. Yalı Cad. No:16 Didim/Aydın

İletişim: 0541 886 27 57

10. Ege Bar

Ege Bar

Birkaç sene öncesine kadar yerli turistten çok İngiliz turistleri ağırlayan bir turizm beldesi olan Didim’de, bu nedenle çoğu bar ve restoran, yabancı turistlerin ilgisine yönelik dekore edilmiştir. Bunlardan biri olan Ege Bar, İngilizlerin müdavimi olduğu bir mekan! Türk mutfağının yanı sıra, İngiliz mutfağından özel spesiyaller bulabileceğiniz Ege Bar’ın oldukça zengin bir menüye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca haftanın belirli günleri, kendilerine özgü dans gösterileri ve etkinlikler düzenleyen Ege Bar’da, eğlenebilir, müziğin ve dansın keyfini çıkarabilirsiniz.

Adres: Çamlık, 402. Sok. No:36, 09270 Yalıköy, Didim/Aydın

İletişim: (0256) 813 78 43

11. Liberte Bar

Liberte Bar

Didim, Akbük’te bulunan Liberte Bar, muhteşem koy manzarasıyla dikkat çeken bir mekan! Didim gece hayatı için güzel bir alternatif olan barda, içkinizi yudumlayıp, eşinize, dostunuzla ve de ailenizle huzurlu bir gün geçirebilir, gün batımının eşsiz manzarasını izleyebilirsiniz.

Özellikle bira çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir alkol menüsüne sahip olan Liberte Bar, sakin bir gece geçirmek isteyenler için en ideal mekanlardan biri. Liberte Bar, haftanın yedi günü 09.00 ile 03.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Az masaya sahip olan bir mekan olduğu için gitmeden evvel mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Adres: Atatürk Mahallesi, Atatürk 3001. Cd, 09270 Didim/Aydın

İletişim: 0256 856 53 83

12. Sahte Cennet Beach Club

Sahte Cennet Beach Club

Akbük mevkiinde, muazzam bir koyun kenarında bulunan Sahte Cennet Beach Club, lokasyonu itibariyle kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Adı, bir ironi oluşturmak için verilen mekanın, gerçek anlamda bir cennetten bir köşe olduğunu söyleyebiliriz! Sahte Cennet Beach Club, gündüz denize girip, güneşlenebileceğiniz, gece ise müzikler, konserler ve Dj performanslarıyla eğlenebileceğiniz bir mekan olarak hizmet veriyor.

Didim’in görülmesi gereken noktalarından biri olan Akbük’te yer alan mekan, fiyat olarak da oldukça makul. Haftanın yedi günü 08.00 ile 02.00 saatleri arasında hizmet veren Sahte Cennet Beach Club’da, muhteşem manzaranın eşliğinde, huzurlu bir gün geçirebilir; akşam saatlerinde ise müzik eşliğinde dans edip, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim: Sahte Beach Club giriş ücreti sadece 20 TL!

Adres: Denizköy, 09270, Akbük, Didim/Aydın

İletişim: 0542 539 96 94

‘Didim Gece Hayatı’ başlıklı yazımız burada sona eriyor. Yazımızla ilgili fikir, öneri ve görüşlerinizi, yorum yaparak bizlere ulaştırabilir, içeriğimizi geliştirmemizde rol oynayabilirsiniz. Eğlence dolu bir Didim tatili diliyoruz!

Yorum yapın

Bizi Takip Edin