Royal Sunshine Hotel İncelemesi

0
865

Bodrum tatil günlerini daha iyi şekilde değerlendirmek ve konaklamada her şey dâhil konseptinden yararlanmak için tercihleriniz arasına alabileceğiniz otellerden biri de Royal Sunshine Hotel’dir.

Denize sıfır konumu ile konuklarını ağırlayan Royal Sunshine Hotel, alkollü/alkolsüz her şey dâhil konsepti ile misafirlerini ağırlayan bir oteldir. Tesis genelinde kullanılabilecek ücretsiz wireless erişiminden, havuz ve diğer özellikleri, unutmayacağınız bir tatil yapmak adına düşünülmüş bölümleridir. 2017 yılında yenilenerek hizmete girmiş olması, fiyat bakımından rekabet edecek bir yönünü gösteriyor. Kalite konusunda da taviz vermeyen otelin personelleri, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine önem veren bir kadrodan oluşuyor.

Royal Sunshine Hotel İncelemesi

Manzarası ve Eğlence Tatil Bakışı

Bir tatilin güzel geçebilmesi için otelin her anlamda lüks hizmetlere sahip olması gerekiyor. Tabi bu da tek başına yeterli değildir. Gece ve gündüz manzarasına hakim olması gerekiyor ki konuklar istedikleri gibi güzel görüntülere ulaşabilsinler. Royal Sunshine Hotel, bu olanağı ile de misafirlerine Akdeniz’in en güzel manzarasını sunuyor. Otel, sadece manzara anlamında hoş bir yer değil. İçerideki kulübü sayesinde misafirleri dışarı çıkmadan eğlenebiliyorlar.

Havuzu ve Plajı

Alanya’da tatili güzel ve keyifli bir şekilde değerlendirmek isteyenlere en kaliteli hizmetler sunan Royal Sunshine Hotel, her anlamda kalite kokan bir adrestir. Havuzu ve plajı ile misafirlerini yazın sıcaklarında serinleten otelin çevresinin neredeyse tamamı havuz kaplıdır. Tabi denize sıfır konumda olması da havuzla yetinmek istemeyen konuklar için güzel bir fırsata dönüşüyor. Otelin kendine özel plajında hoş vakit geçirmek isteyen misafirlerine, şezlong ve güneş şemsiyesi hizmeti de sunuluyor.

Royal Sunshine Hotel İncelemesi

Royal Sunshine Hotel Müşteri Hizmetleri

2017 yılında yenilenen konsepti ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Royal Sunshine Hotel, çalışmaları ve personelleriyle de misafirlerinin memnuniyetini sağlamayı başaran bir adrestir. Tecrübeli bir kadro ile hizmet vermesi, bu yönden de konuklarının rahat etmesini sağlıyor.

Tatilinizin keyifli ve bir o kadar renkli geçmesini sağlamak için rezervasyon yaptıracağınız Royal Sunshine Hotel hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşarak daha net bilgilerin ortaya çıkmasında yardımcı olabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.