Biarritz

Fransa’nın bask bölgesinde bulunan Biarritz, diğer şehirlere göre daha sakin, denize girip, kafa dinleyebileceğiniz şirin bir tatil beldesi.

1900’lü yılların başında ülkenin en popüler şehirlerinden biri olmasının ardından 1950’li yıllarda bu popülaritesini kaybeden şehir, günümüzde başta sörf olmak üzere turizm sayesinde yeniden eski gösterişli günlerine dönme sinyalleri veriyor.

Biarritz Gece Hayatı

Biarritz bir sahil şehri ve bu tarz tatil beldelerinde sade, stresten uzak; ancak çok keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir gece hayatı mümkün olabiliyor.

Biarritz’e geldiğinizde gündüz denizin ve dinlenmenin keyfini sürdükten sonra akşamları şehrin güzel mekanlarında çok güzel zamanlar geçirmeniz mümkün olabilmektedir. Sizin için şehrin en çok tercih edilen mekanlarından bir kısmını listeledik. Dilerseniz listemize geçelim.

Biarritz’de Gidebileceğiniz Mekanlar

1. Miremont

Miremont

1880 yılından bu yana faaliyet gösteren mekan, keyifli bir akşam yemeğinin ardından sizi arkadaşlarınızla tatlı bir şeyler yiyerek çok güzel sohbet etmeye davet ediyor. Cafenin fiyatlarının biraz pahalı olduğunu belirtelim.

2. Ventilo Caffé

Ventilo Caffe

Şehrin önemli eğlence mekanlarından biri olan bar, kendini biraz daha enerjik hissedenler için daha hareketli bir eğlence ortamı sunuyor. Hatta mekanın sokağa bakan tarafı da özellikle yaz akşamlarında oldukça hareketli olmaktadır.

3. Red Café

Red Cafe

Fransa’nın pek çok yerinde olduğu gibi bu şehirde de rugby oldukça sevilen bir spor. Rugby fanatiklerinin en çok tercih ettiği mekanların başında ise burası geliyor.

4. Le Bar-Bu

Le Bar Bu

Şehirde bir şeyler yeyip içebileceğiniz kaliteli yerlerden birinin burası olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça iyi bir hizmet anlayışı bulunan mekanda sunumlar da ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor. Siz de Biarritz gece hayatı konusunda tavsiye arıyorsanız bu mekanı listenize alabilirsiniz.

5. Le Newquay

Le Newquay

Keyifli arkadaş toplantıları ve özel akşamlar geçirmek isterseniz Le Newquay sizin için çok isabetli bir tercih olacaktır. Burada oldukça sıcak bir ortamda çok keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Bu arada akşamları özellikle okyanus kıyısında çok güzel anlar geçirebileceğiniz etkinlikler gerçekleştiriliyor. Eğer bir mekana gitmek istemiyorsanız bu eğlenceleri de değerlendirebilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.