Londra barlar konusunda oldukça geniş imkanlar sunan bir başkent. Eğer içki içmeyi ve arkadaşlarınızla sohbet etmeyi seviyorsanız Londra’nın tam size göre bir şehir olduğunu söyleyebiliriz.

Hazırladığımız Londra’daki en iyi barlar başlıklı yazımızda şehrin en iyi barlarını listelemeye çalıştık… Londralılar içki içmeyi ve sohbet etmeyi çok seven insanlar. Bu da şehirde birbirinden keyifli publar ve barlar olmasını sağlıyor. Şehirde her köşe başında mutlaka bir bara veya puba rastlamak burada oldukça sıradan bir durum.

1- Londra’daki En iyi Barlar

Yazımızda sizler için doğu bölgesindeki ve merkezdeki tercih edebileceğiniz en iyi barları ve pubları paylaştık… Siz de bu bölgelerdeki mekan önerilerinizi yorum kısmından bizimle paylaşarak Londra’ya gitmeyi düşünen ve içki içebileceği rahat bir ortam arayan ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

Eğer buraya geldiğinizde Londra’da nerede konaklanacağını düşünüyorsanız Londra’da nerede kalınır başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

#1 East London

1- The Londesborough

Londra'daki en iyi barlar
The Londesborough

Stoke Nevington’da bulunan mekanda çok leziz içkiler yudumlayıp gastronomik lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Eğer siz de farklı ve özel lezzetleri denemek isterseniz Londra’daki en iyi barlar arasında gösterilen The Londesborough sizin için çok doğru bir tercih olacaktır.

2- The Boundary

Londra'daki en iyi barlar
The Boundary

Muhteşem bir çatı manzarasına sahip olan bu çatı barda eşsiz kokteylleri deneyebilirsiniz. Bir otelin parçası olan bar, Shoreditch’te bulunuyor.

3- The Old Fountain

Londra'daki en iyi barlar
The Old Fountain

Mavi girişiyle içinizi ısıtan bar, ALES içmek için şehirdeki en iyi seçimlerin başında geliyor. Burada içkinizi harika cipsler ve peynirler eşliğinde keyifle yudumlayabilirsiniz. Mekan Clerkenwell’de bulunuyor.

4- The Queen of Hoxton

Londra'daki en iyi barlar
The Queen of Hoxton

Graffitilerle donatılmış mekanda özellikle çatıda bulunan terasta muhteşem bir atmosferde arkadaşlarınızla çok keyifli zamanlar geçirmeye hazır olun. Bu bara gitmek için yönünüzü Hoxton’a çevirmeniz gerekiyor.

5- Fox Reformed

Londra'daki en iyi barlar
Fox Reformed

Stoke Newington’da bulunan mekanda etkileyici şaraplar içme içebilirsiniz. Bizce Londra’daki en iyi barlar listesine bu şarap barı da eklememiz gerekiyor.

#2 Central London

1- Val-Taro

Londra'daki en iyi barlar
Val-Taro

Leicester Meydanı’nın hemen yanında bulunan mekan, aslında bir restoran gibi görünse de iç kısmında küçük ama sevimli, keyifli içkinizi yudumlayabileceğiniz bir bara sahip.

2- Princess Louise

Londra'daki en iyi barlar
Princess Louise

Renkli fayanslarıyla oldukça etkileyici retro tarza sahip mekan, sizi bol köpüklü bir gece yaşamaya davet ediyor. Mekan High Holborn’da bulunuyor.

3- The Betjeman Arms

Londra'daki en iyi barlar
The Betjeman Arms

Bir istasyon pubı olan mekanda, etkileyici atmosfer eşliğinde çok lezzetli içkilerin tadına bakmaya ne dersiniz? Pub, St. Pancras’ta bulunuyor.

4- The Pontefract Castle

Londra'daki en iyi barlar
The Pontefract Castle

Oxford Caddesi’nin hemen arkasında bulunan mekan, keyifli bir akşam yemeğinin üstüne arkadaşlarınızla giderek birkaç kadeh bir şey içebileceğiniz çok güzel bir ziyaret noktası.

5- Gordon’s Wine Bar

Londra'daki en iyi barlar
Gordon’s Wine Bar

Alçak tavan ve mumlarla dekore edilmiş bu mekanın atmosferini çok seveceksiniz. Çoğunlukla kalabalık olan mekanda çok özel şarapları deneyebilirsiniz. Bu özel yere gitmek için Charing Cross tarafına yönelmeniz gerekiyor.

6- The Prince Alfred

Londra'daki en iyi barlar
The Prince Alfred

Londra’daki en iyi barlar arasında bulunan The Prince Alfred’i de mutlaka listenize almanızı öneriyoruz.

Siz de hemen İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitmek için  ucuz uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve biletinizi 9 taksit avantajıyla almanın tadını çıkarabilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.