Şehirlerarası Ulaşımda Türkiye’nin En İyi 100 Otobüs Firması!

Otobüs yolculuğu kimileri için bir tutku iken, kimileri için de bir eziyettir. Fakat bir şehirden başka bir şehre olan ulaşımın her insan için bir gereklilik olduğu da su götürmez bir gerçektir. Yıllar öncesine gidelim… Yeşilçam filmlerinden izlediğimiz arkaya eğilmeyen o yekpare koltuklar, sigara içmenin serbest olduğu ve yolda ihtiyaçlar için sürekli boşa geçirilen canım zamanlar. İnsanın aklına gelince bile bir tebessüm oluşturuyor.

O günlerden bu güne şehirlerarası otobüs endüstrisinde o kadar çok şey değişti ki! Son model otobüsler, geniş diz aralığına sahip konforlu koltuklar, koltuk arkası dokunmatik ekran TV üniteleri, geniş bir müzik ve film arşivi. Hatta yol boyunca internete erişim bile mümkün hale geldi. Bugün baktığımızda ise tüm bu son teknolojiye sahip otobüslerle uzun yollar bile çekilir hale geldi.

Evet. Şehirlerarası otobüs endüstrisi artık değişmişti. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yolcu taşımacılığı yapan pek çok firma filosuna yatırım yapmış, otobüslerini yenilemişti. Böylece şehirler arasında seyahat etmek daha konforlu hale gelmiş, verilen hizmet de bir o kadar kaliteli olmuştu. Üstelik mobil uygulamalar sayesinde birçok otobüs biletini de tek tıkla cep telefonumuzdan alır hale geldik.

Bu yenilikleri hesap ederek yola koyulan birçok firma bugün Türkiye yollarında müşterilerine kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir. Bizler de bu yazımızda, yaptığımız detaylı araştırmalar neticesinde Türkiye’nin en iyi otobüs firmalarını sizlere paylaşmayı uygun gördük.

Listede, Türkiye’nin en iyi otobüs firmalarını bulabilir, Bilet Bayi’nin akıllı arama motoru sayesinde gideceğiniz şehre en uygun fiyatlı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

İçindekiler

Türkiye’nin En İyi Otobüs Firmaları

Metro Turizm

Metro Turizm

1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulan Metro Turizm, toplam 79 şehirde yaklaşık 1000’e yakın bilet satış ofisi ile Türkiye’de geniş bir ulaşım ağına sahip otobüs firmasıdır. Şirket kurulduğu yıl içerisinde yalnızca 3 adet otobüs ile hizmet vermeye başlamış ve her geçen sene filosunu güçlendirerek bünyesine yüzlerce otobüs katmıştır.

Türkiye’nin en sık kullanılan ulaşım şirketlerinden biri olan Metro Turizm ucuz bilet tarifesi ile yılda yaklaşık 20 milyon insana hizmet vermektedir. Yolculuk esnasında otobüslerinde sunduğu ikramlara ek olarak bazıları kendi tesisi olmak üzere pek çok noktada kaliteli yeme-içme tesislerine sahiptir. Otobüsleri konforlu olup, yolcuların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak düzeyde donatılmıştır.

Metro Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 222 34 55 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.metroturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/metroturizm/

Kamil Koç

Kamil Koç

1926 yılında kurulan Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşımacılığı yapan ulaşım şirketlerinden biridir. Toplam 67 şehir ve 1000’e yakın bilet satış ofisi ile hizmet veren şirket, kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışı ile pek çok insanın tercih ettiği markalardan biri olmuştur.

Türkiye’nin Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu şehirlerine her gün karşılıklı olarak, Ege ve Akdeniz kıyılarındaki tüm önemli turistik şehirlere ise günde birden fazla seferi bulunmaktadır. Filosundaki otobüslerin tamamına yakını 2+1 koltuklu rahat hat olup, kablosuz internet bağlantısı, TV ünitesi, 220v elektrik prizi ve sunduğu zengin ikramlıkları ile keyifli bir yolculuk deneyimi sağlamaktadır.

Kamil Koç Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0224 294 55 62 – 444 0 562 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.kamilkoc.com.tr/

Instagram: https://instagram.com/kamilkoccom/

Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm

1962 yılında kurulan Pamukkale Turizm, Türkiye’nin bir diğer köklü firmalarından biridir. Kurulduğu ilk yıllarda Denizli – İstanbul ve Denizli – Ankara seferleri yapan şirket, bugün Türkiye’nin popüler birçok destinasyonuna düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Adını Denizli’nin UNESCO eseri olan Pamukkale’den alan şirket sahip olduğu konforlu araçlarıyla yılda 15 milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Araçlarının tamamına yakını 2+1 konforlu hat olup, zengin ikramlıkları, otobüs içi seyahati keyifli hale dönüştüren teknolojik donanımları ve geniş tesis ağı ile tercih edilen bir ulaşım şirketidir.

Pamukkale Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: https://www.pamukkale.com.tr/

Web Site: 0850 333 35 35 (Çağrı Merkezi)

Instagram: https://www.instagram.com/pamukkaleturizm/

Ali Osman Ulusoy Seyahat

Ali Osman Ulusoy Seyahat

2008 yılında Ulusoy grubundan ayrılarak Ali Osman Ulusoy adıyla ulaşım hizmetlerine kaldığı yerden devam eden şirket, Trabzon merkezli olup başta Karadeniz olmak üzere Ege ve Akdeniz bölgelerindeki tüm şehirlere düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Yeni yapılanmayla birlikte filosunu her geçen gün arttıran şirket, modern otobüsleriyle yolcularına kaliteli bir hizmet ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Tüm otobüsleri rahat hat olup, geniş koltuk aralıklarına sahiptir. Bununla birlikte seyahati daha konforlu kılacak koltuk arkası dokunmatik ekran TV üniteleri, sınırsız kablosuz internet, zengin ve açık büfe ikramlıkları ile üst düzey bir hizmete sahiptir.

Ali Osman Ulusoy, yolcularına, sefer düzenlediği tüm şehirlerde geniş bir şehiriçi güzergâhında ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0462 325 95 69 – 0850 532 88 88 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.aliosmanulusoy.com/

Instagram: https://www.instagram.com/aoulusoy/

Ulusoy Turizm

Ulusoy Seyahat

1937 yılında Trabzon merkezli kurulan Ulusoy Turizm, Türkiye’nin köklü ulaşım şirketlerinden biridir. Bugün Türkiye’nin pek çok farklı noktasına düzenli olarak otobüs seferleri düzenleyen Ulusoy Turizm, 350’ye yakın otobüs filosu ile yılda yaklaşık 5 milyon yolcuya hizmet vermektedir.

Şirket, Türkiye’de otobüs yolculuklarında tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bu da Ulusoy’u ulaşım sektöründe ‘SuperBrands’ ödülünü alan ilk Türk firması yapmıştır. Otobüsleri 2+1 olup, teknolojik donanımlara sahip konforlu bir seyahat deneyimi sunmaktadır.

Yurt içinde sefer düzenlediği tüm şehirlerde yolcularına seyahatlerinin sonrasında yolcularına şehiriçi ücretsiz servis hizmeti de sunmaktadır. Çoğunlukla Karadeniz bölgesi ve Akdeniz’in turistik kıyı yerlerine seferler düzenleyen Ulusoy Turizm, İstanbul – Ankara arasında ise her gün sık aralıklarla ulaşım hizmeti vermektedir.

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 811 1 888 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.ulusoy.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/ulusoyturizmtr/

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm

2000 yılında Bursa merkezli kurulan Nilüfer Turizm, Marmara, İç Anadolu ve Ege bölgesindeki tüm şehirlere düzenli olarak seferler düzenleyen bir ulaşım şirketidir. Filosundaki 100’e yakın otobüslerinin tamamı yolculuğu keyifli kılacak teknolojik gereçlerle donatılmıştır. Zengin içerikli ikramlıkları açık büfe olup ayrıca yol üzeri dinlenme tesisleri de yolcuların tüm ihtiyaçlarına cevap verir niteliktedir.

‘Güvenli Ellerdesiniz’ mesajı ile yolcularına konforlu ve emniyetli bir yolculuk deneyimi sunan şirket aynı zamanda ucuz bilet tarifesiyle de tüm yolcu profiline hitap etmektedir. Şirket, her geçen gün büyümesini sürdürerek sefer yaptığı şehirleri de arttırmaktadır.

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 222 00 99 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.nilufer.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/nilufer_turizm/

Varan Turizm

Varan Turizm

1946 yılında kurulduğunda Kadıköy-Pendik arası yolcu taşımacılığı yaparken, bugün Türkiye’nin onlarca şehrine otobüs seferleri düzenleyen Varan Turizm, ülkenin en eski ve en köklü firmaları arasında yerini almıştır. Her yıl filosuna kattığı yeni ve donanımlı araçları ile Türkiye’de otobüs yolculuklarında her zaman ilk tercih edilen markalardan biri olan Varan Turizm, profesyonel ve eğitimli çalışanları ile yolcularına kaliteli ve güvenli bir seyahat hizmeti sunmaktadır.

Faaliyet gösterdiği ulaşım sektöründe yolcu memnuniyetini oldukça önemseyen şirket, son model araçları ve teknolojik yenilikleriyle yolculuğu keyifli hale dönüştürüyor. Araçların tamamı kablosuz internet, koltuk arkası TV üniteleri, 220v elektrik prizi ve açık büfe ikramlıklarından oluşuyor. Bununla birlikte yolcularına seyahat sonrası ücretsiz şehiriçi servis hizmeti de sunmaktadır.

Varan Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 577 99 99 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.varan.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/varan.tr/

Esadaş Turizm

Esadaş Turizm

1983 yılında Türkiye’de adı Palandöken Kayak Merkezi ve meşhur cağ kebabı ile özdeşleşen ilimiz Erzurum’da kurulan Esadaş Turizm, Erzurum kalkışlı başta Ankara ve İstanbul olmak üzere Ege, Akdeniz ve İç Anadolu’da birçok farklı destinasyona düzenli olarak seferler düzenleyen bir ulaşım şirketidir.

Tüm doğu firmaları gibi Esadaş Turizm de yeni, modern ve konforlu bir otobüs ağına sahiptir. Otobüslerin tamamına yakını 2+1 konforlu hat olup, yolculuk esnasında kek, meyve suyu ve su gibi ikramlıklarda bulunmaktadır. Güzergâh boyunca durduğu tüm tesisler son derece modern olup, yolcuların ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeydedir.

Esadaş Turizm, özellikle Erzurum-Ankara arası her gün sık aralıklarla sefer düzenlemektedir. 200’e yakın otobüs ağı ile bulunduğunuz şehirden Erzurum’a Esadaş Turizm ile bir bilet satın alıp şehrin tüm tarihi yerlerini ve mutfağını keşfe çıkabilirsiniz.

Esadaş Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 00 25 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.esadas.com/

Instagram: https://www.instagram.com/esadasturizm/

Has Turizm

Has Turizm

1952 yılında Antakya, Ceyhan, Adana ve Tarsus arası yolcu taşımacılığı yaparak ulaşım sektörüne giriş yapan Has Turizm bugün Antakya merkezli Türkiye’nin pek çok noktasına sefer düzenleyen bir şirkettir.

Türkiye dışında ‘Yemen’den Sibirya’ya’ sloganıyla yurt dışı seferleri de yapan şirket, pek çok ödül kazanmış ülkenin sayılı köklü firmalarından biridir. Bunca yıllık birikim ve tecrübeyle yolcularına konforlu otobüsleri ile kaliteli bir hizmet sunan Has Turizm, filosundaki yepyeni teknolojik araçları ve ikramlarıyla Antakya’nın en popüler ulaşım firmasıdır.

Has Turizm ile Antakya çıkışlı İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’nın yanı sıra Karadeniz ve Doğu Anadolu’da pek çok şehre doğrudan ulaşım sağlanabilmektedir.

Has Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 755 04 27 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.hasturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/hatayhasturizm/

Tokat Seyahat

Tokat Seyahat

1985 yılında Tokat’ta kurulan Tokat Seyahat, ‘Keyif Sürüyoruz’ sloganı ile yolcularına konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunan şehrin kaliteli ulaşım firmalarından biridir. Tokat Seyahat ile Tokat çıkışlı Türkiye’nin tüm bölgelerinde onlarca şehre gidebilmek mümkündür.

Filosundaki yeni otobüslerin tamamı kablosuz internet, koltuk arkası TV ve 220v elektrik prizi ile donatılmıştır. Yolcular seyahat süresi boyunca ikramlıklardan açık büfe olarak yararlanabilmektedir. Bununla birlikte Tokat Seyahat ile yolculuk yapan tüm konuklar seyahatlerinin sonunda ücretsiz servis araçlarından da yararlanabilmektedir.

Tokat Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0356 213 38 38 – 0356 214 19 00

Web Site: https://www.tokatseyahat.com.tr/

Süha Turizm

1959 yılında Müteşebbis Süleyman Hamurcu tarafından 50 araçlık bir filo ile kurulan Süha Turizm, bugün 100’den fazla yepyeni otobüsleri ile Kayseri çıkışlı İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük şehirlere doğrudan ulaşım imkânı sağlayan bir şirket haline dönüşmüştür.

Süha Turizm, kısa sürede yenilikçi atılımları ile hızlı bir şekilde büyüyerek, filosuna kattığı yeni otobüsleri ve eğitimli çalışanlarıyla yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Süha Turizm, filosunda Travego, Man ve Neoplan modellerinde yeni araçlara sahiptir. Tüm araçlar konforlu ve yolcuların seyahatlerini daha konforlu kılacak kablosuz internet ve koltuk arkası dokunmatik TV gibi olanaklara sahiptir.

Kayseri’nin köklü ulaşım şirketlerinden biri olan Süha Turizm, yolcularına konfor ve güveni sunarken, çalışanlarını da sürekli kalite anlayışı ile eğiten bir bir markadır.

Süha Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 250 38 38 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.suha.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/suhaturizm/

Seç Turizm

Seç Turizm

1972 yılında M. Saip Konukoğlu tarafından Gaziantep merkezli kurulan Seç Turizm, Türkiye’de karayolu taşımacılığı sektöründeki öncü ulaşım şirketlerinden biridir. Gaziantep’ten tüm büyük şehirlere her gün düzenli seferlerle yolcularını taşıyan Seç Turizm, profesyonel ekibi ve üstün hizmet kalitesiyle, yolcularına uluslararası standartlarda konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır.

