Türkiye’nin En İyi Karşılaştırmalı Otobüs Bileti Siteleri

Ülkemizde şehirlerarası ve uzun mesafe ulaşımında kullanılan birçok ulaşım yöntemi vardır. Otobüs ile ulaşım ise en çok tercih edilen yöntemlerden biri olarak biliniyor. Türkiye’nin farklı şehirlerine ulaşım söz konusu olduğunda havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolları gibi ulaşım yöntemleri kullanılıyor. Bu yöntemlerden denizyolu ulaşımı her şehre ve her rotaya uygun ulaşım imkânı vermediğinden en az kullanılan seçenektir. Daha sonrasında ise yine her rotaya doğrudan ulaşım imkânı vermeyen tren ile ulaşım da diğer seçeneklere göre daha az tercih ediliyor.

Karayolu ulaşımı aracılığı ile ülkemizin birçok noktasına ulaşmak mümkün. Türkiye’deki herhangi bir şehre otobüs ile ulaşım sağlamak için otobüs bileti almanız gerekir. Otobüs bileti almak için garlarda bulunan bilet ofislerine uğrayabilir ya da online bilet alabilirsiniz. Son anda bilet alma işlemlerini gerçekleştirmek çoğu zaman yolcunun otobüste yer bulamaması ya da otobüs kalkış saatini kaçırmasına neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve otobüs bileti alırken koltuk seçiminden tutun da bütçe dostu olan biletleri bulmaya kadar avantajlı bir tercih yapmak için online bilet alma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Online bilet alma işlemleri için kullanılan birçok otobüs bileti satan web sitesi bulunuyor. Bu platformlar arasında bütçenize en uygun olan ulaşım seçeneğini günler öncesinden seçerek yolculuğunuzu garanti altına alabilirsiniz. Hem en uygun otobüs firmasını seçmek hem de alacağınız hizmetleri önceden değerlendirerek tercih yapmak için online otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Türkiye'de Şehirlerarası Otobüs Yolculuğu

Ülkemizde hizmet veren bazı büyük otobüs firmaları bulunuyor. Bu firmalar aracılığı ile otobüs yolculuğu gerçekleştirebilir, otobüs ve hizmet seçenekleri arasından taleplerinize en uygun olanları seçebilirsiniz. Otobüs firması tercihini yaparken aracın varış noktasına ulaşım süresini, araç içi hizmetleri, konforlu bir yolculuk gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğinizi göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Birçok otobüs firması aynı varış noktasına neredeyse aynı zamanlarda yolculuk imkânı sunar. Farklı otobüs firmalarının fiyatlarını incelemek ve verdikleri hizmetleri kıyaslayarak sizin için en uygun otobüs biletini alabilirsiniz.

Otobüs firmalarının yolculuk fiyatları, verdikleri hizmetler ve benzeri konularda karşılaştırma yapmanıza imkan tanıyan online bilet satın alma platformları bulunmaktadır. Yazımızda online otobüs bileti alabileceğiniz platformlar hakkında merak edilen bilgileri bulabilirsiniz. Platformun ne zamandan beri hizmet verdiği, amaçları, hizmet çeşitleri ve otobüs bileti alma yöntemleri gibi konularda bilgi almak için okumaya devam edebilirsiniz.

Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Otobüs bileti almak için tercih edebileceğiniz iki temel yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki otobüs firmalarının hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana kullanılan firmanın bayisinden bilet alma işlemidir. Otobüs firmasına ait bayiye giderek görevliden size uygun bir otobüs seferi olup olmadığını kontrol etmesini isteyebilirsiniz. Sonrasında da bilet alma işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer yöntem ise günümüz teknolojisinin büyük bir nimeti olan online platformlardır. Evinizden çıkmadan, yolculuğunuzdan günler önce ya da saatler önce bilet almak için sanal platformlardan faydalanabilirsiniz.

