Al Bahir Deluxe Hotel İncelemesi

0
1015

Akdeniz manzarasına hâkim bir konumda yer almak ve keyfinizin istediği gibi bir tatil yapmak için tercihleriniz arasına Al Bahir Deluxe Hotel’i alabilirsiniz.

Herşey dâhil konsepti (alkolsüz) hizmet veren otelin üst katı bayanlar için ayrılmış ve burada bayanlara özel bir havuz yer almaktadır. Yaz-kış konaklayabileceğiniz otel, keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmek için ideal bir konumdadır. Türk geleneksel kültürüne uygun şekilde hizmetlerin sağlandığı otelde aradığınız her şeyden çok daha fazlasını bir arada yakalayabilirsiniz.

Al Bahir Deluxe Hotel İncelemesi

Muhafazakâr aileler için tasarlanarak hazırlanan Al Bahir Deluxe Hotel’de dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, sunulan ayrıcalıklardan yararlanırken kendinizi evinizin sıcak ortamında hissedersiniz. Müşteri deneyimi konusunda her geçen gün daha fazla tecrübe kazanan ve bu şekilde konuklarına daha iyi hitap eden otelde, çocuklar için de yer ayrılmıştır.

Al Bahir Deluxe Hotel İncelemesi

Yaz kış tatil yapmaya uygun

Alanya / Payalar’da yer alan otel 12 ay boyunca açık bir tesistir. Bu nedenle tatiliniz için özellikle yaz aylarını beklemenize gerek kalmayacak. Çevrenin tarihi ve doğal güzelliklerini her dönem incelemek için güzel fırsatlar sunan otel, müşteri ilişkilerinde oldukça samimi ve sıcak davranışlarıyla ön plana çıkıyor. Dış mimarisinden iç mimarisine varıncaya kadar her bakımdan mükemmellik arz eden otel, kalite ve konfora dair aradığınızın en iyisini bulabileceğiniz adreslerden biridir.

Al Bahir Deluxe Hotel İncelemesi

 

Akdeniz sahilinde yer alan konumu ile misafirlerine en güzel şekilde zaman geçirmelerine olanak tanıyan otel ayrıcalıklık hizmetleriyle bölgenin kendinden söz ettiren isimlerinden biridir.

Akdeniz’in mükemmelliğini yaşayın

Akdeniz bölgesi temiz sahilleri, tarihi mimari yapısı ile ve tabi ki doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bir yerdir. Burada geçireceğiniz zamanların keyifli ve bir o kadar güzel geçmesini sağlamak için Al Bahir Deluxe Hotel’i tercihleriniz arasına alabilirsiniz…

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim
1111

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.