Victory Hill, Sihanoukville

0
571

Kamboçya’nın Khao San Road‘ı diyebileceğimiz Victory Hill, barların, restoranların ve eğlence mekanlarının toplandığı hoş bir yer. 

Eğer güzel mekanlarda keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Victory Hill, sizin için uygun bir seçenek olacaktır. Burada oldukça uygun fiyatlara şık mekanların keyfini çıkarabilir, uygun fiyatlara kaliteli konaklama seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Victory Hill: Poom Barang

Kamboçya halkı bu güzel tepeyi çoğunlukla Victory Hill olarak bilmez. Genellikle Yabancıların Tepesi anlamına gelen Poom Barang buradaki halkın tepeye verdiği isim. Bu nedenle yerli halk ile bu tepeyle ilgili bir iletişimde bulunacak olursanız Poom Barang demeniz iletişim kurmanızı kolaylaştıracaktır.

Bölge yerli halk tarafından Poom Barang olarak adlandırılıyor

Bölgedeki mekanların çoğunluğu beyaz yabancı turistler tarafından işletilmekte. Buradaki mekanlarda rahatsız edilme korkusu yaşamadan rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Burada da bar kızları bulunuyor; ancak buradaki kızlar Pattaya gece hayatı içinde karşılaşacağınız bar kızlarından daha kibar ve sizi rahatsız etmekten uzak duruyorlar. Bu da buranın daha elit bir yer olmasını sağlıyor. Dilerseniz bar kızlarına içki ısmarlayarak onlarla sohbet edip vakit geçirme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Victory Hill’de birçok güzel bar ve restoran hizmet veriyor

Poom Barang, keyifli ve elit zaman geçirmek istiyorsanız, Kamboçya’da görmeniz gereken yerlerden. Burada yeşilin muhteşem güzelliğini, bardaktan boşanırcasına yağan yağmurun huzurunu hissedebilirsiniz. Şehirdeki Victory Hill Plajı ise size sakin bir ortamda muhteşem denizin tadını çıkarma imkanı sunacak. Güneşin battığı andaki seyrine doyum olmayan manzara ise unutamayacağınız kareler arasındaki yerini alacak.

Victroy Beach

Siz de hemen en uygun Kamboçya uçak bileti seçenekleri için biletinizi satın alarak seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Farklı güzelliklerin, farklı deneyimlerin sizi beklediğinden emin olabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here