Şimdi Bavulları Hazırlamaya Sebep 10 Harika Plaj

0
1336

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte birçok kişide “bavulumu toplayıp bir adaya gideyim, denizin ve kumun tadını çıkarayım” düşüncesi oluşmaya başladı bile.

Artık iş yeri çekilmez bir hale geldi. Buz gibi serin sulara atlamak varken kim kapalı bir ofiste zamanını geçirmek ister ki… İşte size hemen şu an bavulunuzu hazırlayıp gitmek isteyeceğiniz yurt dışındaki birbirinden güzel 10 muhteşem plaj.

Yurt Dışında Gidebileceğiniz Birbirinden Çekici 10 Plaj

1.Palawan Adası, Filipinler

Palawan Adası

Filipinler’in en güzel adalarından Palawan Adası, adeta size bir suyun ne kadar berrak olabileceğini kanıtlıyor.

2.Navagio, Yunanistan

Navagio

Altın sarısı kumu ve masmavi denizi ile komşu ülkenin en güzel plajı Navagio karşınızda. Bu muhteşem plaja tek ulaşım alternatifiniz ise deniz yolu.

3.Whitehaven, Avustralya

Whitehaven

Bembeyaz silikon kumlarıyla ve 7 km. uzunluğundaki sahiliyle Avustralya’nın en keyifli plajlarından Whitehaven Kumsalı, gerçekten isminin hakkını veren tam bir “beyaz cennet”.

4.Phi Phi Adası, Tayland

Phi Phi Adası

Tayland’ın en bilinen ve en çok turist çeken adası olan Phi Phi, gerçekten muhteşem bir doğaya sahip. Bu adada unutulmaz bir ada tatili geçireceğinizi söyleyebiliriz. Ancak adada son yıllarda meydana gelen yapılaşmanın adayı bir nebze olumsuz etkilemiş. Gene de Phi Phi bavulları hazırlamaya sebep adalardan biri olmayı sonuna kadar hak ediyor.

5.Bora Bora, Fransız Polonezyası

Bora Bora Adası

Sahil üzerine kurulmuş bungalov evlerde hayallerin ötesinde bir tatile ne dersiniz? Bora Bora’da bunu gerçekleştirerek müthiş bir tatil geçirebilirsiniz. Ada, dalış tutkunlarının da vazgeçemediği rotalardan biri.

6.La Digue, Şeyşey Adaları

La Digue

2 bin kişilik nüfusa sahip küçük bir ada olan La Digue, muhteşem sahil şeridiyle sizi bekliyor.

7.La Islas Cies, İspanya

Las Islas Cies

İspanya’nın Atlas Okyanusu’na açılan kapısı diyebileceğimiz Las Islas Cies, muhteşem sahiliyle İspanya’nın etkileyici güzelliklerinden bir tanesi.

8.One Foot Adası, Cook Islands

One Food Island

Aitutaki Lagünü ile adeta cennetten bir köşe olan One Food Adası, Cook Islands ada topluluğunun önemli adalarından bir tanesi. Birçok çiftin balayı için bu tropik adayı neden tercih etmesine şaşmamak gerek.

9.Arambol, Hindistan

Arambol

Muhteşem güzelliği yanında hippi tarzını da hissedeceğiniz Arambol’da akşamları plajdaki müzik ziyafetlerine tanıklık etmek çok keyifli olacaktır.

10.Nungwi, Tanzanya

Nungwi

Zanzibar’ın en çok tercih edilen ve en güzel plajlarından biri olan Nungwi, birçok çiftin balayı için tercih ettiği muhteşem bir yer. Eğer deniz keyfi yapabileceğini bir yurt dışı rotayı arıyorsanız Nungwi’nin kesinlikle listenizde olması gerektiğini söyleyebiliriz. Ancak bölgedeki konaklama ücretlerinin bira tuzlu olduğunu belirtmemiz gerek.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.