Cascais Gece Hayatı

Cascais gece hayatı, renkli olduğu kadar çeşitlidir de… Şehre geldiğinizde birbirinden keyifli mekanlarda çok eğlenceli akşamlar geçirebilirsiniz.

Cascais gece hayatı, Lizbon’un yaklaşık 30 km. batısında Atlas Okyanus’u kıyısında bulunuyor. Bu şehre geldiğinizde geceler denizden uzak kalmayacağınızı ve eğlence konusunda kesinlikle başarılı olacağınızı garanti edebiliriz.

Eğer bölgede konaklamalı bir tatil planlıyorsanız Cascais’ta nerede kalınır , Otel tavsiyeleri yazımıza göz atabilirsiniz.

#1 Cascais Gece Hayatı

Cascais, deniz kenarında bulunan pek çok şehir gibi renkli gece hayatına sahiptir. Burada deniz esintisini yüzünüzde hissederek arkadaşlarınızla çok güzel akşamlar geçirebilir ve tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

#1 O’Neill’s

O'Neill's

Hem yerliler hem de turistler için oldukça çekici bir mekan olan bu İrlanda pub’ında çarşamba günlerinden cumartesi günlerine kadar ziyaretçilerine canlı müzik ziyafeti çekiyor.

#2 Cascais Marina

Cascais Marina

Tarihi kent merkezine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan marina, birbirinden keyifli cafe, bar ve restoranlarıyla şehrin gece hayatının en renkli olduğu yerlerin başında geliyor. Bölgede bazı mekanlarda zaman zaman tanık olabileceğiniz DJ performansları ise coşmak için bulunmaz fırsat.

#3 Estoril

Estoril

Cascais’tan Lizbon’a giderken karşınıza çıkan Estoril bölgesi de, Cascais’a gelenlerin gece yaşamı için tercih edebileceği yerlerden biri. Özellikle bölgedeki Casino Estoril, kumar tutkunları için muhteşem bir gece anlamına geliyor.

#4 Crow Bar

Crow Bar

Cascais’ta en özel biraları içebileceğiniz mekan atmosferi ve dekoruyla keyifli bir akşam için uğrayabileceğiniz özel barlardan biri. Burada birbirinden özel kokteylleri denerken ortamın tadını çıkararak arkadaşlarınızla akşamın büyüsünü hissedebilirsiniz

#5 Cascais Jazz Club

Cascais Jazz Club

Hoş müzikler eşliğinde güzel bir akşam geçirmeye ne dersiniz? O halde bu mekan tam size göre olabilir. Özellikle jazz müzik sevenlerin bu club’ı çok seveceğini düşünüyoruz. Bizce bu mekana bir şans vermelisiniz.

Peki sizin Cascais’taki favori gece mekanınız neresi? Yorum kısmından bize yazın ve ziyaretçilerimize fikir verme fırsatını yakalayın. 

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.