Bath Night

Bath, İngiltere’ye gidenlerin mutlaka birkaç günlüğüne uğrayarak gezmesi gereken yerlerin başında geliyor. 

Şehre geldiğinizde nereleri görmeniz gerektiğini merak ediyorsanız Bath gezilecek yerler başlıklı yazımız size bu konuda yol gösterici olacaktır.

Küçük bir şehir olmasına rağmen Bath, turizm potansiyelini çok iyi bir şekilde değerlendirerek ülkenin en özel rotalarından biri olmayı başarmış durumda. Yazımızda Bath gece hayatı ile ilgili bilmeniz gereken şeyleri sizler için derledik. Aynı zamanda Bath gece kulüpleri, Bath barları ve pubları hakkında da önerilerimize gene yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bath Gece Hayatı

Mimari yapısı Victoria dönemine dayanan Bath’da evlerin büyük bir kısmının bodrum katları bulunmaktadır ve gece hayatının şekillendiği mekanlar çoğunlukla yer altında bulunmaktadır.

Bath’a geldiğinizde küçük bir şehre göre oldukça renkli ve eğlenceli bir gece hayatıyla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Şehirdeki mekanlarda güvenli bir şekilde eğlenebilir ve Bath gece yaşamı ile tatilinizi daha da renklendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Bath’da Gidilebilecek Mekanlar

The Raven

The Raven

Bath’ın en çok tercih edilen publarından biri olan mekan, çok özel biralar eşliğinde eğlenmek isteyenlerin mutlaka uğraması gereken yerlerden.

Moles

Moles

Sürekli olarak canlı müziğe ev sahipliği yapan bu küçük mekan oldukça samimi bir ortamda müzik eşliğinde çok keyifli bir gece geçirme imkanı sunuyor.

The Star Inn

The Star Inn

19. yüzyıldan kalma bar geleneklerini sürdüren bu mekanda testide ales yudumlama deneyimi yaşayabilir ve dostlarınızla çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

The Bell Inn

The Bell Inn

Pazartesi günleri canlı müziğin de bulunduğu mekanda sizi bilardo masası karşılıyor. Keyifli bir tasarımla içinizi ısıtan mekan içkileriyle de sizi memnun edecek.

Po Na Na

Po Na Na

Küçük bir mekanda çeşitli müziklerle ve uygun fiyatlı içkilerle eğlenmek istiyorsanız bu kulübü listenize ekleyebilirsiniz.

Salamander

Salamander

Çeşitli ev yapımı biraların servis edildiği mekan farklı ve yeni lezzetlere açık olanların mutlaka listesinde bulunmalı.

ClubXL

Club XL

Şehirdeki en büyük gece kulüplerinden biri olan mekan, daha fazla eğlence ve daha fazla içki isteyenler tarafından en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor.

Griffin Inn

Griffin Inn

Çeşitli yiyecekleri deneyerek açlığınızı da giderebileceğiniz mekanda çok farklı bira çeşitlerini deneyebilirsiniz. Mekan aynı zamanda Bath’da nerede kalınır sorunuza cevap verebilecek şekilde de tasarlanmış. Mekanın üst katında konaklayabileceğiniz 8 adet oda da bulunuyor.

Küçük bir şehre göre Bath gece hayatı baya fazla seçenek sunuyor değil mi 🙂 Paylaştığımız bu mekanlara giderek siz de bu otantik ve aşk kokan şehirde tek başınıza veya sevdiğiniz insanla romantik birkaç gün geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.