O'Sullivan's Courthouse Pub

İrlanda’nın güneybatısında minik bir balıkçı kasabası olan Dingle, sakin ama eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenler tarafından çok sevilen bir rota.

Bu küçük kasabaya geldiğinizde akşamları da dışarıda vakit geçirmek isterseniz şehirde bulunan barlar ve publar size yardımcı olacaktır. Hazırladığımız Dingle gece hayatı yazımızda kasabanın gidilebilecek önemli mekanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

1- Dingle Gece Hayatı

Dingle ufak bir kasaba olduğundan diğer büyük şehrin gece hayatı olanaklarını bu şehirde beklemeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Eğer beklentilerinizi çok yükseltmez iseniz Dingle’daki gece yaşamının sizi memnun edeceğini söyleyebiliriz. Böylelikle bu sevimli kasabada geçirdiğiniz günlerin akşamlarında sevdiklerinizle dışarıda bir şeyler içip keyifle vakit geçirebilirsiniz. Şehirde bunun için çok güzel publar ve barlar olduğunu belirtebiliriz.

2- Dingle’da Mekan Önerileri

Dingle gece hayatı içinde önemli yere sahip olan bazı mekanları sizin için listeledik.

#1 John Benny Moriarty

John Benny Moriarty

Klasik bir İrlanda pubı olan mekanda kusursuz bir gece geçirebilir ve çok eğlenebilirsiniz. Oldukça ilgili personeli ve lezzetli yemekleri ile burası kesinlikle ziyaret edilmeyi hak ediyor.

#2 Bean In Dingle

Bean In Dingle

Kahve ve çay eşliğinde güzel bir akşam geçirmek isterseniz bu cafeyi ziyaret edebilirsiniz. İçeceğinizin yanına lezzetli kek vs. yiyeceklerden almayı da ihmal etmeyin deriz.

#3 Dick Mack’s

Dick Mack's

Çok eski bir binada hizmet veren bu İrlanda pubı, ahşap ağırlık tasarımı ile müşterilerine samimi bir ortamda eğlenme imkanı sunuyor. Dingle gece hayatı içinde önemli bir yere sahip olan mekana giderken yanınızda nakit olmasına özen göstermelisiniz çünkü burada kredi kartı geçmiyor.

#4 Foxy John’s

Foxy John's

Nefis Guinness biraları eşliğinde özel bir akşam geçirmek ister misiniz? O halde size bu mekanı önermemiz lazım. Mekanda aynı zamanda yerli müzik eşliğinde arkadaşlarınızla ço keyifli sohbetler etme şansına da sahip olabilirsiniz.

#5 O’Sullivan’s Courthouse Pub

O'Sullivan's Courthouse Pub

Canlı müzik dinlemek ve bir şeyler yudumlamak için bir yer arıyorsanız burayı mutlaka listenize eklemelisiniz.

#6 Hillgrove Nightclub

Kasabada daha hareketli bir gece yaşamak isterseniz bu mekana gitmenizi öneriyoruz. Canlı DJ performanslarının sergilendiği mekan, kasabadaki önemli gece kulüplerinin başında geliyor.

**Dingle gece hayatı ile ilgili bildiklerinizi aşağıda yer alan yorumlar bölümünden bizlerle paylaşarak, yazımızın geliştiricilerinden biri olabilirsiniz. 

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.