evora otelleri

Evora, Portekiz’in özellikle tarih seven ziyaretçiler için oldukça keyifli bir gezi vadeden şehirlerinin başında geliyor.

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde de bulunan Evora şehri, tarihi bir ortamda konaklamak isteyenler için çeşitli konaklama seçenekleri sunuyor. Siz de bu şehrin bir günden fazlasını hak ettiğini düşünüyor ve Evora’da nerede kalınır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

1- Evora’da Nerede Kalınır

Evora’daki otel önerilerimize geçmeden önce Evora’nın diğer Avrupa şehirlerinden bir nebze daha pahalı olduğunu söylemeliyiz. Bu durum şehrin konaklama alternatiflerini de etkilemiş durumda. Burada konaklamak için bütçe anlamında diğer şehirlere nazaran biraz daha açılmanız gerekebilir.

Evora’ya geldiğinizde şehir merkezinde bulunan çeşitli konaklama seçeneklerini değerlendirerek şehirdeki ikinci gününüze dinlenmiş ve keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz. Dilerseniz fazla vakit kaybetmeden Evora’daki otel tavsiyeleri bölümümüze geçelim.

2- Evora Otel Tavsiyeleri

Listenin ilk sırasında;

#1 StayInn ALE-HOP

stayın ale hop evora

Şehrin ekonomik konaklama seçeneklerinden olan bu hostel, özellikle grup halinde gelen ziyaretçiler için oldukça avantajlı fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor. Bu konaklama seçeneğini tercih ederek Giraldo Meydanı’na 1 dakikada ulaşabiliyor olacaksınız. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

#2 Hotel ibis Evora 3*

hotel ibis evora

Evora’nın merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan otel fiyat/fayda oranı bakımından sizi memnun edecek kalitede bir hizmet anlayışına sahip. Çok fazla düşünmeden güzel bir konaklama seçeneği düşünüyorsanız bu oteli tavsiye edebiliriz. Rezervasyon bilgileri için burayı tıklayabilirsiniz.

#3 Evora Olive Hotel 4*

evora olivie hotel

Merkeze sadece 400 metre mesafede bulunan otel, her yönden müşterilerini memnun edecek şekilde bir hizmet kalitesine sahip. Otelden Giraldo Meydanı’na 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Ücretsiz otopark hizmeti ise kendi aracıyla gelen ziyaretçiler için büyük avantaj. Detayla ve rezervasyon için nok nok…

#4 Vitoria Stone Hotel 4*

Şehre gelen pek çok gezginin tercihi olan bu otel meşhur Capela dos Ossos’a sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Otelden çıktıktan sonra şehrin görülmesi gereken pek çok noktasına en fazla 15 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşabiliyorsunuz. Otelin terası ise ziyaretçilerine enfes Evola manzarası sunuyor. Hemen buraya tıklayarak otel için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

#5 M’AR De AR Aqueduto 5*

Yaklaşık 500 yıllık bir sarayda hizmet veren otel, kubbeli tavanlarıyla ve şarap mahzeniyle 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Pek çok önemli noktaya yürüme mesafesinde bulunan otel, şehirdeki 5 yıldızlı oteller arasında en çok tercih edilenlerden biri. Buradan rezervasyonunuzu yaptırabilir ve otelle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evora otellerine ek tavsiyelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilir, yazımızın geliştiricilerinden biri olabilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.