İnverness gece hayatı

Inverness çok büyük bir şehir olmadığından Inverness gece hayatı, İskoçya’nın diğer büyük şehirleriyle kıyaslandığında biraz sakin görünebilmektedir.

Inverness gece hayatı hakkında bilgi sahibi olmanız, şehirden daha fazla keyif almanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle hazırladığımız yazımızda şehrin gece hayatıyla ilgili bilgilere ve şehirde geceleri gidebileceğiniz mekan önerilerine yer verdik.

1- Inverness Gece Hayatı

Inverness her ne kadar çok geniş çaplı bir gece hayatına sahip olmasa da burada hem modern hem de geleneksel tarzda mekanlarda keyifli akşamlar geçirebiliyorsunuz. Bu mekanlarda geleneksel İskoç müziklerinden canlı DJ performanslarına kadar çok geniş yelpazede sunulan müzik ziyafetiyle gecenizi daha da renklendirebilirsiniz.

Şehirde bulunan mekanlarda İskoçya’nın diğer şehirlerinde olduğu gibi uygun fiyatlara başta viski olmak üzere çeşitli içkileri ve kokteylleri deneyebilirsiniz.

2- Inverness’te Gece Gidilebilecek Mekan Önerileri

Inverness'te Gece Gidilebilecek Mekan Önerileri

Sizin için şehirdeki bazı mekanları listeledik;

#1 Eden Court Theatre

Şehrin en önemli müzik, tiyatro ve gösteri merkezlerinden olan binada özellikle konser ve tiyatro etkinlikleri ile çok keyifli bir akşam geçirme şansını yakalayabilirsiniz.

#2 The Ironworks

Etkileyici bir ses izolasyonuna sahip olan mekan, şehirdeki insanların canlı müzik performansları dinlemek için tercih ettiği mekanların başında geliyor.

#3 Hootananny

Keyifli bir atmosferde içkilerinizi İskoç müzikleri eşliğinde yudumlamak isterseniz bu güzel barı tercih edebilirsiniz. Eğer açsanız mekanda açlığınızı giderebileceğiniz çok güzel atıştırmalıkları da deneyebilirsiniz.

#4 Johnny Foxes

Klasik bir İskoç pubında keyifli vakit geçirmek isterseniz burayı listenize dahil edebilirsiniz. Mekanda balık ve patates menülerini mutlaka denemelisiniz.

#5 The Castle Tavern

Şehrin en popüler mekanlarından birinin burası olduğunu söyleyebiliriz. Burada el yapımı harika biraların tadına bakabilir, terasın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

#6 Bar One

Bu kokteyl ve şarap barında birbirinden etkileyici içkileri denerken arkadaşlarınızla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet etme şansını yakalayacaksınız.

Inverness gece hayatı ile ilgili fikir ve görüşleriniz için aşağıda yer alan yorumlar butonundan bizlerle paylaşabilir, yazımızın geliştiricilerinden biri olabilirsiniz. 

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.