Boracay, bembeyaz kumsalıyla dünyanın en güzel plajları arasında gösteriliyor. Bu da adanın gün geçtikçe daha fazla ziyaretçinin gezi duraklarından birisi olmasını sağlıyor. 

Özellikle Kore, Çin ve Rus ziyaretçiler tarafından oldukça fazla tercih edilen bir destinasyon olan Boracay’ın yakın zamanda çok daha fazla ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor. Eğer siz de Filipinler‘i gidilecek ülkeler listenize aldıysanız, ülkeyi ziyaret ettiğinizde Boracay’ı da mutlaka görmeniz gerekiyor.

Patio Pacific Resort

Adada hizmet veren Patio Pacific Resort, ziyaretçilerini her anlamda memnun etmeyi amaç edinmiş oldukça başarılı konaklama alternatifleri arasında gösteriliyor.

Patio Pacific Resort

Otel, 90’lı yılların başında sadece 8 oda iken günümüzde farklı konseptlerde 60’ın üzerinde oda, havuz, fitness salonu, bar, çok keyifli bir bahçe ve diğer olanaklarıyla hizmet veriyor. Patio Pacific Resort, huzur içinde bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Odaların hemen hepsinin havuz manzaralı olduğunu da belirtelim.

Otel, 60’dan fazla odasıyla müşterilerine hizmet veriyor

Otel, bölgenin en cazip noktalarından biri olan White Beach‘e ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunuyor. Bu nedenle burası tatile gelenler için oldukça mantıklı bir konaklama seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de dünyanın en güzel kumsallarından biri olarak kabul edilen 4 km. uzunluğundaki White Beach’e yakın bir yerde kalmak istiyorsanız burayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

White Beach, dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul ediliyor

Siz de Boracay Adası’nın güzelliklerini keşfetmek ve bu güzel resortun konaklama seçeneklerini değerlendirmek isterseniz hemen Manila uçak bileti seçenekleriyle başkent Manila’ya gelebilirsiniz. buradan da Boracay’a geçebilirsiniz. Boracay’ı keşfetmek için acele etmenizi öneririz, zira birkaç yıl içerisinde burasının günümüzden çok daha kalabalık olacağından emin olabilirsiniz.

Panglao Adası Konaklama Seçeneği=>Bluewater Panglao Beach Resort

Sumilon Adası Konaklama Seçeneği=>Sumilon Bluewater Resort

Palawan Adası Konaklama Seçeneği=>Sheridan Beach Resort&Spa

Patio Pacific Resort İletişim Bilgileri

Eğer siz de Boracay ziyaretinizde konaklama seçeneği olarak Patio Pacific Resort’u tercih etmek isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak tatil köyü ile iletişime geçip rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Tatil planı yapan ziyaretçilerimiz için fikir vermesi açısından otelle ilgili deneyimlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Adres: Station 1, Boracay Tambisaan Jetty Port Rd, Malay, Aklan, Filipinler
Telefon:+63 36 288 3888
Web Sitesi: www.patiopacificboracay.com

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.