Otobüs bileti almak için özellikle tercih ettiğiniz bir otobüs firması olduğunda o firmanın web sitesine giriş yaparak bilet almanız mümkün. Ancak bu işlem diğer otobüs firmalarının aynı yolculuk için hangi imkânları, hizmetleri sunduğunu ve fiyat tarifelerini görmenizi engeller. Bilet Bayi benzeri online otobüs bileti almak için kullanılan platformlar yolculuk için tercih edebileceğiniz bütün seçenekleri aktif olarak gösterir. Böylece tüm otobüs firmalarını, ulaşım sürelerini, mola sayısını ve benzeri birçok hizmeti karşılaştırarak biletinizi alabilirsiniz.

En İyi Otobüs Bileti Siteleri

Otobüs ile ulaşım ülkemizde her gün kullanılan şehirlerarası ulaşım seçeneklerinden biridir. Otobüs bileti almadan önce online platformlardan faydalanmak isterseniz birbirinden farklı birçok platformu tercih etmeniz mümkün. Platformlar yolculara tüm otobüs firmalarını karşılaştırarak taleplerini karşılayan otobüs seferini seçme imkânı verir. Böylece ister en uygun fiyatlı seçeneği isterseniz de hizmetleri en yoğun olan seçeneği seçebilirsiniz. Her durumda taleplerinizi karşılayacak otobüs seferlerini bulmak için oturduğunuz yerden online otobüs bileti sitelerini kullanmanız mümkün.

Otobüs firmalarının verdikleri hizmetler çoğu zaman birbirinden farklılaşır. Mola sayısı, hedef noktaya varış süresi, otobüs içi koltuk konforu, Wİ-Fİ bağlantısı gibi hizmetleri göz önünde bulundurmak için aşağıda yer alan online otobüs bileti satın alma sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerde taleplerinizi işaretleyerek filtreli bir arama gerçekleştirebilir ya da fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Hızlı, kolay ve güvenilir bilet alma imkânı tanıyan bazı otobüs bileti sitelerini sizler için yazımızda derledik.

Bilet Bayi (FixBilet)

FixBilet

Bilet Bayi, insanlara oldukça geniş bir araştırma yapma imkanı tanıyan online platformlardan biridir. Firmaların verdikleri hizmetlerden tutun da sefer seçeneklerine, fiyat bilgilerine kadar birçok bilgiye karşılaştırmalı olarak Bilet Bayi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sık sık yapılan sefer kampanyaları, yolcuların ihtiyaç duyabilecekleri bilgiler ve bir sonraki seyahatlerini planlamaya yardımcı olacak zengin blog içerikleri gibi ayrıcalıkları bulunmaktadır.

Bilet Bayi üzerinden havayolu ulaşımı, karayolu ulaşımı, demiryolu ulaşımı gibi birbirinden farklı alanlarda toplu taşıma biletleri araştırabilirsiniz. Uçak biletleri, otobüs biletleri, İDO biletleri hakkında karşılaştırma yapmak için oldukça kullanışlı bir teması bulunuyor. Bilet Bayi dijital platformu üzerinden dünyanın her yerine uçuş ve ulaşım imkânı bulunan firmaların seferlerini karşılaştırabilirsiniz.

Platformun en güzel yanı ise talebe uygun filtreleme yapma imkânı tanıyor olmasıdır. Almak istediğiniz hizmetleri, önceliklerinizi belirterek taleplerinize en uygun seferleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer seferler ile kıyaslama yapabilir yolculuk için bilet almadan önce size en uygun seferi seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Bilet Bayi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ve mutlu müşteri yorumları ile bilinen bir dijital platformdur. Platform üzerinde kolayca aradığınız bileti bulmanıza imkân tanıyan kullanıcı dostu bir tasarım bulunuyor. Hızlı bir şekilde aradığınız sefer, saat bilgisi, varış zamanı, mola sayısı, yolculuk ücreti gibi detayları karşılaştırmalı olarak görmeniz mümkün. Üstelik Bilet Bayi üzerinden bilet alırken kampanyalı fiyatlardan da faydalanabilirsiniz. Web sitesi üzerinden otobüs bileti almak için web sitesinin ana sayfası üzerinde yer alan kalkış ve varış bilgilerini, tarih bilgilerini doldurarak bilet arayabilirsiniz.

