Karabük Gece Hayatının Vazgeçilmez 4 Eğlence Mekanı

Son yıllarda hareketlenen Karabük gece hayatı, eğlenmek isteyenlere birkaç farklı alternatif sunuyor.

Üniversitenin kurulmasıyla beraber sayıca artan gece kulüpleri ve eğlence mekanları, akşam saatlerinde keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor. Karabük gece hayatı içerisinde kendinizi müziğin ritmine kaptırmak için farklı konseptlerdeki mekanları listemizde derledik. Dilerseniz, vakit kaybetmeden yazımıza geçelim…

Listemizin ilk sırasında;

1. Zalifre Bar

Zalifre Bar

Safranbolu’da bulunan Zalifre Bar, yine aynı ismi taşıyan Zalifre Otel’in içerisinde yer almaktadır. Bölgenin tarihi dokusunu yansıtmayı başarmış olan otelde, bar hizmeti sunan bu mekâna otelde konaklama yapmasanız da katılım sağlayabilirsiniz.

Lezzetli yemekleri, alkollü menüsü ve özel günlerde tercih edebileceğiniz fix menüleriyle uygun fiyata eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Karabük gece hayatı içerisinde sıklıkla tercih edilen Zalifre Bar’ı ziyaret etmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

 • Adres: Barış, Arap Hacı Sok. Zalifre Hotel No:77/A, 78600 Safranbolu/Karabük
 • İletişim: (0370) 725 47 18

2. Dublaj Performance Hall Club

Dublaj Performance Hall Club

Karabük’ün en büyük eğlence mekânı olan Performance Hall, sahne performanslarının yer aldığı popüler noktaların başında geliyor. Her akşam DJ performansının olduğu mekân, bazı günler ünlü sanatçıların sahneleriyle daha da coşkulu bir hal almakta…

Yüksek sesteki müziğin sahne ışıklarıyla birleşmesiyle keyfin çoğaldığı ortamda,22:00 gibi başlayan eğlence gece yarısı 04:00 gibi son buluyor. Karabük’te eğlence arayanların akıllarına gelen ilk nokta olan performance Hall’e damsız giriş yapılmadığı gibi girişlerin de ücretsiz olduğunu unutmamalısınız. ????

 • Adres: Hüseyin Çelebi Mahallesi (Kaya Erdem Caddesi No:1) Safranbolu
 • İletişim: 0544 788 08 78
 • Çalışma Saatleri: 09:00-04:00

3. Arasna Cafe Bar

Otantik konsepti eğlenceli müzikler ve geniş alkollü menüsüyle birleştiren Arasna Bar, Karabük gece hayatının vazgeçilmez mekanlarından biri. Çok seçeneğin olmadığı şehirde iyi vakit geçirmek için tercih edilebilir.

 • Adres: Çeşme, Eski Çarşı, Arasta Arkası Sk. 2/4, 78600 Safranbolu/Karabük
 • İletişim: (0370) 712 41 70
 • Çalışma Saatleri: 10:00-02:00

4. Jack’s Bar

Jack's Bar

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bulunan Jack’s Bar, şık konseptiyle göz dolduran mekanlardan. Küçük olmasına rağmen eğlence için oldukça ideal bir ortama dönüştürülen barda sabaha kadar devam eden eğlence tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biridir.

 • Adres: Çeşme, Hamamönü Sk., 78600 Safranbolu/Karabük
 • İletişim: 0532 653 46 5
 • Çalışma Saatleri: 14:00-03:00

Karabük gece hayatı içerisinde tercih edebileceğiniz birkaç alternatifi sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz, Karabük ve çevresinde eğlence mekanları için önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Yorum yapın

Bizi Takip Edin