Seç Turizm’in 48 yıllık bu tecrübesi, onu başta Gaziantep olmak üzere çevre şehirlere yapılan yolculuklarda yolcular tarafından tercih edilmesine neden olmuştur. Seç Turizm’in Man ve Neoplan modellerinde araçları, konforlu ve tüm teknolojik gereçlerle donatılmıştır. Araç içi ikramları zengin olup açık büfe olarak verilmektedir.

Gaziantep firması Seç Turizm ile İstanbul, Ankara, Bolu, Eskişehir, Antalya, Mersin ve İzmir gibi şehirlere doğrudan ulaşım bulunmaktadır.

Seç Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0342 328 94 94/95-95 ve 97 00 – 444 44 27 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.sec.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/secturizm/

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm

1969 yılında Yaşar Temel Kanber tarafından kurulan Kanberoğlu Turizm, Trabzon çıkışlı başta Karadeniz bölgesi şehirleri olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük şehirlere doğrudan ulaşım imkânı sunan bir markadır. Kanberoğlu Turizm kurulduğu ilk yıllarda Trabzon’dan Samsun, Ankara ve İstanbul’a giderken, bugün ise Türkiye’de geniş bir şehirlerarası ağa sahiptir.

Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğlu Turizm, kurulduğu ilk günden bu yana önceliği yolcu memnuniyeti olup, mevcut personellerini de devamlı eğiterek yola öyle çıkarmaktadır.

Şirket, filosunda 40’tan fazla yeni otobüslere sahip olup, tüm araçları teknolojik gereçlerle donatılmıştır. Güzergâhı üzerindeki tüm tesisleri, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydedir. Seyahat sonrası yolcularına ücretsiz servis imkânı da sunan Kanberoğlu Turizm ile Trabzon’dan Samsun, Ankara, İstanbul, Antalya ve İzmir gibi şehirlere doğrudan gidebilmek mümkündür.

Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0462 325 22 83

Web Site: https://www.kanberoglu.com.tr/

Öz Diyarbakır Seyahat

Öz Diyarbakır Seyahat

1981 yılında Mehmet Seyhan, Ahmet Arıkboğa, Selahattin Delidere, Avni Yaşlı, Kasım Cantürk ve Fikri Canpolat tarafından kurulan Öz Diyarbakır Seyahat, Diyarbakır ismi ile özdeşleşmiş şehrin ilk seyahat firmasıdır. Kurulduğu tarihte 13 adet O 302 Mercedes Benz otobüsleri ile hizmet vermeye başlamış olan Öz Diyarbakır Seyahat, 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde filosunu yeni araçlarla 85’e çıkararak Diyarbakır’ın otobüsle seyahat alanında en büyük atılımını yağmıştır.

Şirket, ilk seferlerini Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu şehirlerine yaparken bugün ise Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerini ekleyerek güzergâhını arttırmıştır. 39 yıllık yönetim tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ilke edinen şirket, sektörü de yakından takip ederek hem eğitimli personel yetiştiriyor hem de konforlu araçları ile yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi yaşatıyor.

Öz Diyarbakır Seyahat, Diyarbakır çıkışlı Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük şehirlere düzenli olarak doğrudan sefer yapmaktadır.

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0412 228 83 00/01-0203 – 0850 433 21 21 – 444 21 00 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.ozdiyarbakir.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/oz_diyarbakir/

Sakarya VIB Turizm

VIB Turizm

1997 yılında Sakaryalı vatandaşların talebi doğrultusunda bir grup Sakaryalı otobüs sahiplerinin bir araya gelerek ‘Birlikten Güç Doğar’ sloganı ile ortaya çıkarmış oldukları Sakarya VIB, tarihler 29 Ekim 1997’yi gösterdiğinde 41 aracıyla birlikte ilk seferlerine başlamıştır.

Bugün, Sakarya-İstanbul ve Sakarya-Ankara hattında her gün sık aralıklarla yolcularına hizmet veren Sakarya VIB, S.S. Sakarya VİB Kooperatifi adı altında çalışmalarına ilk günkü özveri ile devam etmektedir. Otobüslerinin tamamı yeni ve yolculuğu keyifli hale dönüştüren teknolojik gereçlerle donatılmıştır. Bilet fiyatlarının uygun olması ile Ankara ve İstanbul seferlerinde sıkça tercih edilmektedir.

Sakarya VIP Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 885 56 37

Web Site: https://www.vib.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/vibturizm/

Tokat Yıldızı

Tokat Yıldızı

2001 yılında 3 ortakla Tokat merkezli kurulan Tokat Yıldızı A.Ş. ilk seferlerine 6 otobüsle Tokat, Sivas, Samsun ve Trabzon güzergâhında başlamıştır. 2014 yılına gelindiğinde ise araç sayısını 29’a çıkaran Tokat Yıldızı, Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük şehirlere doğrudan sefer yapmaya başlamıştır. Müşteri memnuniyetini öncelikleri olarak gören şirket, eğitimli personelleri, son model araçları, ikram ve yolculuk sonu ücretsiz servisleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Araçların tamamı koltuk arkası TV, kablosuz internet ve müzik yayını gibi teknolojik gereçlerle donatılmıştır. Güzergâhı üzerinde uğradıkları tesisler yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydedir. Tokat Yıldızı, her gün İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Antalya, İzmir, Trabzon ve Van gibi büyük şehirlere de düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Tokat Yıldızı Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0356 212 70 60 – 444 00 90 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.tokatyildizi.com.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/tokatyildiziturizm/

Lüks Karadeniz

Lüks Karadeniz Seyahat

1992 yılında Mahmut Hayri İslam tarafından kurulan Lüks Karadeniz, Türkiye’nin en genç filolarından birine sahiptir. Araçların tamamına yakını yeni model olan ve tüm teknolojik imkânlara sahiptir. Karadeniz bölgesinde tanınan ve bölge halkı tarafından tercih edilen şirket, yolcularına yenilikçi ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Toplam 33 araçtan oluşan filosuyla yolcularına konforlu bir seyahat imkânı sunan Lüks Karadeniz ayrıca Club Card uygulamasıyla da indirimli bilet imkânı sunmaktadır. Firma, Samsun, Rize ve Trabzon gibi büyük şehirlerden çıkışlı İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirlerine doğrudan seferler düzenlemektedir. Bununla birlikte İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine de düzenli olarak her gün otobüs seferleri bulunmaktadır.

Lüks Karadeniz Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 00 53 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.lukskaradeniz.com/

Instagram: https://www.instagram.com/luks.karadeniz/

Ben Turizm

Ben Turizm

Gaziantep’in köklü firmalarından biri olan Ben Turizm, Özkeleş Ailesi’nden (Uzun Arap) Halil Özkeleş’in oğulları Mehmet Arap Özkeleş ve Halil Özkeleş tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Gaziantep’in köklü bir ailesi olan Özkeleşler 1940’lı yıllardan beri otobüsçülük ile uğraşıp ardından ulaşım sektörüne giriş yaparak hemşerilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Şirket, filosunda 40 adet Mercedes Travego otobüs bulundurmaktadır. Tüm otobüsleri koltuk arkası TV, kablosuz internet ve müzik yayını gibi teknolojik gereçlere sahiptir. Günlük 23 sefer düzenleyen Ben Turizm, Gaziantep çıkışlı Ankara, Konya, Antalya ve İzmir gibi şehirlerin yanı sıra Karadeniz şehirlerine de doğrudan ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Ben Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0342 328 99 99/96 66 – 444 11 27 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.benturizm.com.tr/

Lider Adana

Lider Adana

Adana’nın en büyük otobüs firmalarından biri olan Lider Adana, yılda yaklaşık 5 milyona yakın yolcuya ulaşım hizmeti veren bir şirkettir. Bünyesinde bulundurduğu 130’dan fazla aracı ile Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük şehirlere düzenli olarak otobüs seferleri düzenlemektedir. Adana’nın en çok tercih otobüs firmalarından biri olan Lider Adana, tamamı yeni sayılabilecek 2+1 konforlu otobüsleriyle yolcularına TV, kablosuz internet, müzik yayını ve zengin bir ikramlık sunmaktadır.

Şirket, 65 ilde toplamda 957 adet bilet satış ofisine sahiptir. Bununla birlikte 238 adet şehiriçi servis araçlarıyla yolcularına seyahatlerinin sonrasında da kusursuz bir hizmet vermektedir. Lider Adana, yolcularına konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunarak her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.

Lider Adana Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0322 429 42 42

İzmir Turizm

İzmir Turizm

İzmir’in köklü ulaşım şirketlerinden biri olan İzmir Turizm, Ankara, Afyon, Konya ve İstanbul gibi şehirler başta olmak üzere çevre birçok ilçeye de doğrudan ulaşım hizmeti vermektedir. Filosundaki 2+2 ve 2+1 model otobüslerin tamamı TV ve müzik yayını, kablosuz internet ve yolculuk boyunca açık büfe yiyecek ve içecek ikramlarına sahiptir.

İzmir Turizm, kurulduğu ilk günden bu yana kalitesinden ödün vermeden, müşterilerinin memnuniyetini gözeterek hizmetlerine devam etmektedir. Hizmet ve verimlilikte kaliteyi arttıracak çalışmalar yapan İzmir Turizm, personellerini şirket içi eğitimler ile donatarak yolcularına seyahatleri sırasında veya sonrasında yaşanabilecek tüm aksamalara anında müdahale ederek önleyici önlemler almaktadır.

İzmir Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 01 35 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.izmirturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/izmirturizm/

Star Batman

Star Batman Turizm

‘Sadece Geleceğe’ sloganıyla 2002 yılında Mehmet Selim Karataş tarafından Batman merkezli kurulan Star Batman ulaşım şirketi, filosundaki 30’dan fazla otobüsü ile Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük şehirleri düzenli olarak otobüs seferleri düzenlemektedir. Şirket, Neoplan Starliner, Tourliner ve Cityliner modellerin yanı sıra Mercedes Benz Travego araçlara sahiptir. Tüm otobüsleri koltuk arkası TV, kablosuz internet, müzik yayını ve radyo gibi teknolojik özelliklere sahiptir.

Star Batman otobüsleri Batman çıkışlı Ankara, Antalya, İstanbul, Kayseri ve Trabzon gibi şehirlere düzenli olarak sefer düzenlemektedir. Kaliteden ödün vermeyerek hizmetlerine devam eden Star Batman, bilgi çağının tüm olanaklarını kullanarak kendini ve çalışanlarını geliştirip, müşterilerine güvenli bir ulaşım imkânı sunuyor.

Star Batman Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 72 72 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.starbatman.com/

Instagram: https://www.instagram.com/starbatmanseyahat/

Kütahyalılar Turizm

Kütahyalılar Turizm

1984 yılında Kütahya’nın Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesiyle 42 üye tarafından kurulan Kütahyalılar Otobüs Kooperatifi, 36 yıldır Kütahyalılara hizmet veren şehrin güvenilir ulaşım şirketlerinden biridir. İlk olarak Mercedes O302 otobüsler ile Kütahya ilçeleri arasında hizmet vermeye başlayan Kütahyalılar Turizm, bugün filosuna kattığı yeni otobüsler ile İzmir, Afyon, Ankara, Bursa ve İstanbul gibi büyük şehirlere otobüs seferleri düzenlemektedir.

1989 yılında 40 adet Mercedes O302’yi satarak VG-V8 otobüsler filoya eklenmiş ve aynı dönem içerisinde maraton, prenses ve Mercedes O403 otobüsler ile hizmetlerine devam etmiştir. Şirket içi yeniliğe ve gelişime açık olan Kütahyalılar Turizm, 2005 yılına gelindiğinde otobüslerini tek renk olarak değiştirmiş, 2008 yılında ise tüm araçlarını Mercedes Travego yaparak hizmetlerine kusursuz bir şekilde devam etmiştir.

Kütahyalılar Turizm otobüslerinin tamamı rahat hat olup, yolcuların seyahatlerini keyifli kılacak koltuk arkası TV, kablosuz internet ve müzik yayını gibi teknolojik gereçlere sahiptir. Şirket, deneyimli çalışanları ile yolcularına keyifli ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Kütahyalılar Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0274 513 63 66

Web Site: https://www.kutahyalilar.com.tr/

Mardin Seyahat

Mardin Seyahat

2000 yılında Cemal Yıldız tarafından kurulan Mardin Seyahat ‘Mutluysanız, mutluyuz’ sloganıyla hizmet verdiği yolcu taşımacılığında, kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı ön planda tutarak müşterilerine güvenli ve kaliteli bir ulaşım imkânı sunmaktadır. Filosundaki 50’ye yakın yeni Mercedes Benz Travego otobüsleri, koltuk arkası TV, kablosuz internet ve müzik yayını gibi teknolojik gereçlere sahiptir. Bununla birlikte seyahat süresi boyunca yolcularına açık büfe ikramlıklar sunmaktadır.

Mardin Seyahat, Mardin çıkışlı olmak üzere, Adana, Gaziantep, Mersin, Ankara, İzmir, Antalya ve İstanbul gibi şehirlere her gün düzenli olarak otobüs seferleri yapmaktadır. Önce insan diyerek yolcuların memnuniyetini gözeten Mardin Seyahat Türkiye’nin önemli ulaşım şirketlerinden biridir.

Mardin Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0482 415 43 00 – 0850 304 47 47 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.mardinseyahat.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/mardin.seyahatt/

Van Gölü Turizm

Van Gölü Turizm

1973 yılında Van merkezli kurularak ulaşım sektöründe hizmet vermeye başlayan Van Gölü Turizm, filosundaki 70’e yakın Mercedez Benz Travego otobüsleri ile Türkiye’nin tüm büyük şehirlerine düzenli olarak otobüs seferleri düzenleyen bir şirkettir. Filosundaki tüm araçlar yeni ve rahat hat olup, yolculuğu keyifli kılacak tüm teknolojik gereçlere sahiptir.

Van’da en çok tercih edilen otobüs markası olan Van Gölü Turizm, ilk günkü hassasiyetini koruyarak müşterilerine kaliteli ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Yolcuların seyahatleri sonrası kullanabilecekleri ücretsiz servis araçlarına da sahip olan Van Gölü Turizm ile Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Trabzon ve Samsun gibi büyük şehirlerine doğrudan ulaşım sağlanabilmektedir.

