Almanya’nın Braunschweig Şehrindeki Mutlu Binalar

1
1046

Hannover yakınlarında bulunan Braunschweig şehrinde bulunan “Mutlu Binalar” görenleri de mutlu etmeyi başarıyor. 

Sanatçı James Rizzi’nin ortaya çıkardığı etkileyici çalışmalarla evlerin hem daha yaşanılır ve mutlu olunan bir yere dönüşmesini hem de görüntü olarak çok daha etkileyici bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Biz de Rizzi’nin Braunscweig şehrinde neşe kaynağı olan bu evlerin resimlerini sizlerle paylaşmak istedik. Eğer yolunuz bu şehre düşerse bu evleri fotoğraflamayı ihmal etmeyeceğinizi düşünüyoruz.

Rizzi’nin Almanya’da hayata geçirdiği “Happy Rizzi House” Projesi

26 Aralık 2011 yılında aramızdan ayrılan ünlü sanatçı James Rizzi’nin Almanya’da hayata geçirdiği projesinde evlerin nasıl mutlu olabileceğini açık bir şekilde görüyoruz.

Ortaya çıkan eserler kentin neşe kaynağı olmuş durumda

Çoğunlukla New York temalı çalışmalar ortaya çıkaran ünlü sanatçı Almanya’daki bu eğlenceli çalışmasıyla görenlerin yüzünde büyük bir tebessüm oluşmasını sağlıyor.

Rizzi 2011 yılında hayata gözlerini yumdu

“Happy Rizzy House” ismini verdiği projeyle binaların dış yüzeyinde insanda güzel duygular uyandıran Rizzi, 3d tekniğiyle hayat verdiği başarılı projelerle adından sıkça söz ettirmiştir.

Kim böyle bir evde yaşamak istemez ki 🙂

Rizzi birçok afiş, albüm kapağı, yardım kuruluşlarının çalışmaları gibi çok çeşitli alanlarda oldukça fazla başarılı eser ortaya koymuştur.

Rizzinin çalışmaları görenleri kendine hayran bırakıyor

Hayata gözlerini yumsa da sanatçının ortaya koyduğu başarılı eserler her yıl büyük oranda değer kazanmaktadır. Bu da sanatçının eserlerinin ne kadar değerli ve önemli olduğunu bizlere gösteriyor.

Almanya ziyaretinizde bu evleri mutlaka görmelisiniz

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim

1 YORUM

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.