Ana sayfa » Türkiye » Balıkesir » Gömeç » Gömeç’in Festivalleri | İlk ve Tek Festival

Gömeç’in Festivalleri | İlk ve Tek Festival

0
50
Gömeç'in Festivalleri

Balıkesir’in en güzel ilçelerinden biri olan Gömeç, ilk ve tek festivaliyle ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatıyor!

Gömeç’in festivalleri başlıklı yazımızda, 2019’da ilk kez gerçekleştirilmiş olan Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Festivali’ni açıkladık. Bu renkli ve eğlenceli festivale mutlaka göz atmalısınız!

# Gömeç’in Festivalleri

Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Festivali (6-8 Eylül)

Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Festivali

Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Festivali, Balıkesir’in en şirin ilçelerinden biri olan Gömeç’te gerçekleştirilen bir festivaldir. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen festival, Gömeç’in ilk ve tek festivalidir. Briç turnuvası, tiyatro doğa yürüyüşü, paneller, söyleşiler, pandomim gösterisi ve ünlü sanatçıların konserleri gibi birbirinden renkli etkinlikler ev sahipliği yapan Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Festivali, üç gün boyunca devam etmektedir.

Gömeç’in turizm potansiyelini arttırmak amacıyla düzenlenen Zeytin Dalı ve Kültür Festivali’nin bundan sonraki her yıl gerçekleştirilmesi planlanıyor. Gömeç Belediyesi tarafından desteklenen festival hem Gömeç hem de Balıkesir halkı tarafından ilgiyle karşılanıyor.

”Gömeç’in festivalleri” yazımızla ilgili fikir ve önerilerinizi, yorumlarınızla bizlere ulaştırabilir, içeriğimizi geliştirmemizi sağlayabilirsiniz. Balıkesir ve Ayvalık, Erdek, Edremit gibi ilçelerindeki festivaller hakkında bilgi almak için diğer yazılarımızı okumanız yeterli. Festival tadında bir tatil geçirmeniz dileğiyle!

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.