Van Gölü Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 650 65 65 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.vangoluturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/vangolu.turizm/

Can Dersim Tunceliler Turizm

Can Dersim Tunceliler

Tunceli merkezli ulaşım hizmeti veren Can Dersim Tunceliler Turizm, filosundaki 30’a yakın yeni model Mercedes Benz Travego araçları ile her gün İstanbul, Ankara ve İzmir’den karşılıklı olarak otobüs seferleri düzenleyen bir şirkettir. Her geçen yıl filosundaki araçları yenileyerek müşterilerine kaliteli ve keyifli bir seyahat deneyimi sunan Tunceliler Turizm, araçlarındaki teknolojik gereçler ve ikramlıkları ile konforlu bir yolculuk yaşatmaktadır.

Türkiye’nin birçok şehrine ara duraklı olmak üzere otobüs seferleri yapan Tunceliler Turizm, deneyimli kaptan ve güler yüzlü personelleri ile büyümesini sürdürüyor.

Tunceliler Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0428 212 60 66 – 444 00 62 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.candersimtuncelililer.com/

Facebook: https://www.facebook.com/candersimpasa/

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır Turizm

2001 yılında Mercedes O 403 model otobüslerle ulaşım hizmetine başlayan Star Diyarbakır, 2004 yılında Setra otobüsler ve 2005 yılında Mega Fortuna ve Mercedes Benz Travego otobüsler ile filosunu yenileyerek genç ve dinamik çalışanları ile müşterilerine güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Diyarbakır merkezli yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Diyarbakır’dan Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyük şehirlere doğrudan otobüs seferleri düzenlemektedir. Filosundaki tüm araçlar rahat hat olup, yolcuların seyahatlerini keyifli hale dönüştürecek koltuk arkası TV, kablosuz internet erişimi, müzik yayını ve ikramlıkları gibi hizmetlere sahiptir.

Diyarbakır’ın otobüsle ulaşımda tercih edilen markalarından biri olan Star Diyarbakır, müşterilerinin beklentilerine iyi bir şekilde yanıt vererek kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Star Diyarbakır Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 21 21 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.stardiyarbakir.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/stardiyarbakirturizm/

Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Diyarbakır

23 Nisan 2004 tarihinde Hacı Selahattin Güneş önderliğinde kurulan Özlem Diyarbakır Seyahat, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna model otobüslerle ulaşım hizmetine başlamıştır. Şirket, her geçen yıl otobüs sayısını attırarak filosuna kattığı Neoplan Touliner ve Mercedes Benz Travego otobüsler ile yolcularına konforlu bir seyahat deneyimi sunmaktadır.

Deneyimli kaptan ve eğitimli personelleriyle müşterilerine emniyetli bir ulaşım hizmeti sunan firma, aynı zamanda tüm teknolojik gereçlere sahip otobüsleriyle yolcuların memnuniyetini kazanmıştır. Diyarbakır’ın tercih edilen otobüs firmalarından biri olan Özlem Diyarbakır, her gün Diyarbakır’dan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi şehirlere otobüs seferleri düzenlemektedir.

Özlem Diyarbakır Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 44 21 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.ozlemdiyarbakir.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/ozlem_diyarbakir_21/

Ses Turizm

Ses Turizm

1960 yılında Yozgat’a ve Yozgat halkına hizmet etmek amacıyla kurulan ve her geçen yıl yaptığı yenilikler ve filosuna kattığı yeni araçlarla Türkiye’de bilinen bir marka haline gelen Ses Turizm, Türki’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti veren bir şirkettir. Yeni araçlarıyla geniş filosu, tecrübeli kaptan ve eğitimli personelleri ile müşterilerine kaliteli hizmet veren Ses Turizm, yolcu güvenliği ve müşteri memnuniyetini gözeterek sektörde güvenilir bir seyahat firması olmuştur.

Ses Turizm, bugün İstanbul, İzmir, Ankara, Tokat, Antalya, Marmaris ve diğer tüm bölgelerdeki büyük şehirlere otobüs seferleri düzenleyen bir firmadır. Biletlerinin uygun fiyatlı olması nedeniyle pek çok yolcu tarafından tercih edilen bir otobüs markasıdır.

Ses Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 532 0 737 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.sesturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/sesturizmresmi/

Yeni Aksaray Seyahat

Yeni Aksaray Seyahat

1992 yılında Yeni Aksaray Seyahat ismiyle ulaşım hizmetine başlayan şirket, 2012 yılına gelindiğinde “Her zaman daha yeni” sloganıyla filosuna kattığı Neoplan, Starliner ve Cityliner marka otobüslerle yolcularına konforlu ve kaliteli bir hizmet vererek çalışmalarına devam etmektedir. Yenilikçi şirket çalışanları ve eğitimden geçen şoför ve personelleriyle müşterilerine her zaman daha iyiyi sunmayı hedefleyen Yeni Aksaray Seyahat, sahip olduğu rahat hat otobüsleri ve sunduğu uygun fiyatlı biletleriyle tercih edilen bir marka olmaktadır.

Toplam 17 araçtan oluşan filosuyla Aksaray çıkışlı Ankara, Afyon, İstanbul ve Konya gibi şehirlere seferler düzenleyen Yeni Aksaray Seyahat, otobüslerinde konuklarına 2+1 kolduk düzeninde, TV, kablosuz internet ve müzik gibi hizmetlerin yanı sıra yolculuk boyunca ikram servislerinde de bulunmaktadır.

Yeni Aksaray Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 755 68 68

Web Site: https://www.yeniaksarayseyahat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/yeniaksarayseyahat/

Lider Siirt Seyahat

Lider Siirt Seyahat

Mehmet Reşit ve Ahmet Demir tarafından Siirt merkezli kurulan Lider Siirt Seyahat, Siirt’in köklü ve öncü firmalarından biridir. Güneydoğu Anadolu bölgesinin bilinen otobüs markalarından biri olan Lider Siirt Seyahat, Siirt başta olmak üzere çevre şehirlerden de pek çok yolcu tarafından tercih edilmektedir.

Şirket, her yıl filosundaki araçları yenileyerek teknolojiyi takip etmekte ve yolcularına daha konforlu ve kaliteli bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Tüm araçları son model olup, araçlarının tamamında koltuk arkası TV, müzik yayını ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Şoförlerinin uzun yol tecrübesine sahip oluşu ve personellerinin eğitimli ve güler yüzlü olması sayesinde Lider Siirt Seyahat sektörün tanınan ve tercih edilen markalarından biri olmuştur.

Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 77 56 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.lidersiirt.com/

Özkaymak Turizm

Özkaymak Turizm

1960’lı yılların başında yalnızca birkaç araç ile hizmetlerine başlayan Özkaymak Turizm, bugün filosundaki onlarca yepyeni araç ile Türkiye’nin bilinen ve en güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. 3500 çalışanıyla birlikte günlük ortalama 5000’e yakın yolcuya ulaşım hizmeti veren Özkaymak Turizm, aynı zamanda Falez Otel, Select Otel, İncekum Otel, Kemer Marina Otel, Alaaddin Otel, Annex Marina Otel, Konya Otel ve Park Otel adında konaklama alanlarıyla da ülke turizmine önemli katkılar sağlamaktadır.

Özkaymak Turizm, filosunda Mercedes Benz Travego, Neoplan Mega Tourliner ve Neoplan Cityliner otobüslere sahiptir. Otobüslerin tamamı koltuk arkası TV, 220v elektrik prizi, USB giriş yerleri, kablosuz internet ve müzik yayını gibi teknolojik donanımlara sahiptir. Bununla birlikte yolculuk boyunca açık büfe ikramlıkları bulunmaktadır.

Özkaymak Turizm, her gün düzenli olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin 22 farklı büyük şehrine otobüs seferleri düzenlemektedir.

Özkaymak Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 42 06 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.ozkaymak.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/ozkaymak/

Özlem Bingöl Seyahat

Özlem Bingöl Seyahat

1970 yılında İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz tarafından Bingöl-Tur adıyla kurulan firma, 2012 yılına gelindiğinde daha iyi ve daha modern bir ulaşım hizmeti vermek adına Özlem Bingöl Seyahat olarak adını değiştirerek hizmetlerine devam etmektedir.

Türkiye’nin 5 farklı bölgesindeki büyük şehirlere otobüs seferleri düzenleyen Özlem Bingöl Seyahat, filosundaki tüm konforlu araçları ile yolcularına güvenli ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır. Şirketin tüm araçları 2+1 ve 2+2 otobüsler olup, koltuk arkası TV, kablosuz internet ve müzik yayınıyla birlikte yolculuk boyunca ikram servisleri bulunmaktadır.

Özlem Bingöl Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 23 12 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.ozlembingol.com/

Instagram: https://www.instagram.com/seyahatozlembingol/

Muş Yolu Turizm

Muş Yolu Turizm

1973 yılında kurulan Muş Yolu Turizm, faaliyetlerine ilk olarak Muş Belediye Otogarı içerisinde başlamış olup bugün Türkiye’nin birçok noktasına yaptığı seferler ve sahip olduğu bilet satış ofisleriyle büyümesini sürdürmektedir.

Şirket, filosunda 2018-2020 modellerinde 2+1 ve 2+2 otobüsleriyle yolcularına konforlu bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Araçların tamamında TV ünitesi, kablosuz internet, müzik yayını, kulaklık, yeni araçlarda USB girişi ve elektrik prizi gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca yolculuk boyunca açık büfe ikramlıkları da yolculara sunulmaktadır.

Muş Yolu Turizm bugün Muş kalkışlı Elazığ, Malatya, Bingöl, Erzurum, Ankara, Mersin, İzmir, Antalya ve İstanbul gibi şehirlere doğrudan seferler düzenlemektedir. Türkiye genelinde 30’a yakın şubesi ile Muş Yolu Turizm, yolcularına seyahatleri sonrasında merkezi noktalara gidebilmek için ücretsiz servis hizmeti de sunmaktadır.

Muş Yolu Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0436 212 90 90 – 444 00 49 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.musyoluturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/musyoluturizm/

Yeşil Muş Ovası

Yeşil Muş Ovası

Muş’un tercih edilen bir diğer otobüs markalarından biri olan Yeşil Muş Ovası, 2003 yılında Feyzullah Özkan tarafından kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Şirket kurulur kurulmaz filosuna kattığı yeni araçlarla ilk olarak Ankara ve İstanbul seferlerine başlamış, her yıl ise rotasına yeni büyük şehirleri katarak güzergâhını arttırmıştır.

Yeşil Muş Ovası, filosunda yeni modeller olmak üzere 2+1 otobüslere sahiptir. Tüm otobüsleri geniş ve konforlu koltuklara sahiptir. Ayrıca bir yolculukta olmazsa olmaz kablosuz internet, koltuk arkası TV, 220v elektrik prizi, USB girişi ve sıcak soğuk ikramlar bulunmaktadır. Şirket, teknolojiyi takip ederek her yıl yeni atılımlar yapıyor ve araçlarını yenileyerek müşterine daha kaliteli ve daha konforlu bir seyahat imkânı sunuyor.

Yeşil Muş Ovası, Muş’tan hareketle İstanbul, Ankara, Adana, Kayseri, İzmir, Mersin, Bursa ve Gaziantep gibi büyük şehirlere düzenli olarak otobüs seferleri düzenlemektedir.

Yeşil Muş Ovası Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0436 212 18 01 – 444 3 349 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.yesilmusovasi.com/

Lüks Bayburt Seyahat

Lüks Bayburt Seyahat

1970 yılında Ekrem Seyhan tarafından kurulan Lüks Bayburt Seyahat, Bayburt’ta şehirlerarası ulaşım hizmeti veren ilk otobüs firmasıdır. İlk seferini kurulduğu yıl olan 1970 yılında Mercedes Benz O 302 otobüsle İstanbul’dan Bayburt’a yapan şirket, bugün ise Türkiye’nin tüm bölgelerindeki büyük şehirlere düzenli olarak otobüs seferleri yapmaktadır.

Her geçen yıl daha fazla tecrübe kazanan şirket, filosuna kattığı en yeni Mercedes Benz araçlar ile yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Deneyimli şoförleri ve güler yüzlü personelleriyle yolcuların memnuniyetini kazanan Lüks Bayburt Seyahat, hizmet kalitesini arttırmak için devamlı filosunu yenileyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Lüks Bayburt Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 69 69 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.luksbayburtseyahat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/luksbayburtseyahat/

Malatya Zafer Turizm

1947 yılında Mustafa Aksoğan tarafından kurulan şirket ilk olarak Elazığ-Malatya seferleri ile ulaşım hizmetine başlamış ve daha sonra 1950 yılında Gaziantep, 1955 yılında Kayseri, 1962 yılında ise Ankara seferlerini gerçekleştirerek çalışmalarına devam etmiştir. Her geçen yıl filosunu daha da büyüten Zafer Turizm beraberinde rotasına eklediği Türkiye’nin diğer büyük şehirleriyle yolcularına hizmetin en iyisini sunmaya devam ediyor.

1961 ila 1971 yılları arasında Hacca da karayolu ile yolcu taşımacılığı yapan Zafer Turizm, 1972 yılına gelindiğinde adını Öz Zafer olarak değiştirip 1976’da filosuna kattığı yeni araçlarla Türkiye’nin tüm bölgelerine açılmaya başlamıştır.

Teknolojiyi takip eden şirket filosuna kattığı en yeni Mercedes Benz araçlarla Malatya halkına en iyiyi sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Bugün, Ankara ve İstanbul’a her gün karşılıklı 2 sefer ve Antalya, İzmir, Bursa gibi şehirlere de her gün tek sefer olmak üzere müşterilerine ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Malatya Zafer Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0422 238 19 05

Web Site: https://www.zaferturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/_malatyazaferturizm/

Malatya Beydağı Turizm

Malatya Beydağı Turizm

1972 yılında Kemal Mutlu tarafından kurulan şirket, adını o dönem yapılan halk oylaması ile almış bir aile şirketidir. Beydağı Turizm, Malatya merkezli kurulmuş olup, şehrin en köklü firmalarından biridir. Kısa zamanda filosuna kattığı araçlarla ağını genişleten Beydağı Turizm, bugün Türkiye’nin dört bir tarafından düzenli olarak otobüs seferleri gerçekleştirmektedir.