oBilet

oBilet

oBilet dijital bilet alma platformu 2012 yılından beri hizmet veren karşılaştırmalı bilet araştırma ve satın alma platformudur. Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kurulan dijital platform günümüze kadar birçok ödül almıştır. Platform üzerinden otobüs ve uçak bileti alma imkânı sağlanmakta. Web sitesi üzerinden ister mobil cihazınız ile isterseniz de bilgisayarınız aracılığı ile bilet alabilirsiniz.

oBilet dijital platformu temelde kullanıcılara karşılaştırma yaparak bilet alma imkânı tanır. Bilinen birçok bilet alma uygulaması gibi farklı firmaların seferlerini tek bir ekranda görmenize olanak tanıdığından karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma yaparken canlı destek seçeneğinden de faydalanmak mümkündür. Canlı destek sayesinde bilet almadan önce merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Yanlış bilet aldığınızda ya da bilette herhangi bir değişiklik yapmak istediğiniz zamanlarda da 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattından faydalanabilirsiniz.

oBilet dijital platformunun bir başka avantajı da kullanıcılara komisyonsuz bilet alma imkânı tanımasıdır. Komisyon ödemeden biletler arasında kıyaslama yaparak bilet alabilirsiniz. Platform üzerinden otobüs bileti almak için fazla uğraş sergilemeniz gerekmez. Web sitesinin otobüs bileti bölümüne giriş yaptıktan sonra gitmek istediğiniz yeri, başlangıç noktasını ve tarihi belirleyerek araştırma yapabilirsiniz. Sonrasında filtreleme yaparak da bilet alma işleminizi daha spesifik bir hale getirme şansınız bulunuyor. Şehirlerarası yolculuk için alacağınız bileti kolaylıkla oBilet online sistemi üzerinden alabilirsiniz.

Mobil Uygulama: IOS / Android

Enuygun

Enuygun

Enuygun online seyahat platformları arasında yer alan dijital platformlardan biridir. Enuygun dijital platformu üzerinden gerçekleştirebileceğiniz birçok eylem bulunuyor. Sadece otobüs bileti üzerine değil aynı zamanda kredi ve sigorta hizmetlerine kadar birbirinden farklı birçok işlem yapabileceğiniz alan bulunuyor. Enuygun üzerinden hizmet verilen alanlar aşağıdaki gibidir;

  • Uçak bileti
  • Otobüs bileti
  • Otel konaklama rezervasyonu
  • Araç kiralama
  • Kredi ve sigorta

Yukarıda yer alan kategorilerden herhangi biri için Enuygun üzerinden işlem yapabilirsiniz. Otobüs bileti almak için dijital platforma ait mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Günümüze kadar 6 milyondan fazla indirilmiş olan uygulama üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmek mümkün.

2008 yılından bu yana hizmet veren Enuygun dijital platformu üzerinden yılda 5 milyondan fazla bilet satılıyor. Bunun yanı sıra platformun çalışma alanı da bir hayli geniş. 180’den fazla çalışanı olan platform üzerinden bilet almak da oldukça kolaydır. Enuygun üzerinden otobüs bileti almak için başlangıç noktası ve varış noktası bilgileri ile birlikte tarih kategorilerini doldurmalısınız. Bu kategorileri doldurduktan sonra otobüs bileti bul seçeneğine tıklayarak farklı opsiyonları bir arada göreceğiniz ekrana yönlendirilirsiniz.

