Vaha Garden Hotel (Mahidevran Vaha Beach) İncelemesi

0
1219

Turizm sektörünün geneli 2016 yılında sıkıntılı geçti. Bazı oteller kapanma noktasına geldi, havayolu firmaları uçak indirdi.

Ancak 2017 yılının turizm sektörü için bir hayli bereketli geçeceği, uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Bu konuda oteller de yeni konseptler oluşturarak yeni yüzleriyle hizmet verme amacına girdiler.

Vaha Garden Hotel de konsept değiştiren otellerden biri. “Her şey dâhil” konsepti ile alkolsüz hizmet veren otel, 2017 yılında muhafazakâr ailelerin tercihleri arasında yer alacak. Akdeniz bölgesinin tatil noktasında en çok tercih edilen bölgesi Alanya’da hizmet vermeye başlayan otel, muhafazakâr aileler için birebir bir işletme. Ancak otel yetkililerinin yaptıkları açıklamaya göre, misafirlerin kılık kıyafet seçiminde herhangi bir zorunluk ile karşılaşmayacaklar.

Vaha Garden Hotel İncelemesi

Muhafazakâr oteller, daha çok kadın tatilcilerin dikkat ettiği tesislerdir. Kadın-erkek ayrı bölümlerden oluşan Vaha Garden Hotel de bu konuda kadınlara özel bir ayrıcalık tanıyarak kullanım alanlarını “muhafazakâr modeli” ile donatmış. Ayrıca bayanlar için yüzme havuzu, kadın hamamı ve kadınlara özel kafeteryalar da yine sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Vaha Garden Hotel İncelemesi

Alanya’nın Konaklı Mahallesi’nde yer alan Vaha Garden Hotel’in işletmecileri otel hakkında değerlendirmede bulunurken, “ailece tatil yapmak için ideal bir seçim olduğundan, güneşlenebilecekleri, denize girebilecekleri, su sporlarından ve diğer aktivitelerden yararlanabildikleri özel alanların olduğunu” belirtiyorlar. Akdeniz’in en güzel noktalarından bir yerde olduğunu da belirten işletmeciler, Vaha Garden Hotel’in oldukça iddialı bir şekilde sezona giriş yapacağını da belirtiyorlar.

Vaha Garden Hotel İncelemesi

Tatil Beklentileriniz ve Vaha Garden Fiyat Politikası

Vaha Garden Hotel, muhafazakar aileler için ideal bir yer olmakla birlikte ekonomik fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve diğer tüm aktiviteler tesis bünyesinde sunuluyor. Ancak üst segmentte yer almayan otel, bu nedenden ötürü fiyatlarını alt seviyelere çekmiş durumda. Diğer otellere göre yüzde 30 daha indirimli fiyatlarla hizmet vereceğini belirten Vaha Garden, hizmette sorun yaşamayacağınız tesislerden biri olacağını iddia ediyor.

Vaha Garden Hotel İncelemesi

Vaha Garden Hotel Şikayet ve Yorumları

Akdeniz sahillerinde keyfinizin istediği gibi tatil yaparken konaklama için tercih edebileceğiniz Vaha Garden Hotel hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanız durumunda, sitemizde yayınlanacaktır. Bu da yeni tatile gidecekler için ön fikir olacaktır.

Otel’in internet sitesini incelemek için buraya tıklayınız.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim
1

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.