Şirket, filosunda Setra ve Mercedes Benz model araçlarla yolcularına konforlu bir ulaşım imkânı sunmaktadır. 2+1 ve 2+2 araçlardan oluşan Beydağı Turizm otobüsleri, rahat koltuklara, koltuk arkası TV, kablosuz internet, 220v elektrik prizi ve USB girişi gibi teknolojik imkânlara sahiptir. Ayrıca firma, yolcularına seyahatleri boyunca çay kahve ve atıştırmalık ikramda da bulunmaktadır.

Malatya Beydağı Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 05 44 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.beydagi.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/malatyabeydagiturizm/

Lüks Ereğli

Konya Lüks Ereğli Turizm

1973 yılında, Konya’da Meram Turizm şirketinde çalışan kiralık araç sahiplerinin yeni bir şirket kurmak amacıyla bir araya gelerek 1993 yılında Ereğli’de temelini attıkları Lüks Ereğli Turizm, 1996 yılının Nisan ayında Konya, Ereğli, Ankara, Karaman ve Ayrancı’da açtıkları yazıhaneler ile çalışmalarına başlamıştır.

O dönem filosuna kattıkları 23 adet Mercedes Benz O403 otobüsler ile il seferlerine başlayan şirket, hızlı bir yapılanmanın ardından gelişerek kısa sürede Konya, Karaman, Antalya, Afyon, Eskişehir, İzmir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Aksaray, Ankara, Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Sivas, Erzincan ve Erzurum’a karşılıklı olarak seferler düzenleyerek müşterilerine ulaşım hizmetlerini sürdürmüştür.

Kısa sürede filosunu güçlendiren Lüks Ereğli Turizm, Konya çıkışlı olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına seferler yaparak büyümesine devam etmiştir. Bugün Türkiye’nin en çok bilinen markalarından biri olan Lüks Ereğli Turizm, sahip olduğu son model konforlu araçları ile yolcularına seyahatleri boyunca yararlanabilecekleri teknolojik imkanların yanı sıra, zengin açık büfe ikramlıklar sunan prestijli bir otobüs firmasıdır.

Lüks Ereğli Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0332 713 11 01 – 444 42 42 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.lukseregli.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/lukseregliofficial/

Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım

2003 yılında merhum Orhan Erdoğmuş tarafından “Geleceğe Yolculuk” sloganıyla ulaşım sektörüne giriş yapan Anadolu Ulaşım kısa sürede bölgenin bilinen otobüs firmalarından biri olmuştur. 2005 yılında şirket kurucusu Orhan Erdoğmuş’un vefatı sonrası bayrağı oğlu Halil Erdoğmuş alarak yoluna kaldığı yerden devam eden Anadolu Ulaşım, sektöre getirdikleri yenilikçi yaklaşık ile büyümesini sürdürmüştür.

2012 yılına gelindiğinde ise Pamukkale ile güçlerini birleştiren Anadolu Ulaşım, teknolojiye de ayak uydurarak filosundaki tüm araçlarını yenilemiştir. Bugün ise son model konforlu araçlarıyla müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan şirket Türkiye’nin en genç filosuna sahip bir markaya bürünmüştür.

Araçlarının tamamı rahat hat olup, yolcuların seyahatleri süresince kullanabilecekleri her koltukta dokunmatik ekranlı TV ünitesi, USB desteği, kablosuz internet, 220v elektrik, sıcak ve soğuk içecek ikramı gibi olanaklar sunmaktadır.

Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 333 35 64

Web Site: https://www.anadolu.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/keyifgram/

Sivas Huzur Turizm

Sivas Huzur Turizm

1994 yılında Ömer Özata tarafından Sivas merkezli kurulan Öz Sivas Turizm, 26 yıldır Sivas halkına hizmet veren şehrin tercih edilen markalarından biridir. Türkiye’nin hemen her yerine ulaşım hizmeti veren Öz Sivas Turizm, filosundaki 40’a yakın Mercedes Benz Travego araçları ile müşterilerini güvenli ve konforlu bir şekilde sevdiklerine ulaştırmaktadır.

Ulaşım sektöründeki 26 yıllık tecrübesini, deneyimli kaptanları ve güler yüzlü ve eğitimli personelleri tamamlıyor. Hizmet kalitesini her geçen sene arttıran şirket, filosunda yaptığı yeniliklerle de müşterilerine kaliteli bir seyahat deneyimi sunuyor. Araçların tamamı tüm teknolojik araçlarla donatılmış olup, yolculuk boyunca konuklarına sıcak soğuk içecek ve atıştırmalık ikramında da bulunmaktadırlar.

Öz Sivas Turizm biletleri uygun fiyatlı olup her bütçeye hitap etmektedir. Bununla birlikte şirket, seyahatleri sonrasında yolcularına ücretsiz şehiriçi servis imkânı da sağlamaktadır.

Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0346 224 06 58/07 58

Web Site: https://www.huzurturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/sivashuzurturizm/

Urfa Cesur Turizm

Urfa Cesur Turizm

Urfa Cesur Turizm, 1947 yılında Recep Cesur tarafından Şanlıurfa merkezli kurulan bir ulaşım şirketidir. Urfa Cesur Turizm, kurulduğu yıllarda yalnızca Diyarbakır’a otobüs seferleri yaparken, 1956 yılında yapımı tamamlanan Birecik Köprüsü ile batı şehirlerine sefer yapmaya başlamış ve her geçen yıl sefer sayısını arttırarak Şanlıurfa başta olmak üzere Türkiye’nin bilinen otobüs firmaları arasındaki yerini almıştır.

Şirket, 1964 yılında Recep Cesur’un teyze çocukları olan Halil Eryavuz ve Mehmet İpekçioğlu tarafından devralındıktan sonra Anter otobüslerle bir ilki gerçekleştirip Şanlıurfa’dan İstanbul’a otobüs seferleri yapmaya başlamıştır. Mercedes firmasının Türkiye’de açılmasından sonra tüm filosundaki tüm otobüslerini Mercedes ile değiştiren şirket, teknolojiyi de takip ederek araçlarındaki kaliteyi arttırıp müşterilerine daha konforlu bir ulaşım imkânı sunmuştur.

70 yılı aşkın sektördeki deneyim ve bilgi ile hem çalışanlarına yaptığı yatırımlar hem de filosundaki araçları devamlı yenileyerek müşterini memnuniyetini üst düzeye çıkarmış, bölgenin tercih edilen otobüs firmalarından biri olmuştur.

Urfa Cesur Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0414 313 47 47 – 0850 433 63 63 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.sanliurfacesurturizm.com.tr/

Kars Kalesi Turizm

Kars Kalesi

Serhat şehir Kars merkezli kurulan Kars Kalesi Turizm, şehrin otobüs yolculuklarında tercih edilen markalarından biridir. Ankara, Bursa ve Adana gibi büyük şehirlerde şubeleri olan firma, her geçen yıl büyümesini sürdürerek ulaşım sektöründeki yerini korumaktadır.

Filosundaki Mercedes Benz araçlar yolcuların keyifli bir seyahat geçirmelerini sağlayacak düzeyde konforlu ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde teknolojik imkânlara sahiptir. Firma, yolcularına seyahatleri süresinde sıcak soğuk çay kahve ikramı ve atıştırmalıklar da açık büfe olarak sunmaktadır. Uygun fiyatlı biletleri nedeniyle her bütçeye hitap eden Kars Kalesi, Kars kalkışlı olmak üzere Ankara, İstanbul ve Trabzon gibi şehirlere günlük karşılıklı olarak sefer düzenlemektedir.

Kars Kalesi Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0474 223 60 60 – 0212 658 35 76

Web Site: https://www.karskalesiturizm.com/

Hazar Turizm

Öz Hazar Turizm

1967 yılında kurulan Hazar Turizm, ilk olarak Chevrolet ve Margrus marka araçlarla yolcu taşımacılığına başlamış, 1970’li yılarda ise Apollo marka havalı araçlarla dönemin zorlu koşullarında hizmetlerine devam etmiştir. 70’li yılların sonlarına doğru ise Mercedes’in ürettiği ve dönemin en popüler şehirlerarası otobüs markalarından olan O 302 ile yolcu taşımacılığına devam etmiş olan Hazar Turizm, her geçen yıl büyümesini sürdürerek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

“Önce Hizmet” sloganıyla çalışmalarına devam eden şirket, bugün 30 adet son model araç, 300’ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli ve 30 adet şehiriçi servis aracıyla müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Hazar Turizm bünyesinde bulunan Mercedes Benz ve Setra araçlar konforlu hat olup 2+1 ve 2+2 araçlardan oluşmaktadır. Tüm araçlarında koltuk arkası TV, kablosuz internet ve müzik yayını gibi donanımlar mevcuttur.

Hazar Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 03 23 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.elazighazar.com/

Instagram: https://www.instagram.com/hazarturizm/

Can Ardahan

Can Ardahan

Ardahan merkezli kurulan Can Ardahan Turizm filosundaki 6 adet yeni model Mercedes Benz araçlarıyla hizmet veren bir ulaşım şirketidir. Araçlarının tamamı rahat hat olup, 2+1 ve 2+2 otobüslerden oluşmaktadır. Firma, filosundaki araçlarla Ardahan çıkışlı İstanbul, Ankara, Bursa, Erzincan ve Erzurum gibi büyük şehirlere doğrudan otobüs seferleri düzenlemektedir.

Araçlarının tamamı yolcuların seyahatleri boyunca kullanabilecekleri koltuk arkası TV, kulaklık, müzik yayını ve kablosuz internet gibi teknolojik gereçlerden oluşmaktadır.

Can Ardahan Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 305 00 75

Web Site: https://www.canardahan.com/

Instagram: https://www.instagram.com/can_ardahan.75/

Kastamonu Güven

Kastamonu Güven

Hasan Çatal tarafından 1985 yılında kurulan şirket, 1991 yılına kadar olan çalışmalarını Taşköprü Emniyet Ekspres adıyla sürdürmüştür. 1991 yılına gelindiğinde ise isim değişikliğine giden şirket adını Taşköprü Güven olarak değiştirerek Taşköprü kalkışlı Kastamonu, Samsun ve İstanbul şehirlerine yolcu taşımacılığı yapmıştır. 2001 yılında ise bugün hala aynı adı taşıyan Kastamonu Güven ile yepyeni bir değişikliğe giden firma aynı güzergâhta yolcu taşımacılığı yaparak Kastamonu halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Filosundaki özmal araçları ile müşterilerine hizmet veren Kastamonu Güven, yolcu memnuniyetini gözeterek, seferlerinde konuklarına açık büfe ikramlıklar vermekle birlikte seyahatlerinin sonrasında ücretsiz servis imkânı da sunmaktadır.

Kastamonu Güven Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0366 215 47 43

Web Site: https://www.kastamonuguven.com.tr/

Cizre Nuh İtimat

Cizre Nuh İtimat

“Hepimiz bir aileyiz. Önceliğimiz sizsiniz” sloganıyla ulaşım sektörüne giriş yapan Cizre Nuh İtimat, yenilikçi bir anlayışla her geçen yıl filosundaki araçları arttırmakla kalmayıp yenilemeye giderek de yolcularına kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Bilet fiyatlarının uygun olması ile birlikte araçlarındaki konfor ve teknolojik olanaklar yolcular tarafından tercih edilmesinde önemli bir yere sahip. Şehrin ve bölgenin bilinen ve Türkiye yollarında sıkça rastlanan Cizre Nuh İtimat Türkiye’nin birçok noktasında doğrudan seferler yaparak marka güvenilirliğini arttırmaktadır.

Filosunda bulunan tüm Mercedes Benz otobüsler 2+1 ve 2+2 olup, otobüs içi teknolojik olanaklara sahiptir. Yolcular, seyahatleri süresince açık büfe ikramlıklardan ve seyahatleri sonrasında ücretsiz şehiriçi servis imkânlarından yararlanabilmektedir.

Cizre Nuh İtimat, çoğunlukla İstanbul, Ankara, Bursa, Hatay, Mersin ve Mardin gibi şehirlere her gün doğrudan seferler düzenlemektedir.

Cizre Nuh İtimat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 302 73 73

Web Site: https://www.cizrenuhitimat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/cizrenuhitimat73

Rize Ses Seyahat

Rize Ses Seyahat

Rize merkezli kurulan ve şehrin otobüs yolculuklarında tercih edilen markalarından biri olan Rize Ses Seyahat, 2+1 ve 2+2 konforlu araçları ile yolcularına kaliteli ve güvenli bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçların tamamı, yolcuların seyahatleri boyunca faydalanabilecekleri teknolojik donanımlara sahiptir. Çoğunlukla İstanbul, Ankara, İzmir, Ordu, Sinop, Trabzon ve Artvin şehirlerine seferler düzenleyen firma uygun fiyatlı biletleri ile tüm yolcu profiline hitap etmektedir.

Firma, yolcularına seyahatleri sonrasında ücretsiz şehiriçi servis imkânı da sunmaktadır. Bununla birlikte sektördeki yenilikleri takip ederek filosundaki araçları yenilemeye giden şirket, müşterilerinin memnuniyetini kazanacak kurum içi geliştirmeler yaparak da marka güvenilirliğini arttırmaktadır.

Rize Ses Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0464 217 05 96

Web Site: https://www.rizesesseyahat.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/rizeses_seyahat/

Mar-tur Turizm

Mar-tur Seyahat

1996 yılında Mardin merkezli kurulan Mar-tur, 1000’den fazla çalışanı ve filosundaki 35 konforlu araçları ile 20 il, 50 ilçe ve 100 bilet satış noktasında hizmetlerini sürdüren bir ulaşım firmasıdır. Her gün düzenli olarak 8 otobüs seferi düzenlemekte olan Mar-tur günde yaklaşık 350’e yakın yolcuya hizmet vermektedir.

Mar-tur, Mardin kalkışlı olmak üzere İstanbul, Konya, Kütahya, Şanlıurfa, Ankara ve Antalya gibi şehirlere konforlu araçları ile seferler düzenleyerek yolcularını güvenle taşımaktadır. Bugün Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük 10 firması arasında yer alan Mar-tur, yılda yaklaşık 5800 seferle ortalama 10 binin üzerinde yolcuya hizmet vererek çalışmalarına devam etmektedir.