Siteye üyelik gerçekleştirerek fiyat alarmı butonunu da aktif etmeniz mümkün. Fiyat alarmı butonu tercih ettiğiniz yöndeki seferlerde en ucuz olan seferleri bildirim olarak almanız için tasarlanmış bir seçenektir.

Mobil Uygulama: IOS / Android

OnlineBilet

OnlineBilet

OnlineBilet, otobüs ve uçak bileti almak için aktif olarak kullanılan dijital platformlardan bir diğeridir. Bu platform üzerinden sadece otobüs ve uçak bileti alabilir, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde hizmet veren 200’den fazla otobüs firması ile çalışan OnlineBilet üzerinden otobüs bileti alırken neredeyse tüm otobüs firmalarının aktif olarak gördüğünüzden emin olabilirsiniz. Bunun yanı sıra 500’den fazla havayolu şirketi ile de anlaşmalıdır. Böylece hem uçak bileti hem de otobüs bileti alırken gözden kaçırdığım bir seçenek var mıdır diye düşünmeniz gerekmez.

OnlineBilet üzerinden işlem yapmak için üye olmanız gerekmez ancak üyelik ile birlikte bilet alırken çok daha hızlı hareket edebilirsiniz. Fatura bilgisi gibi doldurulması gereken alanlar üyelik sonrasında otomatik olarak hazırlanıyor. Hızlı alışveriş yapmak için üye olma opsiyonu bulunuyor. Güvenli ödeme ve online iptal seçenekleri sayesinde kullanıcılar tarafından daha çok beğenilmektedir. OnlineBilet üzerinden bilet alırken diğer firmalar ile kıyaslama yapabilirsiniz. Biletinizi aldıktan sonra gideceğiniz güzergâh hakkında birçok ilginç bilgiyi blog bölümünde bulmanız da mümkün. Bütçenize en uygun seçeneği tercih edip biletinizi aldıktan sonra kolay iptal etme imkânı da bulunmaktadır.

Üye olmadan da bilet satın alma imkânını sunan OnlineBilet üzerinden üye olarak bilet almanız önerilir. Bilet alırken tüm detayları sizlere sunacak olan OnlineBilet online sistemini sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama: IOS / Android

GoveGo

GoveGo

GoveGo, hem karayolu hem de denizyolu ulaşımında insanların ortak bir platform olarak kullandıkları web sitesidir. Genellikle uçak ve otobüs bileti üzerine kurulan dijital platformların aksine GoveGo üzerinden denizyolu ve karayolu ulaşımı için bilet bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra platform üzerinde sürekli olarak kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyalar ile kredi kartınıza artı puan alabilirsiniz.

Platformun asıl amacı birçok ulaşım firmasını tek bir ekranda gösterme olanağıdır. Böylece istediğiniz ulaşım firmasını tercih ederek hizmet ve ödeme yönünden daha kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz. Saniyeler içerisinde tek bir ekranda opsiyonları görme imkânı daha kolay bilet almanızı sağlar. Dijital platformun web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Canlı destek seçeneğinden faydalanarak da kolayca yardım almanız mümkün.

GoveGo üzerinden online otobüs bileti almak isterseniz takip etmeniz gereken birkaç basit aşama bulunuyor. Öncelikli olarak ana sayfa üzerinde yer alan kalkış yeri, varış yeri ve gidiş tarihi ibarelerini doldurun. Sonrasında otobüs bileti ara butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan opsiyonların her biri belirlediğiniz tarih ve saatte hedef konuma ulaşım sağlayan firmalardır. Bu firmalar arasında fiyat ve hizmet karşılaştırması yaparak biletinizi alabilirsiniz. Online iade yapma kolaylığından faydalanmak için son 1 saate kadar işlem yapmanız gerekir.

GoveGo internet sitesinde biletlerin nasıl alınacağıyla ilgili açıklayıcı içerikler de mevcuttur. Ayrıca tek sayfalarda büyükşehirler bazlı nereden nereye gidileceği konusunda ortalama fiyatlar için de bilgi veren ana sayfada daha birçok bağlantıyı görebilirsiniz.

