French Riviera Pass

Özellikle sizin için bulunduğunuz ülkeden daha pahalı bir ülkeye gittiğinizde ülkedeki indirim olanaklarını takip etmek çok daha önemli bir durum olmaktadır.

Fransa da ülkemize göre pahalı olan ülkelerden biri. Bu ülkeye geldiğinizde ülkeyi nasıl daha ucuza keşfedebileceğiniz konusunu çok iyi araştırmanız gerekmektedir. Yazımızda Fransa’nın turistler için özel şehirlerinden biri olan Nice’de çok işinize yarayacak olan French Riviera Pass kartının avantajlarına ve diğer diğer konularına dair bilgilere yer verdik. Dilerseniz vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

French Riviera Pass Avantajları

Kartla birlikte şehirde birçok avantajdan faydalanabilirsiniz

French Riviera Pass ile şehirdeki pek çok yere ücretsiz bir şekilde girme veya indirimli bir şekilde girme, çeşitli etkinliklerden ücretsiz veya indirimli bir şekilde faydalanma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra alırken ek seçenek olarak tercih edebileceğiniz ulaşım tercihiyle şehir içi ücretsiz ulaşım imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Kartla ücretsiz veya indirimli faydalanabileceğiniz imkanları öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

French Riviera Pass Nereden Alınır

Kartınızı havalimanına geldikten sonra buradan ya da kartla ilgili internet sitesinden satın alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Nice’de bulunan pek çok satış noktasından da kartınızı temin edebilirsiniz. İnternetten aldığınız kartınızı satış ofislerinden teslim alabilir, internetten çıktısını alabilir ya da belirttiğiniz adresinize postalanmasını talep edebilirsiniz. Bunlar

Ücreti Nedir

French Riviera Pass’ı şehirde kalacağınız gün sayısına göre 24, 48 veya 72 saatlik tercih edebiliyorsunuz.

French Riviera Pass Ücret Tarifesi

Tarifede ikinci sırada +4€ ücret eklenmiş olan seçenek size şehir içinde sınırsız ulaşım imkanı(otobüs ve tramvay) sağlıyor. Bu nedenle tavsiyemiz ikinci seçeneği tercih etmeniz yönünde olacaktır. Böylece şehir içi ulaşım konusunda bütçenize büyük katkı sağlamış olacaksınız.

Çocuklar için ise çocuğunuzun yaşına ve faydalanmak istediğini etkinliğe göre değişen fiyatları inceleyerek çocuğunuz için daha uygun fiyatlardan bu karta sahip olabilirsiniz.

Eğer Nice’ye gitmeye karar verdiyseniz şehre gittiğinizde bu kartı mutlaka edinmenizi öneriyoruz. Böylece seyahat bütçenizi büyük bir yükten kurtarmış olabilirsiniz. Bu arada bilet bayi ile uygun fiyatlı uçak biletlerine ulaşmak için burayı tıklayın.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.