Martur Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0482 212 61 45

Web Site: https://www.marturturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/martur.turizm/

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Seyahat

1958 yılında otobüs yazıhane işletmeciliği yapan Fehmi Şengörenoğlu, iki arkadaşı ile birlikte 1961 yılında Aşan Turizm olarak otobüs işletmeciliğine başlayarak Balıkesir ile Bandırma arasında ulaşım hizmeti vermiştir. İlerleyen yıllarda BMC ve Fiat marka otobüslerle Balıkesir-İzmir, Bandırma-İzmir ve Balıkesir-Bursa arasında seferler yapan şirket yaz sezonları ise Balıkesir halkının tatil ve gezi amaçlı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla günübirlik Erdek seferleri düzenlemiştir.

1973 yılına gelindiğinde ise Fehmi Şengörenoğlu, Uludağ Turizm işletmesini kurarak özmal otobüs sayısını arttırmış ve dönemin meşhur otobüsleri olan Mercedes O 302 alarak çalışmalarına devam etmiştir. Her geçen yıl filosundaki araçları yenileyen şirket elde ettiği bilgi ve birikimle de kurum içi yenilikler yaparak yolcularına kaliteli ve güvenli bir hizmet sunup sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Bugün ise son model Mercedes Benz araçlarıyla her gün düzenli olarak İzmir-İstanbul, Balıkesir-İstanbul ve Bursa-İstanbul seferleriyle karayolu taşımacılığında hizmet vermeye devam etmektedir. Bölgenin güçlü markalarından biri olan Balıkesir Uludağ Turizm, 100 adeti özmal olmak üzere toplamda 140 adet otobüse sahiptir.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 22 22 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.balikesiruludag.com.tr/

Instagram: https://instagram.com/balikesiruludagturizm/

Kontur Turizm

Kontur Seyahat

Konya merkezli kurulup adını tüm Türkiye’ye duyurmuş olan Kontur Turizm, toplam 26 şehirde 56 varış noktasıyla yolcularına 37 yıldır ilk günkü kalite ve güvenle hizmet vermeye devam eden bir ulaşım şirketidir. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini kazanmış olan Kontur, eğitimli personelleri ve uygun fiyatlı bilet politikası ile Konya ve ara şehirlerde yaşayan insanların otobüs yolculukları için tercih ettiği bir marka olmuştur.

Şirket, filosunda tamamına yakını yeni modelden oluşan Mercedes Benz otobüslere sahip olup, araçlarının tamamı teknolojik gereçlerle donatılmıştır. Yolcu taşımacılığında müşterinin beklentilerini karşılayacak düzeyde zengin içerikli açık büfe ikramlıkları ve teknolojik otobüsleri ile seyahatleri keyifli hale getirmektedir.

Bugün Kontur, Konya çıkışlı İç Anadolu, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerindeki tüm büyük şehirlere düzenli olarak otobüs seferleri düzenlemektedir. Konya-İstanbul ve Konya-Ankara seferleri ise günde 2 sefer düzenlenerek çalışmalarına devam etmektedir.

Kontur Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 40 42 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.kontur.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/Konturturizm/

Lüks Yalova Seyahat

Lüks Yalova Seyahat

1979 yılında Yalova Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nden 7 kurucu üyenin bir araya gelerek kurduğu Lüks Yalova Seyahat, önceliği müşteri memnuniyeti olmak şartıyla çalışmalarına başlamış ve kısa sürede bölge halkının güven ve saygınlığını kazanarak büyümesini sürdürmüştür.

Filosundaki yeni model Mercedes Benz otobüsler ile şehirlerarası yolcu taşımacılığında sektörde kendine yer edinen Lüks Yalova Seyahat, Yalova çıkışlı İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir şehirlerine yaptığı günlük seferler ile hizmetlerine devam etmektedir.

Filosundaki tüm araçlar rahat ve teknolojik olup, bilişim sektöründeki yenilikleriyle de çevrimiçi bilet satışlarıyla hizmet kalitesini arttırmıştır.

Lüks Yalova Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 811 07 77 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.luksyalovaseyahat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/luksyalovaseyahat/

Mersin Nur Turizm

Mersin Nur Turizm

Baba ve oğulları olarak 1976 yılında Nur Şirketler Grubu altında kurulan Mersin Nur Turizm, çalışmalarına ilk olarak Mersin’in Gülnar ilçesinde başlamış ve daha sonra ilçe sınırlarını aşarak Türkiye’nin dört bir yanına uzanan bir ulaşım şirketine dönüşmüştür. Şirket, ulaşım dışında eğitim sektörüyle de hizmet veren bir oluşumdur.

Yıllar süren emek ve gayret ile 2016 yılında Mersin Nur Turizm markası ile Mersin çıkışlı Ankara, İstanbul ve İzmir güzergâhlarında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan şirket, ilk günkü kalitesinden ödün vermeden müşterilerine kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Toplamda 33 adet minibüs ve otobüsten oluşan filosuyla yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi yaşatan Nur Turizm, Mersin’de tercih edilen firmalardan biridir.

Mersin Nur Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 33 80 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.mersinnurturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/mersinnurturizmcom/

Aksu Turizm

Aksu Turizm

Mehmet Kuybu tarafından Kahramanmaraş merkezli şehirlerarası bir otobüs firması olarak kurulan Aksu Turizm, Maraş halkının ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak adına hayata geçirilmiş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetine önem veren şirket sahipleri her yıl teknoloji ve müşteri taleplerine gösterdiği uyum ile modern araçlarıyla yolcularına güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Firma, Kahramanmaraş çıkışlı olmak üzere her gün İstanbul, Ankara, Antalya ve Kayseri gibi büyük şehirlere doğrudan otobüs seferleri düzenlemektedir. Filosundaki 30’a yakın otobüsü ile her geçen gün büyümesini sürdüren firma, ağını genişleterek Türkiye’de farklı noktalara yeni açtığı seferlerle çalışmalarına devam etmektedir.

Aksu Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0344 235 11 11-12-13 / 444 44 66 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://secure.akaksuturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/akaksuturizmtr/

Asil Tanrıverdi Turizm

Asil Tanrıverdi Turizm

1947 yılında İstanbul merkezli kurulan Asil Tanrıverdi Turizm, ülkenin ulaşım sektöründe köklü ve bilinen otobüs firmalarından biridir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı ve TCDD yolcuları için çevre şehirlere düzenlediği servislerle bilinen firma, uzun yıllardır müşterilerinin güvenini kazanarak yoluna devam etmektedir.

Filosunda çoğunlukla Mercedes Sprinter bulunan firma, en son teknoloji ile donatılmış kalite ve konforu taşımaktadır. Asil Tanrıverdi Turizm, bugün Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bursa, Adapazarı ve Kocaeli bölgelerine düzenli olarak yolcu taşımacılığını sürdürmektedir.

Asil Tanrıverdi Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 2 458 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.asiltanriverdi.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/tanriverditurizm/

Bitlis Taç Turizm

Bitlis Taç Turizm

2002 yılında şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı yapmak üzere kurulan Bitlis Taç Turizm, bugün şehrin en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olmuştur. Yolcu taşımacılığını yalnızca A noktasından B noktasına yapılan bir seyahat olarak görmeyim, sektörde yaşanabilecek tüm sorunları önceden hesap edip planlayarak ve uygulayarak çalışmalar yapan yenilikçi bir firmadır.

Yıllar içerisinde yaptıkları yeniliklerle “Her Şey Zamanında” ilkesini benimseyip, müşterilerine hatasız hizmet vermek için çalışmalarını sürdüren Taç Turizm, Mercedes Benz Travego otobüsleriyle her gün karşılıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Gaziantep ve Malatya yolunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Bitlis Taç Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 13 13 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.bitlistac.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/bitlis_tac_turizm/

Lüks Nur Seyahat

Hatay Nur Seyahat

1995 yılında Yahya Yabancı, Ferit Kör ve Ali Kör tarafından kurulan Hatay Nur Seyahat, Türkiye’de 7 farklı şehir merkezine düzenli olarak seferler yapan bir şehirlerarası otobüs şirketidir. Türkiye dışında her gün Halep-Şam ve Suudi Arabistan’ın tüm şehirlerine düzenli olarak seferler düzenleyen firma, yurtdışında bayrak taşıyıcılık görevini üstlenmektedir.

30 yıla yakın yolcu taşımacılık deneyimi ile Hataylılara hizmet sunan firma, bünyesindeki konforlu 2+1 teknolojik araçları ile ilk günkü kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Hatay’da tercih edilen firmalar arasında olan Nur Seyahat, uygun fiyatlı biletleri ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Nur Seyahat ile Hatay kalkışlı İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bolu, Denizli ve Konya gibi şehirlere doğrudan gidebilmek mümkündür.

Lüks Nur Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0546 516 83 57 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.hataynurseyahat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/hataynurseyahat/

Es Es İsmail Ayaz

İsmail Ayaz

1960’lı yıllarda yalnızca 2 adet otobüsle Eskişehir-Bursa güzergâhında yolcu taşımacılığı hizmeti veren İsmail Ayaz Turizm, 1962 yılında aldığı Ayaz Turizm Seyahat belgesi ile yatırımlarına hız kesmeden devam ederek o dönemin popüler araçlarını filosuna katıp müşterilerine hizmet veriyordu. 1966’da 2 adet Magurus, 1968 yılında ise Mercedes model otobüs alarak hizmetlerine devam eden firma, sektördeki gelişmelere ayak uydurarak, 1980’li yıllara gelindiğinde dönemin en meşhur otobüsleri olan Mercedes O 302 otobüsleri filosuna katarak İstanbul seferlerine başlamıştı. 90’lı yılların başına kadar ağını yavaş yavaş genişleten firma Ankara, Antalya ve Marmaris seferleriyle de büyümesini sürdürmüştü.

Bugün ise, günümüz teknolojisine uygun yepyeni araçlarıyla müşterilerine ilk günkü kalite ve güvenle hizmet veren İsmail Ayaz, parmakla sayılabilecek şehir sayısını giderek arttırarak Türkiye’nin birçok şehrine sefer düzenlemeye başlamıştır. İlkeli çalışma prensibiyle çalışmalarını sürdüren İsmail Ayaz, Türkiye’nin bilinen güvenilir bir markası olarak yollarda olmaya devam etmektedir.

Es Es İsmail Ayaz Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0242 331 00 11

Web Site: https://www.ismailayaz.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/eses.ismailayaz/

Urfa Hassoy Turizm

Urfa Hassoy Turizm

2015 yılında Şanlıurfa merkezli kurulan Hassoy Turizm, kısa sürede filosuna kattığı yeni model Mercedez Benz Travego araçlar ile karayolu taşımacılığında kaliteli hizmet veren bir firma haline dönüşmüştür. Şanlıurfa’nın tercih edilen otobüs firmalarından biri olan Hassoy, bünyesindeki tüm teknolojik donanıma sahip 2+1 konforlu araçları ile müşterilerine kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir.

Tüm araçları koltuk arkası TV, kablosuz internet, müzik yayını ve 220v elektrik prizi olanaklarına sahiptir. Ayrıca yolculuk boyunca sıcak soğuk çay ve kahvenin yanı sıra atıştırmalık hizmeti bulunmaktadır. Firma, müşterilerine seyahatleri sonrası sunduğu ücretsiz şehiriçi servis araçlarıyla da beğeni toplamaktadır.

Urfa Hassoy Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 00 63 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.hassoyturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/urfahassoy/

Siirt Petrol Turizm

Siirt Petrol Turizm

1972 yılında Otoşark ismiyle kurulan ve daha sonra adını Siirt Petrol Turizm olarak değiştiren firma, her yıl yaptığı yatırımların meyvesini alarak bugün Güneydoğu’nun bilinen ve en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. Şirket, “Sevdiklerinize Ulaştırır” sloganıyla hizmet verdiği yolcu taşımacılığında Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Mersin ve İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere 50’e yakın şehre düzenli olarak sefer yapmaktadır.

Filosundaki en yeni Mercedes Benz otobüsler teknolojik gereçlerle donatılmış olup 2+1 düzende konforlu bir seyahat imkânı sunmaktadır. Firmanın 150’e yakın bilet satış ofisinin yanı sıra geniş bir ücretsiz şehiriçi servis ağı bulunmaktadır.

50 yıla yakın tecrübesiyle sektördeki yerini sağlamlaştıran Siirt Petrol Turizm, müşterilerine en iyisini sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 00 56 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.siirtpetroltur.com/

Instagram: https://www.instagram.com/siirtpetrolturizm/

Mardin Dilmenler Turizm

Mardin Dilmenler Seyahat

Mardin’in köklü firmalarından biri olan Dilmenler Turizm, kurulduğu günden bu güne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı biletler ve konforlu araçlarıyla şehrin en çok tercih edilen otobüs markalarından biri olmuştur.

Yolcu taşımacılığı sektöründeki yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek değiştirdiği araçları bugünün konfor ve kalitesini taşımakla birlikte yolcularına seyahatleri boyunca vakitlerini keyifli kılabileceği TV, müzik yayını ve kablosuz internet gibi olanakları sunmaktadır.

Dilmenler Turizm, müşterilerine Mardin çıkışlı olmak üzere her gün İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir güzergâhında hizmet vermektedir.

Mardin Dilmenler Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0482 415 13 16

Web Site: https://www.dilmenlermardin.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/dilmenlermardinseyahat/

Lider Elbistan

Lider Elbistan Seyahat

1979 yılında Elbistan merkezli kurulan Can Elbistan, 2009 yıllında adını Lider Elbistan Turizm olarak değiştirerek yeniliği başlatmıştı. Bu yıldan itibaren sürekli kendini geliştiren ve filosunu güçlendiren firma Kahramanmaraş’ta şehirlerarası yolcu taşımacılığında kısa sürede müşterilerin güvenini kazanmıştır.

Filosunda 20 adet otobüs bulunduran Lider Elbistan her gün İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Mersin, Adana, Denizli, Alanya, Osmaniye, Kayseri, Nevşehir ve Kırşehir hatlarında 50’yi aşkın sefer yapmaktadır. 2007 yılının sonlarına doğru teknolojiye de uyum sağlayan firma çevrimiçi bilet satışına geçerek müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamıştır.