Mobil Uygulama: IOS / Android

NeredenNereye

NeredenNereye

NeredenNereye, 20 yıldan uzun bir süredir hizmet veren otobüs ve tren bileti almak için online olarak kullanılabilecek bir kanaldır. 1999 yılında ilk kez hizmet vermeye başlayan platformun günümüze gelene kadar sürekli olarak firma ağı genişlemiştir. Böylece birçok firmayı tek bir araştırma ile kıyaslayabilmeniz olanaklı hale gelmektedir.

NeredenNereye üzerinden otobüs bileti almak da diğer platformlar kadar kolaydır. Online otobüs bileti alabileceğiniz sistemde karşılaştırmalı olarak birden fazla firmayı değerlendirebilir, hizmet ve varış zamanı gibi önemli hususları değerlendirebilirsiniz. NeredenNereye üzerinden otobüs bileti almak için öncelikli olarak sitenin ana sayfasına giriş yapın. Ana sayfa üzerinde bulunan nereden ve nereye kısımlarını doldurduktan sonra yolculuk yapmak istediğiniz zamanı seçin. Daha sonrasında arama butonuna tıklayarak varış noktasına belirlediğiniz zaman diliminde ulaşan firma araçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Online bilet alma işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz sitelerden biridir. Ödeme yaparken 3D güvenlik ödeme seçeneği bulunur. Bilet iptal işlemleri için ise iletişim hattından faydalanabilirsiniz.

180’den fazla otobüs firmasını kapsayarak kullanıcılarına kolay biçimde bilet satın alma imkânı sunan NeredenNereye platformunda herhangi bir komisyon ücreti de alınmaz. Seyahatlerinizin ertelenmesi ya da iptal olması durumunda da yine bu sistem üzerinden kolay biçimde iptal/iade işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve paranızı da geri alabilirsiniz. Ana sayfanın en alt kısmında ise en popüler şehirler ile birlikte en popüler seyahatleri görebilirsiniz. Sizler de bu şehirlerdeyseniz ya da bu tür seyahatleri yapacaksanız kolay yoldan biletinizi alabilirsiniz.

Biletall

Biletall

Biletall, uzun süredir online bilet satışı alanında hizmet veren bir platformdur. Bu web sitesi üzerinden havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu ulaşımı için bilet bulmanız mümkün. Firma bünyesinde 500’den fazla çalışan bulunuyor. Bunun yanı sıra otobüs bileti söz konusu olduğunda da oldukça geniş bir iş birliği arşivi vardır. 200’den fazla karayolu şirketine ait seferi tek bir araştırma sonucunda önünüze çıkarabilecek potansiyele sahip bir dijital platformdur.

Biletall üzerinden aldığınız biletlerde komisyon ödemezsiniz. Biletin fiyatı ulaşım firmasının kendi sitesindekinden daha farklı değildir. Böylece ekstra ücret ödemeden hizmet almanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra biletinizi iptal etmek için sadece platform üzerinden bilgilerinizi girmeniz yeterli olmaktadır. İletişim hattı üzerinden destek alabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Biletall platformu üzerinden otobüs bileti almak için menüden otobüs bileti seçeneğine tıklayın. Daha sonra nereden nereye bölümlerini doldurun ve gidiş dönüş tarihlerinizi işaretleyin. Otobüs bileti ara butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada değerlendirmeleri inceleyebilir ve talepleriniz için en uygun olan bileti satın alabilirsiniz.

