Londra’da her köşe başında keyifli bir şekilde içkinizi yudumlayabileceğiniz yerler bulmanız mümkün.

Eğer Londra’nın en iyi içkilerini içmek istiyorsanız bir Londralı gibi yaşamanız lazım. En çok yerli halkın takıldığı yer nereyse orada içkinizi gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Biz de bu konuda Londra’ya gideceklere fikir vermek için hazırladığımız listede Londra’da akşamları gidebileceğiniz mekanlar hakkında birkaç tavsiyede bulunmak istedik.

1- Londra’da Akşamları Gidebileceğiniz Mekanlar

İngiltere’de başkent Londra’da keyifli bir gündüz gezisinin ardından takılacak sade ve güzel bir mekan arayışında iseniz tavsiyelerimize göz gezdirebilirsiniz.

#1 The Prospect of Whitby

Londra'da akşam gidebileceğiniz mekanlar
The Prospect of Whitby

Londra’nın en eski publarından biri olan mekan, küçük ama samimi bir ortamda bir şeyler içerek günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin çok beğeneceği yerlerin başında geliyor. Bizce bu mekana bir şans vermelisiniz.

#2 Jerusalem Tavern

Londra'da akşam gidebileceğiniz mekanlar
Jerusalem Tavern

18. yüzyıldan kalma kiremitlerle bezeli bir dekorla hizmet veren mekan, Londra’nın en eski ve köklü cafelerinden biridir. Burada oldukça zengin bir içki menüsünün yanında çok çeşitli bir yemek menüsü de sizleri bekliyor. Bu küçük mekanı seveceğinizden eminiz.

#3 Koko

Londra'da akşam gidebileceğiniz mekanlar
Koko

Eğer bu şehirde biraz daha hareketli ve müzik dolu bir akşam geçirmek isterseniz Londra’nın en özel ve gözde konser mekanlarından biri olan Koko’ya uğramanızı öneriyoruz. Burada kendinizi müziğin ve eğlencenin ritmine kaptırabilir, eğlenceyle dolu unutamayacağınız bir akşam geçirebilirsiniz.

#4 Bistro du Vin

Londra'da akşam gidebileceğiniz mekanlar
Bistro du Vin

Fransız esintilerinin hakim olduğu mekanda çok başarılı bir şekilde hazırlanmış et menüleri yanında muhteşem şarapları içme şansını yakalayabilirsiniz. Eğer aradığınız keyifli bir akşam yemeği ise bu mekanı listenize almanızı tavsiye ediyoruz.

#5 Vinoteca

Londra'da akşam gidebileceğiniz mekanlar
Vinoteca

Farrington’da sakin bir sokakta sıkışmış bu özel mekan, çok geniş bir şarap listesiyle şarap severler için oldukça cazip bir yer olarak ziyaretçilerini bekliyor.

Londra her anını çok güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir şehir. Bu şehirde 24 saat boyunca eğlenmenin yolunu bulabilirsiniz. Siz de bu güzel şehre gelerek akşamları paylaştığımız bu keyifli mekanlarda zaman geçirmek isterseniz hemen uçak biletinizi satın alabilir ve keyifli bir tatile yelken açabilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.