2012 senesinde aldığı yeni otobüslerle filosunu güçlendiren Lider Elbistan, yolcularına seyahatlerinde konfor ve güveni vermektedir.

Lider Elbistan Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0344 413 21 21 – 0344 413 20 68

Web Site: http://www.liderelbistan.com/

Instagram: https://www.instagram.com/lider_elbistan_turizm46/

Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm

İbrahim Baştok tarafından 1996 yılında kurulan Isparta Petrol Turizm, şehrin bilinen ve en çok tercih edilen otobüs firmalarından biridir. Filosundaki 50’ye yakın farklı modeldeki araçları ile Ispartalılara şehirlerarası seyahatlerinde ulaşım hizmeti veren firma, devamlı kendini yenileyerek büyümesini sürdürmektedir.

Deneyimli kaptanları ve güler yüzlü personelleri ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir seyahat imkânı sunan Isparta Petrol Turizm, ulaşım sektöründe Türkiye’de uluslararası bir marka haline gelmiştir. Araçlarının tamamı teknolojik gereçlerle donatılmış olup, yolcularına seyahatleri esnasında zengin ikramlıklar sunmaktadır.

Araçlarının tamamında koltuk arkası TV, kablosuz internet erişimi ve müzik yayını gibi olanaklar bulunmaktadır. Bugün Türkiye’nin pek çok noktasında doğrudan ulaşım hizmeti veren Isparta Petrol Turizm, her gün Konya, Antalya, İzmir, Bursa ve İstanbul gibi şehirlere seferler düzenlemektedir.

Isparta Petrol Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 34 34 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.ispartapetrol.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/petrolturizm/

CSR Seyahat

CSR Seyahat

2014 yılında Cuma Cisri tarafından Hatay merkezli olarak kurulan CSR Seyahat, filosundaki 30’a yakın konforlu ve teknolojik gereçlerle donatılmış araçlarıyla Türkiye’nin birçok şehrine her gün düzenli olarak otobüs seferleri düzenlemektedir. Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle filosuna kattığı yeni araçları, müşterilerinin konforundan ödün vermeyecek kalitededir.

“Kalite, hizmet ve güven” sloganıyla ulaşım hizmeti veren CSR Seyahat, indirimli biletleri ve mobil uygulamalarıyla müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Araçlarının tamamı konukların konforundan ödün vermeyecek şekilde donatılmıştır. Seyahat süresi boyunca sıcak-soğuk içecekler eşliğinde TV izleyebilir, internet kullanabilirsiniz. Bununla birlikte 220v priz ile yol boyunca tüm elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok büyük şehrine otobüs seferleri düzenleyen firma, geniş filosu ve deneyimli çalışanları ile müşterilerine konforlu bir seyahat süreci yaşatmaktadır.

CSR Seyahat Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 440 00 31 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.csrseyahat.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/csr.seyahat

Astor Seyahat

Urfa Astor Seyahat

Şanlıurfa’nın şehirlerarası yolcu taşımacılığında bilinen ve güvenilir otobüs firmalarından biri olan Astor Seyahat, 2005 yılında faaliyetlerine başlayan Transtek Transformator’un altyapısı ve sektörde deneyimli kişilerin bir araya gelerek 2009 yılında kurmuş oldukları bir şirkettir. “Halka Hizmet, Hakk’a Hizmettir” sloganıyla sektöre giriş yapan Astor Seyahat, kısa sürede Şanlıurfa sınırları dışına çıkarak Türkiye genelinde bilinen bir otobüs firması olmuştur.

Yenilikçi şirket çalışanları ve deneyimli personelleri ile yolcu taşımacılığında kaliteli hizmetlerde bulunan firma, Şanlıurfa çıkışlı olmak üzere İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir gibi büyük şehirlere günlük sefer yapmaktadır.

Şirket, filosundaki tüm araçları yenileyerek müşterilerine daha konforlu ve daha güvenli bir seyahat deneyimi yaşatırken, yol boyunca sıcak-soğuk ikramlıkları ve teknolojik donanımlarıyla da yolculuğu keyifli hale dönüştürmektedir.

Astor Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 66 63 – 0850 360 63 63 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.urfaastor.com/

Instagram: https://www.instagram.com/astorturizmm/

Lüks Mersin

Lüks Mersin Seyahat

1989 yılında Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç tarafından kurulan Lüks Mersin, müşteri beklenti ve deşen isteklerinin yanı sıra sektördeki tüm yeniliklere ayak uyduran ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren bir şirkettir.

Firma, filosunda Travego 15 SHD, Setra S416 HDH, Neoplan Tourliner, Neoplan Cityliner, Mercedes Travego ve Tourismo modellerinde 16 araca sahip olup, Mersin çıkışlı Türkiye’nin pek çok büyük şehrine her gün düzenli olarak seferler yapmaktadır. Araçlarının tamamı uydu yayınlı TV, konforlu ve geniş koltuklar, kablosuz internet ve müzik sistemine sahiptir. Yolcularına ise seyahatleri boyunca güler yüzlü bir hizmet odağında açık büfe ikramlıklarda bulunarak memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Lüks Mersin, tüm teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Mobil uygulama ile bilet alma sürecini kolaylaştırırken, yaptığı kampanyalarla da müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

Lüks Mersin Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 00 12 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.luksmersin.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/luksmersincom/

Mis Amasya Tur

Mis Amasya Tur

Mis Amasya Tur, 1982 yılında Veysel Aksöz, İlhan Şener, Nazım Güney ve Şahin Koçak tarafından Amasya merkezli kurulan şehirlerarası bir yolcu taşıma şirketidir. İlk seferlerine Mercedes O302 otobüsle başlayan firma, kuruluşundan 7 ay gibi kısa bir süre sonra filosuna kattığı 13 adet yeni O302 otobüsle ağını genişleterek Türkiye’nin farklı noktalarına yolcu taşımacılığına devam etti.

Firma, şu anda 10 adet özmal 2016 model Mercedes Travego ve 10 adet kiralık otobüs ile çalışmalarında devam etmektedir. Bugün, Türkiye genelinde 80 adet bilet satış ofisi ve 320 çalışana sahip olan Mis Amasya Tur, deneyimli kaptan ve güler yüzlü personelleri ile yolcularına keyifli ve güvenli bir seyahat imkânı sunmaktadır.

Mis Amasya Tur Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0358 218 38 71

Web Site: https://www.misamasyatur.com.tr/

Best Van Turizm

Best Van Turizm

1990 yılında Arslan Bayram tarafından Van merkezli kurulan Best Van Turizm, şehrin bilinen ve şehirlerarası yolcu taşımacılığında tercih edilen otobüs firmalarından biridir. 30 yıllık sektör tecrübesi ve yenilikçi bakış açısıyla araçlarına sürekli yatırım yapan firma, müşterilerine konforlu ve güvenli bir seyahat imkânı sunmaktadır.

Bugün, Türkiye’nin birçok noktasına sefer düzenleyen Best Van Turizm aynı zamanda Irak, İran ve Gürcistan’a da yaptığı seferlerle yurtdışı ulaşımı için yatırımlar yapmaktadır.

Konforlu, kaliteli ve yenilikçi bir ulaşım imkânı sağlama hedefinde olan firma, deneyimli kaptan ve güler yüzlü personelleri ile yolcularına uzun yolculuklarda dâhil konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır. Araçlarının tamamı 2+1 hat olup, TV, müzik yayını ve kablosuz internet gibi olanaklara sahiptir.

Best Van Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0432 215 56 56 – 0530 400 01 32

Web Site: https://www.bestvantur.com/

Instagram: https://www.instagram.com/best_van_tur_/

Nevşehir Seyahat

Nevşehir Seyahat

Ulaşım sektörüne ilk olarak 1952 yılında Kervansaray adıyla giriş yapan firma, 1978 yılında Lale Seyahat, 1988 yılında ise Nevtur Turizm olarak çalışmalarına devam etmiştir. 2005 yılına gelindiğinde ise alınan karar ve yapılan yatırımlarla adını Nevşehirlililer Seyahat olarak değiştiren firma 2018 yılında ortaklık yapısı değişince kapanış yapmıştır. Ancak aradan çok fazla bir süre geçmeden aynı yılın Mayıs ayında yeni ve daha güçlü olmak üzere adını Nevşehir Seyahat olarak değiştirerek sektörde çalışmalarına kaldığı yerden devam etme kararı almıştır.

Sektöre uzun yıllar hizmet etmiş kişiler tarafından yönetilen Nevşehir Seyahat, yaptığı yatırımlar ve teknolojinin sektöre kattığı yeniliklerle çıtayı yükseltmiş ve yolcu taşımacılığı sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır.

Filosundaki tüm araçlar konforlu hat olup, yolcuların güvenli ve rahat bir seyahat gerçekleştirmesi için tüm teknolojik gereçlere sahiptir. Nevşehir kalkışlı Türkiye’nin çeşitli illerine seferler düzenleyen firma, online bilet uygulaması ve kampanyaları ile şehrin yolcu taşımacılığında tercih edilen markalarından biri olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Nevşehir Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 241 50 50

Web Site: https://www.nevsehirseyahat.com.tr/

Instagram: https://instagram.com/nevsehirseyahat/

Şanal Kırşehir

Şanal Kırşehir

1968 yılında Ömer Şanal tarafından kurularak O 302 model otobüslerle ulaşım sektörüne giriş yapan Şanal Kırşehir firması, Kırşehir başta olmak üzere Türkiye’de ulaşım sektöründeki bilinen markalarından biridir. Deneyimli kaptan ve güler yüzlü personelleri ile müşterilerine kaliteli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunan firma, filosunda yaptığı yeniliklerle araçlarını yenileyerek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Bugün, Kırşehir kalkışlı Türkiye’nin birçok noktasına günlük seferler düzenleyen Şanal Kırşehir, yolcularına seyahatleri boyunca keyif alabilecekleri TV, kablosuz internet ve müzik yayını gibi teknolojik imkânlar sunmaktadır. Bununla birlikte yol boyunca ikramlıkları ve seyahat sonrası sunduğu ücretsiz şehiriçi servis imkânıyla da yolcularının güvenini kazanmaktadır.

Şanal Kırşehir Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 40 40 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.sanalkirsehir.com/

Instagram: https://instagram.com/sanalkirsehir/

Topçam

Topçam

1961 yılında Tokat merkezli kurulan Topçam firması, yalnızca 2 adet otobüsle Ankara ve İstanbul seferleriyle ulaşım sektörüne giriş yapmış ve aradan geçen 10 yılın sonunda filosuna kattığı yeni araçlarla ağını genişleterek Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenlemiş bir firmadır. Bugün Türkiye’nin 45 farklı noktasında 250 bilet satış ofisi ve 24 araçlık filosuyla Afyon, Uşak, İzmir, Eskişehir, Bursa, Antalya, Denizli, Aydın, Muğla, Sivas, Kayseri, Gaziantep ve İstanbul gibi önemli büyük şehirler ulaşım hizmeti vermektedir.

850’e yakın çalışanıyla müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan Topçam, sınırsız müşteri memnuniyeti esası üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Araçlarının tamamı 2+1 konforlu hat olup, TV, müzik yayını ve internet gibi teknolojik olanaklara sahiptir.

Topçam Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 440 00 60 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.topcam.com.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/topcamcom/

Murat Turizm

Elazığ Murat Turizm

Adını Murat Nehri’nden alan Elazığ Murat Turizm, 1974 yılında Elazığ merkezli kurulmuş bir şehirlerarası yolcu taşıma şirketidir. Kuruluğu ilk yıllarda yalnızca Ankara ve İstanbul seferleri yapan Murat Turizm, 1992 yılında filosuna kattığı yeni araçlarla sefer sayısını arttırarak Türkiye’nin pek çok noktasına düzenli olarak seferler düzenlemiştir.

Bugün, 20 araçlık otobüs filosuyla Elazığ kalkışlı İstanbul, Ankara, Çanakkale, Bodrum, Antalya, Mersin ve Bursa gibi şehirlere günlük olarak seferler düzenlemektedir. Yenilikçi bakış açısıyla her geçen yıl kendini yenileyen firma, teknolojiyi de takip ederek müşterilerine mobil ve kampanyalı bilet satın alımı kolaylığı sağlamaktadır.

Murat Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0424 224 12 68

Web Site: https://www.elazigmuratturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/elazg_murat_turizm/

Truva Turizm

Çanakkale Truva Turizm

Kurulduğu ilk yıllarda Kale-Çan Seyahat ve Çan Birlik olarak hizmet veren firma, 1992 yılında gelindiğinde tekrardan yapılanarak yeni adıyla Çanakkale Truva Turizm olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Kurulduğu ilk günden bu yana sürekli kendini yenileyen firma, müşteri memnuniyetine önem vererek kısa sürede Türkiye’nin bilinen ve güvenilen markalarından birine dönüşmüştür.

Sahip olduğu konforlu 2+1 otobüsleriyle her gün İstanbul, İzmir, Ankara yolunda olan Truva Turizm, deneyimli kaptan ve güler yüzlü personelleriyle pek çok müşterinin güvenini kazanmış olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedefimiz her zaman daha ilerisi ve daha iyi olmaktır diyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında düzenli ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Truva Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0286 213 30 98 – 0286 212 23 33

Web Site: https://www.truvaturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/truvaturizmcom/

Çayırağası VIP

Çayırağası VIP

1944 yılında Gaziantep merkezli kurulan Çayırağası, Türkiye’nin ilk karayolu taşımacılığı firmalarından birisidir. Yıllar içerisinde büyüyerek sınırları Gaziantep dışına taşan Çayırağası, yılların verdiği tecrübe ile sektördeki yerini sağlamlaştırmış ve ülkenin en prestijli markalarından biri olmuştur. Her zaman yüksek performans ve yolcu memnuniyetini benimseyen firma, birçok ilke imza atmış, Türkiye’deki birçok otobüs firmasına öncülük etmiştir.

Filosundaki yeni araçlarıyla Türkiye’nin hemen hemen her noktasına sefer düzenleyen Çayırağası, yolcularına kaliteli ve güvenli bir seyahat imkânı sunarak çalışmalarını sürdürmektedir. Araçlarının tamamı 2+1 konforlu hat olup, koltuk arkası TV, kablosuz internet, 220v priz ve müzik yayını gibi teknolojik gereçlere sahiptir.