Kullanıcılarına seyahat sigortası kapsamında kolay biçimde otobüs bileti alma imkânı sunan Biletall ile birlikte sizler de istediğiniz otobüs firmasına ait bileti satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme ve kesintisiz iade seçenekleri de yine Biletall platformunu diğer firmalardan ayıran en temel özelliklerdir. Sayfanın en altında ise sizlere fikir olması açısından görebileceğiniz popüler en ucuz otobüs seferleri ile popüler en ucuz uçak seferleri kısmı yer almaktadır. Sizler de bu popüler seferler arasında bir seyahat yapacaksanız çok kısa süreler içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama: IOS / Android

Bilet

Biletcom

Bilet.com uçak, otobüs, feribot, araç kiralama gibi farklı hizmetlerin verildiği bir platformdur. Bu platform üzerinden araç kiralayabilir ya da farklı etkinlikler için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Otobüs yolculuklarında bilet almak için doğrudan ana sayfa üzerinde yer alan otobüs seçeneğine tıklayın. Daha sonra yolculuk bilgilerinizi ekleyerek ucuz bilet bul seçeneğine tıklayın. Otobüslerin ulaşım süreleri, mola sayısı ve konfor bilgilerine karşınıza çıkan ekrandan ulaşabilirsiniz.

Fiyat bilgisi ve hizmet seçenekleri ile ilgili değerlendirme yapmak için oldukça kullanışlı bir platformdur. Satış sonrası destek hattı sayesinde bilet iptal ya da değişiklik işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesinin aynı zamanda kullanıcılar için erişime açık bir blog arşivi de bulunuyor. Bilet.com üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Bilet alma işlemleri sırasında 3D secure güvenli ödeme seçeneği kullanılır. Böylece kart bilgilerinizi koruyarak alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra alışveriş yaparken taksitli işlem yapma imkânı da bulunuyor.

Bilet.com internet sitesinin yazımızın girişinde de bahsettiğimiz üzere en temel ve farklı özelliklerinden biri de sadece otobüs ya da uçak bileti almak için değil araba kiralamak, feribot bileti almak ve etkinlik bileti almak için de talep oluşturulmasıdır. Tüm bu fırsatlardan daha iyi yararlanmanın yolu olarak sizler de Bilet.com internet sitesini tercih edebilirsiniz. Ana sayfanın en altında yer alan en ucuz otobüs seferleri ile en ucuz uçak seferlerini de görüntüleyerek daha ekonomik biçimde seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama: IOS / Android

Turna

Turna

Turna, uçak ve otobüs bileti satın almak için tercih edilen bir online platformdur. 2014 yılında Kadir Kırmızı tarafından kurulan firmanın 28 çalışanı bulunuyor. Mobil uygulamaları ve web siteleri ile hizmet veren dijital platform aracılığı ile bilet almak için diğer platformlarda izlediğiniz yolu izlemeniz yeterli olacaktır. Turna.com üzerinden otobüs bileti almak için öncelikli olarak ana sayfa üzerinde yer alan yolculuk bilgilerini doldurun. Zaman bilgisini de ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak karşınıza çıkan ekrandaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Turna, birçok otobüs firması ile anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Böylece aklınıza gelebilecek onlarca otobüs firmasını tek bir ekranda seferlerine göre sıralama imkânı sunmaktadır. Ayrıca platform üzerinden yapacağınız alışverişlerde taksitle ödeme imkânı, kampanyalara bağlı olarak puan kazanma ve puanlar ile bilet satın alma imkânı da bulunmaktadır. Web sitesine üye olarak aktif puan takibi yapma olanağı bulunuyor. Gelişmiş arama teknolojisi ile ucuz otobüs bileti bulabilir, online iade ve değişim yapabilirsiniz. Turna üzerinden yaptığınız alışverişlerde herhangi bir komisyon kesintisi alınmaz.

Özellikle de öğrencilerin Turna.com sitesini tercih ettiği bir gerçektir. Ekonomik olması ve yılın belli dönemlerinde indirimler uygulamasıyla birlikte çok talep gören Turna.com internet sitesinde fırsat biletlerden de yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulama: IOS / Android

Yorum yapın

Bizi Takip Edin