Sihirli Bir Dünyaya Yolculuk: Phuket

0
1189

Tayland’ın ”Gülümseyen İnsanlar Diyarı” olarak anıldığını biliyor muydunuz?  Tayland’da yaşayan insanlar  bunca doğal güzelliğin ve doğal yaşantının arasında oldukça mutlu… Tayland’ın mucizevi etkiye sahip adalarından en sevileni ve en huzurlusu da Phuket. Balayı için Maldivler ile birlikte akla gelen ilk adres olan bu muhteşem adayı yakından tanımaya ne dersiniz?

 Phuket Club Med’de Yoga’ya Ne Dersiniz?

Club Med, Phuket’in huzur dolu tesislerinden biri…  Tesiste yogadan Thai boksuna kadar hemen her hizmet verilmekle birlikte, berrak okyanus suları arasında ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz. Adada hem eğleneceğiniz hem de dinlenebileceğiniz önemli noktalardan biri olan bu tesisi tercih etmenizi tavsiye ederiz.

2- Kısa Bir Yürüş ile Akciğerlerinizin Temizlendiğini Hissedin…

Phuket’in bembeyaz kumlarında kısa bir yürüyüş bile sizlere iyileştirici etkisini gösterecek, tüm yıl üzerinizde biriken kötü enerjinin yok olup gittiğini fark edeceksiniz… Mavi ile yeşilin en zevkli uyumuna şahit olacağınız bu cennette, tertemiz oksijen dolu havayla vücudunuzun yenilendiğini hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Phuket’te Katılabileceğiniz En Güzel Aktivite: Fil Safarisi

Buraya kadar gelmişken, adanın ünlü filleri ile tanışmayı ihmal etmeyin… Fil safarisine katılarak heyecan dolu dakikalar geçirebilir, belki de ilk defa göreceğiniz fillerle duygusal bir bağ kurabilirsiniz. Adadaki fillerin arkadaş canlısı olduklarını da belirtmekte fayda var.

 Phuket’te Akşamları Sessizlik Yerini Eğlenceye Bırakıyor

Adada gündüzleri okyanusun berrak suları ve bembeyaz kumları arasında huzurlu saatler geçirirken, akşamları kendinizi duraksız eğlenceye kaptırabilir, Phuket’te gece hayatının kalbinin attığı sokaklara uğrayabilirsiniz. Pek çok alkol çeşidini bulabileceğiniz ve renkli saatler geçirebileceğiniz bu sokaklarda yer alan gece kulüpleri, turistlere doyasıya eğlence imkanı sunduğunun garantisini veriyor..

Kendinize Yeni Hobiler Edinin

Phuket’te sörf bir tutku haline gelmiş sporlar arasında yer alıyor. Usta sörfçülerin yer aldığı adada, sörf dersleri alabilir, hiç denemediğiniz bir su sporunda başarılı olduğunuzu görebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

Beğendim Sevdim Haha Etkileyici Üzüldüm Sinirlendim

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.