Çayırağası, Gaziantep kalkışlı İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm bölgelerdeki büyük şehirlere düzenli olarak sefer düzenlemekte, her bütçeye hitap eden bilet fiyat politikasıyla yolcu portföyünü arttırmaktadır.

Çayırağası Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 00 27

Web Site: https://www.cayiragasi.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/cayiragasivip/

Es Turizm

ES Turizm

Ankara, İstanbul, İzmir, Alanya, Kocaeli ve Kırıkkale şehirlerine düzenli olarak otobüs seferleri düzenleyen Es Turizm, farklı modellerdeki 10’a yakın araç filosuyla Kırıkkale merkezli olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Yolcu taşımacılığı sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek yapılanan firma deneyimli kaptan ve güler yüzlü personelleriyle müşteri memnuniyetini arttıracak çalışmalar yapmaktadır.

Bu çalışmaların bir meyvesi olan çevrimiçi bilet satışları ve mobil uygulaması ile seyahatleri öncesi bilet alma kolaylığı sağlayan firma, sektörde emin adımlarla ilerleyerek hizmetlerine devam etmektedir.

Es Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 44 71 (Çağrı Merkezi)

Web Site: https://www.esturizm.com/

Instagram: https://instagram.com/esturizm

Kütahya Astur

Kütahya Astur

Kütahya merkezli kurulan ve kurulduğu günden bu güne Kütahya’da tercih edilen bir otobüs firması olan Astur, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu şehirlerinde birçok noktaya düzenli olarak otobüs seferleri düzenleyen bir firmadır. Sıklıkla Ankara, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir ve İstanbul gibi illere yaptığı uygun fiyatlı ulaşımlarıyla bölge halkı tarafından kullanılmaktadır.

Önce güven ilkesini benimseyen ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Astur, yolcularına filosundaki teknolojik araçlarıyla konforlu ve kaliteli bir ulaşım deneyimi yaşatırken, yaptığı kampanyalı bilet tarifeleriyle de güvenini kazanmaktadır.

Kütahya Astur Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0274 224 33 00

Web Site: https://www.kutahyaastur.com.tr/

Kent Turizm

Kent Turizm

Kayseri’nin köklü firmalarından biri olan Kent Turizm, 1955 yılında Kayseri merkezli kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda sektörün zorlu şartlarında ayakta kalmayı başararak her geçen yıl yatırımlarını devam ettiren firma, başta Kayseri halkının olmak üzere Türkiye genelinde güven kazanan bir marka olmuştur.

Ulaşım hizmetlerine başladığı ilk yıllarda kamyondan bozma ağaç kasalı Chevrolet ve Margrus araçlarla yolcu taşımacılığı yapan firma, 1970’li yıllara gelindiğinde ise o dönemin meşhur araçları olan O 302 otobüsleri filosuna katarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Bugün 70’den fazla son model otobüsü, 300’ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personel ve 70 adet şehir içi servis noktasıyla sektörde yerini sağlamlaştırmıştır. Kent Turizm, Kayseri çıkışlı olmak üzere her gün İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Bursa ve Adana gibi büyük şehirler dahil Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir.

Kent Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 360 38 00

Web Site: https://www.kentturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/kentturizm/

Ak Turizm

Ak Turizm

Kahramanmaraş merkezli olarak 1994 yılında Ali Kurtul tarafından kurulan Ak Turizm, Kahramanmaraş’ı geleceğe taşıyacak bir proje olarak doğmuş ve kısa sürede yapılan yatırımlar ile Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşımacılığı yapan bir firmaya dönüşmüştür. Yaptığı yatırımlarla filosundaki araç sayısını arttıran Ak Turizm, Ankara, Bursa, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her noktasına otobüs seferleri düzenleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Ak Turizm, müşterilerine konforlu bir araç içi deneyim sunmaktadır. 2+1 koltuklu rahat hat otobüslerinde koltuk arkası TV, kablosuz internet ve geniş bir müzik arşiv yayını bulunmaktadır. Bununla birlikte seyahat süresince açık büfe sıcak ve soğuk içecek ve aperatif atıştırmalık imkanları bulunmaktadır.

Ak Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0344 235 00 00

Web Site: https://www.akturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/akturizmtr/

Özlem Batman Turizm

Özlem Batman Turizm

Batman’ın şehirlerarası yolcu taşımacılığında kaliteli hizmet veren otobüs firması Özlem Batman Turizm, 21 araçlık 2+1 yeni model araçları, deneyimli kaptan ve güler yüzlü personelleri ile şehrin tercih edilen markalarından biridir. 2015 ve 2020 Mercedes Benz Travego araçlarının tamamı teknolojik gereçlerle donatılmış olur, seyahat sürecince sıcak soğuk içecek ve atıştırmalık ikram servisleri bulunmaktadır.

Özlem Batman Turizm, A kalite hizmet anlayışı ile müşterilerine uygun fiyatlı sunduğu biletler ile zengin bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde bilet satış ofisi bulunan firma, seyahat sonrası yolcularına ücretsiz şehiriçi servis imkanı da sunmaktadır.

Özlem Batman Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0488 214 47 47 – 48

Web Site: https://www.ozlembatman.com/

Instagram: https://www.instagram.com/ozlem_batman/

Iğdırlı Turizm

Iğdırlı Turizm

1989 yılında Iğdır merkezli olarak kurulan Iğdırlı Turizm, 30 yılı aşkın tecrübesi ile Iğdırlılara hizmet veren, Nahçıvan ve Azerbaycan’a ise yaptığı seferlerle bayrak taşıyıcılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana yolcularına iyi hizmet verme ilkesini benimseyen ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Iğdırlı Turizm, filosundaki 50 adet Mercedes Travego araçlarıyla Türkiye’nin birçok noktasına doğrudan otobüs seferleri düzenlemektedir.

Araçları 2+1 ve 2+2 olup, yolcuların ihtiyaç duyabileceği tüm teknolojik gereçlere sahiptir. Bununla birlikte yolculuk boyunca verilen ikramlıklar ve yolculuk sonrası ücretsiz şehiriçi servis imkanlarıyla müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0476 228 69 01

Web Site: https://www.igdirliturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/igdirliturizm/

Sahil Seyahat

Sahil Seyahat

Kuruluşundan 30 yılı aşkın bir süre geçen Sahil Turizm, yıllar içerisindeki kazanımlarını filosuna ve hizmetlerine yatırarak başta Rize olmak üzere Tüm Türkiye’de bilinen ve saygın bir marka haline gelmiştir. Yolcularına konforlu, güvenli ve keyifli bir yolculuk deneyimi sunmak için çalışmalarını sürdüren Sahil Seyahat, filosuna kattığı Setra ve Travego araçlar ile bölgenin öne çıkan firmalarından biri olmuştur.

Tüm araçları 2+1 konforlu ve geniş aralıklı koltuk düzenine sahip olup, koltuk arkası TV, kablosuz internet, geniş müzik ve film arşivine sahiptir. Bununla birlikte güzergâhı üzerindeki tam donanımlı mola yerleri ile yolcularına kaliteli bir yeme-içme deneyimi sunmaktadır. Sahil Seyahat, başta Karadeniz olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kuşadası ve Denizli gibi illere günlük seferler düzenlemektedir. Yolcuların seyahatleri sonrası merkezi noktalara ulaşımı için de ücretsiz şehiriçi servis imkânı bulunmaktadır.

Sahil Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 888 00 53

Web Site: https://www.sahilseyahat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/sahilseyahat/

Adıyaman Ünal Turizm

Adıyaman Ünal Turizm

1966 yılında Ahmet Taş ve Ünsan Sönmüş tarafından Adıyaman merkezli kurulan Ünal Turizm, 50 yılı aşkın tecrübesi ile şehrin güvenilir otobüs firmalarından biridir. Sektördeki tüm gelişmeleri takip eden ve bu doğrultuda yatırımlarını yapan firma, ger geçen yıl filosuna kattığı yeni araçlarla birlikte sunduğu konforlu ve güvenli bir seyahat ile saygın bir marka kimliğine bürünmüştür.

Adıyaman kalkışlı Türkiye’nin 21 iline otobüs seferleri düzenleyen Ünal Turizm, yolcularına seyahatleri boyunca yararlanabilecekleri koltuk arkası TV üniteleri ile geniş bir müzik ve film arşivinin yanı sıra sıcak-soğuk içecekleri ile kablosuz bir internet deneyimi de yaşattırıyor.

Adıyaman Ünal Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0416 216 11 12

Web Site: https://www.adiyamanunalturizm.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/adiyamanunalturizm/

Safran Turizm

Safran Turizm

Kuruluşu 1945’li yıllara dayanan Safran Turizm, Karabüklü Yılmazlar ailesinin girişimi olarak Karabük merkezli kurulmuş olup, ilk seferlerini Karabük-İstanbul yaparak ulaşım sektörüne giriş yapmıştır. Şehirlerarası yolcu taşımacılığının Türkiye’de ilerleme kaydettiği 80’li yıllarda seferlerine düzenli olarak devam firma, 2004 yılına gelindiğinde ise yeni bir heyecanla, kurumsal ve modern yeni yüzüyle Safkar Safran Turizm’i kurarak çalışmalarına kaldığı yerden devam etmiştir.

Tüm bu geçen süre zarfında filosuna da yatırım yapan firma, yenilenen araçlarıyla ağını genişleterek Safranbolu kalkışlı İstanbul, Ankara, İzmir ve Adapazarı ve İstanbul’dan Eflani, Azdavay ve Araç güzergâhları arasında seferleriyle yolcularına hizmet vermektedir.

Safran Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 34 78

Web Site: https://www.safranturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/safranturizm/

Özgül Bafra Turizm

Kuruluşu 1989 yılı olan firma, ulaşım sektörüne ilk olarak Özlem Bafra adıyla giriş yapmış ve 1999 yılına gelindiğinde ismini Özgül Bafra olarak değiştirerek çalışmalarına devam etmiştir. 2000’li yıllarda Türkiye’de yolcu taşımacılığı sektörünün gelişmesiyle birlikte bu gelişmeye ayak uyduran firma, yenilediği araçları ve filosuna kattığı yeni araçlarla Bafra ve Samsunlulara şehirlerarası yolculuk hizmeti sunarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temel ilkesi yolcu taşımacılığında en iyi hizmeti verebilmek olan firma, 30 yılı aşkın bilgi ve deneyimiyle müşterilerine kaliteli ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Araçlarının tamamı 2+1 ve 2+2 Mercedes Travego olup, teknolojik gereçlerle donatılmıştır.

Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0362 544 55 44 – 0533 922 55 34

Web Site: https://www.ozgulbafra.com/

Instagram: https://www.instagram.com/ozgulbafraturizm/

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale Turizm

“Yol arkadaşınız” sloganıyla Giresun merkezli olarak kurulan Fındıkkale Turizm, Karadeniz şehirleri başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir seferleriyle müşterilerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Firma, filosundaki son teknolojiye sahip Travego otobüsleri ile müşterilerine konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır.

Deneyimli kaptan ve personelleriyle Giresun’u Türkiye’nin büyük şehirlerine bağlayan Fındıkkale Turizm, çevrimiçi bilet satın alma kolaylığı ve indirimli bilet politikasıyla konuklarına bütçeli bir otobüs seyahat fırsatı sunmaktadır.

Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 811 55 28

Web Site: https://www.findikkale.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/sfindikkale/

Öz Doğu Kars Turizm

Öz Doğu Kars

1983 yılında Mürsel Ekici tarafından Kars merkezli olarak kurulan Öz Doğu Kars Turizm, 7 araçlık Mercedes marka otobüsleri ile Kars çıkışlı olmak üzere İstanbul, Ankara, Ağrı, Erzurum, Bingöl ve Iğdır gibi şehirlere otobüs seferleri düzenleyen bir şirkettir.

Deneyimli kaptan ve personelleriyle müşterilerinin beklentilerine kaliteli ve seyahatleri sırasında konforu sunmak amacıyla çözümler sunan firma Kars halkının güvenini kazanarak yolcu taşımacılığında tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Öz Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0474 223 23 00 – 0474 223 36 09

Web Site: https://www.ozdogukars.com/

Lüks Erzincan Seyahat

Lüks Erzincan Seyahat

1992 yılında Ünal Yılmaz tarafından Erzincan merkezli olarak kurulan Lüks Erzincan Seyahat, 7 araçlık filosu ile her gün İstanbul, Ankara, Afyon, Uşak, İzmir, Sakarya ve Sivas’a otobüs seferleri yapan bir firmadır.

Firma Türkiye genelinde 14 bilet satış ofisi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Deneyimli kaptan ve hostesleriyle yolcularına seyahatleri boyunca konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunan Lüks Erzincan Seyahat, bütçeli bilet fiyatlarıyla da tercih edilen bir markadır.

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0446 214 78 78

Web Site: https://www.lukserzincan.com/

Lüks Aksel Seyahat

Lüks Aksel Seyahat

1997 yılında Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından bir aile şirketi olarak kurulan Lüks Aksel Seyahat, Konya’nın Akşehir ilçe merkezli şehirlerarası çalışan tek firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana aynı kalitede hizmetlerini sürdüren firma, kısa sürede Akşehir’den çıkıp önce Konya ve daha sonra Türkiye’nin birçok noktasında bilinen bir marka haline gelmiştir.

Filosunda 24 adet Mercedes Travego, 3 adet Neoplan Tourliner ve 5 adet Mercedes Tourismo otobüs bulunduran firma, Akşehir ve Konya kalkışlı Bursa, Yalova, Ankara, Antalya, İzmir, Manisa, İstanbul, Edirne, Denizli, Aydın, Söke, Bodrum, Muğla ve Marmaris istikametinde seferler düzenlemektedir.

Tüm araçları ergonomik koltuk olup, koltuk arkası dokunmatik ekran TV ünitesi, kablosuz internet, müzik ve film arşivine sahiptir. Uzun yolculuklarda dahi geniş diz mesafeli koltuklarıyla yolcularına konforlu bir seyahat ayrıcalığı sunan Aksel Turizm, Konya’da şehirlerarası seyahatlerde tercih edilen bir markadır.

Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0332 813 38 02 – 03

Web Site: https://www.luksakselseyahat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/luksaksel/

Süzer Seyahat

Süzer Seyahat

Trabzon merkezli kurulan ve kısa sürede Trabzon halkı tarafından şehirlerarası yolcu taşımacılığında tercih edilen bir marka haline gelen Süzer Seyahat, yolcularına koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

Filosuna yaptığı yatırımlarla kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti veren Süzer Turizm, Trabzon kalkışlı olmak üzere bugün Türkiye’nin birçok noktasında her gün olmak üzere seferler düzenlemektedir. Zaman zaman yaptığı indirimli bilet kampanyaları ile her bütçeye hitap eden fiyat politikaları Süzer Turizm’i Trabzon’daki diğer otobüs firmaları arasında bir adım öne çıkarmıştır.

Süzer Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0462 328 03 22

Web Site: https://www.suzerseyahat.com.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/suzerturizm/

Çorum Kargı Turizm

Çorum Kargı Turizm

1960 yılında kurularak karayolu yolcu taşımacılığına başlayan Kargı Turizm, Çorum merkezli bir firma olup, İstanbul, Ankara, Afyon, Bolu, Düzce, İzmir, Kastamonu ve Sakarya şehirlerine seferler düzenleyen bir otobüs firmasıdır.

Filosunda 11 adet son teknolojiye sahip Travego otobüsü bulunan Kargı Turizm, 50’ye yakın bilet satış ofisi, deneyimli kaptan ve personelleriyle yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi sunmaktadır.

60 yıllık tecrübe, bilgi ve birikimiyle Türkiye’de ulaşım sektörünün tanınan yüzü olan Kargı Turizm, dededen toruna ve babadan oğullara bırakılan büyük bir ailenin güven veren markasıdır.

Çorum Kargı Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0364 651 22 39 – 26 08 – 31 07

Web Site: https://www.kargiturizm.com/

Instagram: https://www.instagram.com/corumkargiturizmresmi/

Lüks Gümüşhane Turizm

Lüks Gümüşhane Turizm

2006 yılında kurulan ve kısa bir sürede filosuna kattığı 12 adet yeni otobüsü ile İstanbul, Ankara, Bursa ve Samsun yolunda müşterilerine hizmet veren Lüks Gümüşhane Turizm, şehir sakinlerinin şehirlerarası ulaşımlarında tercih ettiği markalardan biridir.

Sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek yenilediği araçları ile yolcularına konforlu bir seyahat deneyimi yaşatan firma, uyguladığı düşük bütçeli bilet politikasıyla da müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Lüks Gümüşhane Turizm, Türkiye genelinde 20’den fazla bilet satış ofisine sahiptir. Firma, yolcularına son varış noktasından merkezi yerlere gidebilmelerini sağlayacak ücretsiz şehir içi servis imkânı da sunmaktadır.

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0456 213 29 29

Web Site: https://www.luksgumushane.com/

Instagram: https://www.instagram.com/luksgumushane/

Özlem Ardahan

Özlem Ardahan

1978 yılında Vahit Kayatürk tarafından kurulan Özlem Ardahan, şirket içi çalışan tecrübeli çalışanları ile Ardahan merkezli olarak hizmet veren bir yolcu taşıma şirketidir. Özlem Ardahan, müşteri memnuniyetini ilke edinen çalışmaları ile kısa sürede şehrin tercih edilen otobüs markalarından biri olmuştur.

He yıl filosunu yenileyerek büyümesini sürdüren Özlem Ardahan, kısa sürede sunduğu kaliteli hizmetler ile Ardahanlılar tarafından benimsenerek bölgenin güvenilir otobüs firmalarından biri haline dönüşmüştür.

Firma, müşterilerine sunduğu uygun bilet fiyatlarına ek olarak, seyahat süresince verdiği ikramlıklar ile konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır. Bugün, Ardahan çıkışlı olmak üzere İstanbul, Ankara, Trabzon, Erzurum ve Erzincan gibi şehirlere günlük seferler düzenleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Özlem Ardahan Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0478 211 35 68

Web Site: https://www.ozlemardahan.com.tr/

Turgutreis Turizm

Turgutreis Turizm

Kars merkezli olarak kurulan Turgutreis Turizm’in kökü 1928’li yıllara kadar dayanmaktadır. Firma, 14 farklı sektörde 1.000’e yakın personeli ile hizmet veren Turgutreis Grup’un bir parçası olan doğmuş, geçmişten gelen bilgi ve birikim ile kısa sürede başta Kars olmak üzere Türkiye’nin bilinen markalarından biri haline dönüşmüştür. Bugün, yolcu taşımacılığı sektöründe referans gönderilen Kars merkezli Turgutreis Turizm, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hem yolcularına aradığı kalite ve konforu sunmuş hem de Türkiye’de sektöre önemli katkılarda bulunmuştur.

Kurulduğu ilk yıllarda yalnızca 1 otobüs ile şehirlerarası yolcu taşımacılığına başlayan Turgutreis Turizm, bugün ise onlarca özmal son model otobüsleri ile Kars çıkışlı Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet vermektedir.

Turgutreis Turizm otobüslerinin tamamı son teknolojiye sahip olup, konforlu ve güvenli bir seyahat imkânı sunmaktadır.

Turgutreis Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0474 213 58 58 – 0533 356 68 46

Web Site: http://www.turgutreis.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/turgutreis_turizm/

Lüks Amasya İtimat

Lüks Amasya İtimat

1986 yılında Hüsnü Gürel tarafından Amasya merkezli olarak kurulan Lüks Amasya İtimat, kurulduğu güncen bu yana sektördeki tüm yenilikleri takip edip uygulayarak kısa sürede bölgenin yolcu taşımacılığında tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. Firma, kurulduğu ilk yıllarda 9 adet O 302 Mercedes ve 2 adet Süper Man ile şehirlerarası yolcu taşımacılığına başlamış ve kısa sürede filosuna yaptığı yatırımlarla otobüs sayısını arttırıp ağını genişletmiştir.

30 yılı aşkın hizmetleriyle müşterilerinin güvenini kazanan Lüks Amasya İtimat, bugün İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına son teknolojiye sahip otobüsleri ile seferler düzenlemektedir.

Araçlarının tamamına yakını 2+1 konfor hattı olup, yolculuğun keyifli bir şekilde geçmesini sağlayacak teknolojik donanımlara sahiptir.

Lüks Amasya İtimat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0358 312 12 21

Web Site: http://www.luksamasyaitimat.com/

Instagram: https://instagram.com/luksamasyaitimat05/

Lüks Karaman Seyahat

Lüks Karaman Seyahat

1995 yılında ulaşım sektörüne giriş yapan Lüks Karaman Seyahat, ilk yıllarında yerel bir firma olarak yolcu taşımacılığı yaparken yönetim başarısı ve deneyimli kaptanları ile kısa süre içerisinde ulusal bir firmaya dönüşerek çalışmalarını sürdürmüştür.

Yolcularının Türkiye’nin her şehrinde, her otogarında bir Lüks Karaman Seyahat aracı görmelerini arzulayan firma, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürerek, filosuna kattığı yeni araçlar ile bu vizyonuna emin adımlarla ilerlemektedir.

Lüks Karaman Seyahat Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0338 212 32 10 – 0338 214 92 03

Web Site: https://www.lukskaramanseyahat.com/

Instagram: https://www.instagram.com/karamanbirer/

Buzlu Turizm

Buzlu Turizm

2009-2010 yılları arasında Eskişehir merkezli yolcu taşımacılığı hizmeti veremeye başlayan Buzlu Turizm, bugün tamamı kendisine ait olan 40 adet özmal otobüsü ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörde hizmet vermeye başladığı yıllar Alanya, Kemer, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, Bodrum, Edirne ve Kırklareli seferleri yapan firma bugün hizmet ağını genişleterek Türkiye’nin birçok farklı noktasına gitmektedir.

Sınırsız müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan şirket politikası, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürerek, filosun ve personellerine yaptığı yatırımlarla operasyonlarını sürekli geliştirmiş ve yolcularının güvenini kazanmıştır.

1000’e yakın çalışanı, 300’e yakın bilet satış ofisi ve onlarca şehiriçi servis araçlarıyla hizmetlerine devam eden Buzlu Turizm, müşterilerine konforlu ve güvenli bir seyahat imkânı ile birlikte kaliteli hizmet sunmaktadır.

Buzlu Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0222 217 45 02

Web Site: https://www.buzlu.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/buzlucomtr

Efe Tur

1990 yılında bir aile şirketi olarak merhum Mehmet Sadık Efe öncülüğünde kurulmuş olan Efe Tur, 2012 yılının Ekim ayında Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ortaklığında çalışmalarını sürdüren bir otobüs firmasıdır. Efe Tur, “Önce insan” anlayışı ile hareket ederek kurulduğu yıllardan bu güne filosuna ve çalışanlarına kattığı değer ile sektördeki tüm değişkenliğe ayak uydurmuş ve bunun bir yansıması sonucu Türkiye’nin birçok noktasında bilinen ve güvenilen bir marka olmuştur.

Efe Tur, bugün İstanbul başta olmak üzere Antalya, Ankara, Bandırma, Bodrum, Bolu, Çanakkale, Çankırı, Didim ve Düzce’ye seferler düzenlemektedir. Filosundaki araçlar 2+1 ve 2+2 olup, yolcularına seyahatleri boyunca koltuk arkası TV, kablosuz internet, müzik ve film izleyebilecekleri geniş bir arşiv olanağı sunmaktadır.

Efe Tur Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0850 600 00 10

Web Site: https://www.efetur.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/onlineefetur/

Balıkesir Turizm

Balıkesir Turizm

1997 yılında Balıkesir merkezli kurulan Balıkesir Turizm, “Zamana Saygılı İşletmecilik” anlayışıyla ulaşım hizmeti veren bir otobüs firmasıdır. 100’den fazla çalışanı, 13 terminal ve onlarca servis aracıyla Balıkesirlilere hizmet veren firma, yaptığı yatırımlar ile bugün tamamı özmal olan Sprinter marka otobüsler ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Balıkesir’de şehirlerarası ulaşımda tercih edilen bir marka haline gelen Balıkesir Turizm, periyodik aralıklarla ekip içi yaptığı sektörel eğitim programları ile çalışan kalitesini arttırarak müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Firma, Balıkesir kalkışlı tüm ilçe ve Bursa dahil olmak üzere günlük seferler düzenleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Balıkesir Turizm Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0541 515 10 10

Web Site: https://www.balikesirturizm.com.tr/

Düzce Güven

Gelecek Taşıyoruz ilkesiyle sektöre giriş yapan Düzce Güven, teknolojinin sunduğu tüm yenilikleri takip ederek yatırımlarını sürdüren ve müşterilerine konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti vermeyi amaçlayan yerel bir otobüs firmasıdır. Filosundaki Mercedes ve Man otobüsler, yolcuların konfor ve gereksinimleri karşılayacak düzeyde ve kalitededir.

Firma, Ankara ve İstanbul şehirleri başta olmak üzere, Antalya, Bursa, İzmir ve Eskişehir’e her gün karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Seyahat öncesi ve sonrası müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden düşünen ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Düzce Güven, sınırsız müşteri memnuniyeti üzerine hizmet vermektedir.

Firma, yolcularının seyahatleri sonrası merkezi noktalara gitmeleri için ücretsiz şehiriçi servis imkânı sunmaktadır. Yenilikçi firma, eğitimli personelleriyle birlikte şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe Düzce’de tercih edilen ve güvenilen bir markadır.

Düzce Güven Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 444 67 81

Web Site: https://www.duzceguven.com.tr/

Sinop Birlik

Sinop Birlik

Sinop Birlik, 1983 yılında Necmettin Yılmaz tarafından kurulan bir otobüs firmasıdır. Sektöre 4 araçlık özmal otobüs ile giriş yapan firma, yıllar içerisinde yaptığı yatırımlar ve müşteri memnuniyeti ile bölgede tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

İlk yıllarında Sinop kalkışlı Ankara, İstanbul, Trabzon ve Samsun şehirlerine seferler düzenlerken, bugün Ege ve Akdeniz bölgesindeki birçok noktaya günlük otobüs seferleri yapmaktadır. Sinop’un köklü otobüs firmalarından olan Sinop Birlik, müşteri memnuniyetini öncelikleri olarak bilip bu doğrultuda çalışmalar yaparak tüm beklentilere cevap veren nitelikle hizmetler vermektedir.

Filosundaki otobüsler, müşterilerinin konfor beklentilerine fazlasıyla cevap verebilecek donanım ve yeterliliktedir. Bununla birlikte deneyimli kaptan ve hostesleriyle yolcularına güvenli bir seyahat imkânı sunmaktadır.

Sinop Birlik Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0368 271 57 00

Web Site: https://www.sinopbirlik.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/sinop.birlik/

Keşan Birlik

Keşan Birlik

Edirne’nin Keşan ilçesinde ilk tohumları atılan firmanın sektöre girişi Keşan ile Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapmaktı. Kurulduğu günden bu yana bu iki güzergâh arasındaki hizmetleri kısa sürede bölge halkının beğenisini kazanarak Keşan sınırlarını aşmış ve İstanbul ve Bursa gibi şehirlere sefer düzenler hale gelmiştir.

Bölgenin güvenilir otobüs firmalarından biri olan Keşan Turizm, her gün İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Biga ve Lapseki gibi güzergahlara seferler düzenlenmektedir. Otobüsleri yeni sayılabilecek konforda Mercedes Travego araçlardan oluşmaktadır. Otobüslerinin tamamında koltuk arkası TV, müzik ve film arşivi mevcuttur.

Keşan Birlik Otobüs Bileti Satın Al

İletişim: 0284 714 22 50 – 51 / 0284 714 46 91

Web Site: https://www.kesanbirlik.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/kesanbirlikofficial/

“Şehirlerarası Ulaşımda Türkiye’nin En İyi 100 Otobüs Firması!” üzerine 4 yorum

  • Merhaba Burcu hanım.

   Herhangi bir ücret almadık malesef, firmaların yaşına göre listenmiştir.

   Cevapla
  • Merhaba Burcu hanım.

   Herhangi bir ücret almadık, firmaların populerliğine göre listelenmemiştir firmalar, editorlerimiz tarafından random olarak oluşturulmuştur.

   Cevapla

Yorum yapın

Bizi Takip Edin